Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co na to zase lžou proruskofašističtí kolaboranti z KSČ? Totéž co intenácek Putin? Náhoda? Nikoliv!
  • Nepárejte se s tím Kremelským zločincem pane Obamo.

    Vydejte na Putinovce zatykače za podporu terorismu a válečné zločiny!!
  • Zeman si sám zavinil, že ho drtivá většina národa nenávidí. Chová se totiž jak p.....
    • je to tak, kdysi byl i trochu oblíbený
  • ... vzdávám to a jdu do bazénu, primitivy přenechávám primitivům :)))
    • Tam nechoď. Víš přece, že neumíš plavat. A kolaboranty tam dneska věší za koule do průvanu.
    • Místo tělocviku máš plavání pubescente???
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Ano pratele Spojeny staty USA sve spojence ve stychu nenechaji!!!
  • Zase kradete nick soudruzi a šíříte Kremelské pohádky!!

    Mc Cain by měl poslat Americké rakety na dovolenou. Podle Putinovské logiky za ně
    pak nenese žádnou odpovědnost. A na dovolenou mohou letět kam chtějí
    - třeba do Ruska. *2* *2*
    • Co Vám na tom vadí? Tak nepište jako inkognito, když tak "veřejně" jak píšete vystupujete a nikdo Vám nick nevezme!
      • Mě? Vy jste tu krádeže nicků tak dojemně odsuzoval. Když ho ukradnou
        odpůrcům Ruska tak mlčíte. Podobně se chováji úplatní rozhodčí ve sportu. *15* *15*
        • A jak to mám Vy blbe poznat? Pokud ho nevezmou mě? Jste normální! Mimo to, krádeže niků jste zrovna Vy ohajoval!
          • Mě je tu kradou neustále. Jinak když už tak jsem obhajovala!!
            • Vy jste s tvdým "Y" Hermane! Pokud vím Pusinka jste ukradl Vy! Tak se tu nerozepisujte!
  • Obama pohrozil Putinovi, že pokud Moskva bude dál posílat na východ Ukrajiny vojáky, a bude dál zásobovat tamní ozbrojence zbraněmi a penězi, zahájí protestní hladovku a nechá se přeoperovat na ženu, čímž si splní svůj chlapecký sen *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • *2* *2* *2* *14*
  • Když si člověk přečte tuto zprávu,tak hned ví na které straně stojí autor.Tudíž nemá jakoukoliv zpravodajskou hodnotu.Stojí prostě za prd.
  • Fakta. Po 1. světové válce se do USA přesunula polovina světových zásob zlata. Evropa USA dlužila 10 mld dolarů. Morgan a Rockefeller prakticky ovládly hospodářství celé země. Evropa byla zdecimovaná. Po druhé světové válce stavy armády USA vzrostly 40x, HDP vzrostlo o 400%, počet vojenských základen na světě vzrostl z několika desítek na téměř 5000, z USA se stala supervelmoc. Z Evropy byly odvezeny tuny zlata, tisíce uměleckých děl a stovky nacistických válečných zločinců, kteří vstoupili do služeb USA. Evropa byla opět zdecimovaná. Tak a teď řekni Pusinko, kdo má asi tak zájem na vyvolání 3. světové války?
    • Pokud nebudeš makat tak jak se maká v USA tak se zlata ani vzácných obrazů nenažereš hňupe.
    • No přeci hlavně s. pusinka.
    • ... obdivuji tvou velkou víru, že u póvlu jako pusinky lze používat civilizované argumenty :)))
      • Drž hubu nebo tě vykouřím! *16*
        • ... jebu tě, trosko :)))
  • ... takový slet nevzdělané špíny jako zde je i na podřadnou "diskusi" na tiscali něco :)))
    • Proč se přezdíváš antiblb, když se tady celou dobu prezentuješ jako úplný blb?
    • Tak sem přestaň psát a hned to bude o 100% lepší.
      • ... pravda, ty se mezi tyt trosky hodíš mnohem víc, ubožáku, čau :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit