Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Je to zajímavá, jak současná garnitura odsuzuje evropskou unii, ale v případě možnosti čerpat dotace, pobídky a různé kompenzace, tak to stojíme první v řadě. Nicméně mě je to jedno. Svoje podnikání naštěstí nemám závislé na státních penězích, ale na svojí píli a investicích do zlata. Ty mi přinášejí pasivní příjem a současná politická situace je mi tak nějak jedno. ;-)

  • Kde se ty obézy ve vládě berou? Kdysi jsme říkali, je potřeba velký bič a malý dvůr.

  • dzixy

    Domnívám se, že vláda je od toho aby vládla, rozhodovala se ve všech směrech o všem, proč ne i o dotace. Jasně, nese za svá rozhodnutí i zodpovědnost. proto nevidím důvod vše, co vláda dělá, věšet všem, hlavně médiím / zejména naším /  vše na nos. Zde však někdo lže, že o ničem nevěděl a přitom zástupce vlády tvrdí, že u vyjednávaní obsahu výzvy o unijní peníze zástupci krajů byli.  Vyjadřovaná nespokojenost se zdá být předvolební kritikou vlády, zejména opozičních stran a jejích médií, za každou cenu, i lží a matení občanů.

  • tobro

    Koukám, že soudružka už má jateční váhu..😇

  • Tak už jsem někde četl, že Bureš někde domovu služeb neprodloužil smlouvu. Tak to bude potřebovat změnu nějakého názvu zařízení, zvýšit nájem a pojedeme ve starém zlodějském stylu. Netýká se to i toho nového onkologického centra, co chtěl založit za zády veřejnosti a státu?

    • Gorobilypes

      Tak nečti PL

    • Jj  - nové centrum, se kterým odborníci nesouhlasí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit