Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin pobedil! Urrrááá!!! *1*
  • Pokud Rusko dohodu poruší musí následovat vojenský úder na Moskvu!
    • Hele ukrajinskej transvestito. O jaký dohodě to tu plácáš vlastně? *8*
      Bylo pouze domluveno pár bodů, aby bylo s čím vylézt před novináře a ty ani nebyli podepsány.
      Blbý co?
      • Jsem Česká žena a pouze Ukrajinský odznáček nosím na blůzce aby svět
        viděl že zde nežijí pouze rudí vlastizrádci ale i demokratky. *14*
        • soudružka Pusinka no protože se nechováš jako čech/ška tak jsi vlastizrádce... *3*
          • Nikdy jsem se nespustila s Rusem takže jsem vlastenka. *14*
    • no vzhledem ktomu že američani nevědi ani kde toleží, padne atomovka na nás *1* *1* *1*
      • Americký bombardér najde jehlu v moři. *14* *14*
        • vtom připadě neplni svůj učel ke kterému je stavěn *1* *1* *1* proto netrefí *1*
        • No, jestli ta jehla má velikost Itálie, tak možná. *1*
          • Agent CIA má lepší trénink a přepere 100 zločinců z KGB najednou. *14*
            • *1* *1* *1* ....a probudila se s rukou v nočníku.
  • ... s takovými se nejedná a žádné dohody nemohou platit.
    Mluvit mohou jedině zbraně.
    • 200 tanku a další techniky zároveň překročilo hranice UA.Tak že hurá na Kyjev *5*
      • ůdajně ! Nevěř každému blábolu. *3*
  • http://zpravy.idnes.cz/merkelova-putin-hollande-porosenko-jednani-o-miru-na-ukrajine-p67-/zahranicni.aspx?c=A150212_063045_zahranicni_wlk#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6
  • karty mi ukazuji ze je Putin vazne nemocny a umira!
  • Kdo má čas, může shlédnout:
    https://www.youtube.com/watch?v=lzilIkSy_xE&feature=player_embedded
  • Jsem pohledná mladá dáma a budu se vdávat za amerického demokrata McCaina *14*
    • Musíš to napsat, jak je to ve skutečnosti. Emééérickej Pepek námořník si na půl hoďky pronajme tvůj futrál za deset doláčů. *1*
  • Ukrajinská armáda porazila Ruské vojáky u Debalceva a to přinutilo Putina
    jednat o míru. Potřebuje čas než nahradí ztráty a propašuje přes hranice další
    ozbrojené dovolenkáře. *1* *1*
    • Super vtip dne *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Chybou bylo,že s tím kremelským fašounem vůbec někdo jedná,akorát si tam masíruje to svoje bolševické ego,je to ultralhář,který zfanatizoval svůj primitivní národ ožralých mongoloidů,což je vidět i u českých soudruhů s průměrným IQ 23.
  • Ještě jednou, dohoda byla podepsána, na Rusácích je v plném znění, to si zas nějací press....ti honí cosi. Parasjonko dostal od Putina na rrrdel. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit