Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • V Nizozemsku přišlo blbnutí na kvadrát do módy již v minulém století a od té doby se nemohou politici Nizozemí vymotat ze sítě upředené z iniciativního blbnutí. Nizozemí zahnívá v ulitě scestných postojů, političtí předáci jsou zjevně mimo realitu a přesto anebo právě proto už nám udílejí hraběcí rady a zejména vyhrožují když nebudeme přijímat podle migračních kvót a neplnit další eurohujerská přikázání. S tímto úpadkem nizozemského establishmentu souvisí i blamáž nizozemských vojáků v organizační struktuře OSN. Právě OSN prožívá zhoubný islamizační proces a již nyní fakticky funguje jako detašované pracoviště islamistické propagandistické centrály. Nizozemští vojáci nenaplnili oprávněná očekávání, jejich pasivita až odevzdanost byly v inkriminované době do očí bijící. Nizozemští vojáci se zpronevěřili svému poslání.
  • no jo,ale nebyli jsme tam a bůhví,co se to tam dělo.Ta válka nedopadla správně,Srbsko nemělo přijít o území,to oni nezapomenou a bude to další důvod dalších válek.

 • KIMCID

  Tak ještě Rwandu a bude to komplet

 • Holanďané vydali Srbům jen tu část muslimů, o kterých Srbové předložili důkazy (včetně fotografií těch smějících se zločinců s uřezanými hlavami v pařátech) o jejich zločinech během konfliktu.

  Ostatně - neměli ani moc na vybranou - srbských mstitelů (převážně příslušníků rodin, jejichž muže muslimové ubili k smrti a jejich těla zohavili) bylo tolik, že konflikt by skončil hromadami mrtvých bez jasného vítěze!

  POPRAVA MUSLIMSKÝCH ZLOČINCŮ BYLA V SOULADU S MEZINÁRODNÍM PRÁVEM - a ne, že ne!

  • Člověk by si měl uvědomit, z čeho vychází islám a z čeho křesťanství!

   Muslim, který se rozhodne jít ke kořenům své víry, dojde k násilníkovi Mohammedovi.

   Křesťan po téže cestě doputuje ke Kristu, hlásajícímu a praktikujícímu lásku ke každému člověku.

   Jak tedy vypadá islámský fundamentalismus, musí být každému jasné! 

   A to je to, s čím Srbové bojovali a proč původce tohoto zla byli nuceni zničit!

   • Srb je křesťan,i když takový divný,ale slimák do Evropy prostě nepatří.Já když mám na zahradě slimáka,tak ho posolím a to máte vidět jak se kroutí.

  • Teda dedku !!!! Do ceho ty vseho nevidis . Nevis taky nahodou kolik se narodi tucnaku na Kamcatce ?  A jestli budou vic do cerna , nebo bude prevladat bila barva ? 

   • Vzdělaný člověk ví, že tučňáci se vyskytují na jižní polokouli naší planety - v oblasti Antarktidy a na přilehlých územích

    Co se výskytu tučňáků na subantarktických ostrovech  a v oblastech poblíž Antarktidy, významné jsou:  

    - Falklandské ostrovy, 

    - Kerguelenovy ostrovy, 

    - Crozetovy ostrovy, 

    Výskyt je ovšem zaznamenán i pobřeží Nového Zélandu, Austrálie, Jižní Afriky, Jižní Ameriky. 

    Nejseverněji k rovníku hnízdí tučňák galapážský - na Galapážských ostrovech.

    Ovšem jaký to má vztah k zločinům muslimů v zemích bývalé Jugoslavie, ví jen autor dotazu... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit