Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže podtrženo sečteno : někdo pomocí letounů pozabíjel v Jemenu 23 lidí a mrtví budou "asi" z Al-Kaidy. Samozřejmě nikdo o ničem nic neví a jen se "domnívají" a ticho po pěšině.....Tak to je super ! jen tak dál....
  • Vsechno jsou jen prachy.
    • A kromě peněz ještě suroviny a globální sféry vlivu. Jemen vlastně uzavírá cestu z Rudého moře a Suezského průplavu. Takže věřím, že blázniví a mocichtiví Amích chtějí tuhle lokalitu ovládat jako údajné území svých "strategických zájmů". Proto tam mají svoji flotilu. Vůbec jim nevadí, že je to od jejich území přes půl planety daleko. *16* Nějak mně to připomíná 70 let starou rétoriku o Říšských územích ... *7*
      • máš nějakou chorobu?? stihomam ? všude nejsou amíci..soudruhu
  • fašisti utoči a vraždi dale....
  • To je neskutečné co si tihle šmejdi z USA dovolují.
  • proč je tam fotka EF-111? vždyť je to letadlo který už neni ve službě USAF,používaji ho snad už jen Australani. Další věc konkretně tohle letadlo neni BOMBARDER. Služilo k REB (radioelektronický boj a zarušování) klasická F-111 bombardér byl,ale ten si svojí "vojnu" odkroutil v roce 1967 při náletech na Hanoi a pak v roce 1982 při odvedtnym útoku na Libyi za teroristickej útok v Lockerbie........vim,že je to maličkost a jedná se o ilustrační fotku a 98% navštěvníků to nedojde, ale když dojde k bouračce škody Octavie,tak tam taky nedáte fotku Fabie no ne? ;)
    • Ahoj,

      ty redaktoři nemájí ani tušení o nějakém vývoji výzbroje, potřebovali fotku letadla a našli tuhle.

      Já si toho všimnul protože jsem modelář a Ty se taky vyznáš v oboru, ale náš poznatek je pro ostatní zcela nezajímavý. J.P.
      • Ahoj,

        však sem si toho vědom-vím,že to není podstatné. Daleko podstatnější je co se ve světě děje a co zkresleně media předkládají veřejnosti. Nechci tu o tom psát,protože bych jen vyvolal vášnivou diskuzi, ale je mi z toho sympatizování s doktrýnou USA+NATO blivno :(

        Ale čím si tímhle diskutováním pomůžem? dav se už stejně nechal strhnout. Za chvíli ti židé,který hejbou otěžema roze*erou celej Střední východ-už se jim to vlastně dávno povedlo.

        Mydlí se to tam od 48 a já se nedivim. Jaký by to bylo,kdybychom se začali domáhat uzemních nároku ze Středověku? že nám za Karla IV patřilo úplně jiný území než ted?
        A "Izraelité" se domahají územních nároků starých 2000 let. Vždyť je to k smíchu.
        7 Denní válka,Golandský výšiny.......vždyť já se těm arabákům ani nedivim,že tak prskaj.
        A že odbíhám od tématu o kterém se v tomhle konkrétním článku píše? ne tak docela
  • kdo napadne občany spojených států musí počítat stím že mu to neprominou a ponaučení najdou v japonských dějinách pokud umějí číst *6* stejně by se měla chovat i eu
    • Jindřichu ještě mi vysvětli proč USA bombarduje povstalce v Jemenu, když v Libyi, Íráku a nyní i Sýrii povstalce podporovala a podporuje. Proč nenechají povstalce bojovat za svojí věc pravděpodobně za svobodu jako chtěli povstalci svobodu i zemích, které jsem jmenoval. Rád se nechám poučit.
      • není povstalec jako povstalec *8*
    • Jinrdo souhlasím. Demokracie neznamená slabost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit