Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi skromná. Nápiš všem, že nosíš kalhotky s titanového plechu do zvonu a vpředu se svastikou. Sundáváš je povolením 6-ti šroubů M8.
  • A kdepak ptal se p. Kalousek. Že jsi mu slíbila zadara a pak jsi se zdejchla. Stěžoval si v kavárně nebo v parlamentě, to je prý tajné.
  • Obávám se že oni by i šli ale Krejčíř a zbytek motorkářského světa by snima nechtěli mít nic společného *1* *1* *1* *1*
  • Společná Rusko - Německá přehlídka v Brestu Litevském proběhla 22. září 1939

    http://www.ustrcr.cz/data/pdf/pamet-dejiny/pad0903/005-015.pdf

    Rádi by jste pokračovali ve lhaní co to jde.... Jen že cenzůra byla jaksi zrušena a vztahuje se jen na lži trestné činy a vulgarismy *1* *1* *1* *1* *1* Arnošte průšvih... Takhle ten bolševismus nevybudujete *1* *1* *1* *1*
  • Koukám, i v Rakousku to mají v hlavě srovnané...
  • Vsichni jste blazni jenom ja jsem letadlo ... hehe :-P
  • vidím, že jsi znalcem historie, asi studuješ z německých učebnic z konce třicátých a počátku čtyřicátých let minulého století, viď. *15* *15* *15*
  • ale nebyli to oni, kdo dělal z komára velblouda, že ne
  • do také party by výborní Noční vlci nikdy nevstoupili,
  • tvůj milovaný vůdce? tak vzpom,ínej, vzpomínej, v rodné obci raději nevzpomínají...
  • u mám nálepku na auto, prima, motorkáře nemusím, ale Noční Vlky můžu *15* *15* *15*
  • Jojo, pravý ruský boršč si vyžaduje péči. Ale, byl vynikající. Musíš mi na něj dát ten recept po babičce Natalii Ivanovně, prosím, prosím.
  • Dobrý nápad ,měli vytvořit koalici s Hells Angels,Sons Of Anarchy a Bandidos a Krejčíř by jim mohl dělat ministra spravedlnosti.To by bylo super. *14*
  • měli se k nim ještě přidat Berouskovi s mědvědama a Kočka měl přistavit kolotoč
  • Ruští vlci jedou zavzpomínat. Právě v Rakousku se totiž narodil zločinec s knírkem
    a patkou se kterým se jejich SSSR dohodl na napadení a okupaci sousedních států.

    Do dvou do rána jsem pracovala pánové. *14* *14* *14* *14*
  • . Potrefený husák Foot pěkně divoce zakejhal. *15* *15*

    Jsem pěkná mladá holka. *3*
  • Jsem holka zlato. Takže kalhotky.
  • založit politickou stranu motorkářů (noční vlci) a vidělo by se, kolik by měla voličů a co by mohla udělat.
  • Deset motorkářů *1* *1* *1* a k vůli tomu se píšou články do novin ?? *1* *1* *1*
    To u nás je klub včelařů a ten má dvojnásobný počet zůčasněných na každé schůzi *1* *1*
    Někteří jezdí taky na motorce ... třeba Franta má babetu a někteří mají taky doprovod - většinou ti starší co maj čtyřkolku .... *1* *1* *1*

    Tak o nich můžou na Tiscali udělat seriál a dávat vám ho napokračování *1* *1* *1* *1*
  • Objímali se z rusákama uprostřed polska telátko *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit