Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Svihlikova-po-cinske-navsteve-Nepatrim-k-tem-kteri-si-buduji-zivnost-na-straseni-Vychodem-kteremu-nerozumi-a-vnimaji-ho-jen-v-pravdolaskarskych-klise-429212
  • Sledoval jsem naši veřejnoprávní televizi a její desetiminutovou reportáž o ruském mediálním vlivu v Evropě a ovlivňování veřejného mínění. Myslím, že holanďané jasně ukázali, jak moc věří zprávě o sestřelení letedla,naopak je většina z nich přesvědčena, že jej sestřelila ukrajinská strana na radu poradců z NATO. Proto mohou jít ukrajinští kolaboranti k šípku. Mě ukrajinec nevadí, protože do je dobrý, mírumilovný a pracovitý člověk. Ale ta jejich vláda od revoluce, to jsou zapšklí kostlivci banderovců a esesáckých přisluhovačů, co lezou do zadku Merklové a její menšině.
  • Koho zajímá Ukrajina. *5*
  • ←←←←←← *12* *12* *12* *12*
  • Bc.JaroslavK-VS
    ←←←←←← *12* *12* *12* *12* *12*
    • víme že jsi zvíře nemytý to tu nemusíš malovat
    • My víme, že jsi skončil základní školní docházku v 1. třídě a neumíš ještě psát a proto tu opakovaně kreslíš pouze nějaké slabomyslné obrázky. Všichni tě samozřejmě litujeme. Jo, a nezapomeň si večer dojít na nočník. Víš, že se většinou počůráš do postele.
  • Jura to zase přehnal s fetováním vodky *2* *2* *2* *2* *2*
    Neonacisté podporují Putina protože jeho totalitní vláda jim připomíná tu hitlerovu.
    Putinův kámoš pro neonacisty a popírače holocaustu dokonce v Petrohradě uspořádal sraz
    Putin se jako nacista chová. Napadá slabší sousední státy a krade jim území,.

    NovoRusko neexistuje. ta země se jmenuje ukrajina.
    A pokud to ruští teroristé nehodlají respektovat tak holt budou po právu postříleni

    jinak dokud tvoje Rusko vystavuje mrtvolu vraha Lenina tak nemá co odsuzovat Banderu.
  • z prašivé teroristické politiky USA nevzešlo nikdy nic dobrého a ani krvavý puč na majdaně,vraždění,upalování a občanská válka na východě ukrajiny se jim moc nepovédla,na ukrajině bují korupce,banderovci a fašisti z různých praporů.smrt ukrajině,sláva novorusku
  • Budu tu plevelit opět celý víkend se svou armádou kradených nicků. Těšte se, nakoupil sem zásoby v akci a od klávesnice se nehnu, kašpaři.
    Budu tapetovat a podvádět s hlasováním nonstop. *14*
    • Za kradení nicků a jmen, celodenní smrdění na tiscali a podvádění s hlasováním
      jsem totiž placen Ruskou ambasádou.

      Váš semjon BTW alias hrdina Putin alias tirador alias Rybanna alias jura
  • budu podvádět s hlasováním, komolit lidem jména a krást ji nicky.
    a budu tu smrdět pod 20 nicky.
    KGB mě za to platí a cenzor na Tiscali za tučný bakšiš dělá hluchého i slepého
  • už neví co by blábolil!!! Pitomeček teplej!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit