Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hloupé feministické slepice kdákají. *1*
    • hlopupý nácek bojuje se svým komplexem malého impotenta
    • *16* *16* *16* *16* *16*
  • no to by mne zajíímalo, která se do něj zamilovala.....
    • Právě že žádná. Proto tak blbě kecá.
  • Hmm, asi bu.na nebo pedofil. Podle něj jistě byla přítěží i Marie Currie Sklodowski. *1*
  • velmi správné rozhodnutí, vidíme, že i schopný vědec mlže být parádní trouba
  • Já jsem tu urážena neustále a přesto zdejší soudruzi nejsou trestáni.
    Zřejmě i v redakci převažuje zvířecí tedy mužský faktor. No nic.

    Byla jsem pětkrát poslána do kurníku a jednou ke sporáku.
    Byla jsem tradičně označena za Bůů Méé Ko kodák ga ga a nově i za velrybu.
    • Simčo, ale ty JSI blbá, to není urážka, to je konstatování *3* u sporáku bych tě nerada viděla, zejména pokud by někdo nedohlížel na tvou práci s ohněm, a ta zvířecí označení.... spíše bych čekala pobouření ze strany těch zvířat, ještě že neumějí číst, pro tebe je to jen pochvala.
  • Největší nepřítel všech lidí je bílý, pracující, heterosexuální muž!
    • bohužel, je tomu tak....
  • Ta jeho slova považuji za velmi vtipná. Inteligentní člověk se tomu intelektuálnímu humoru zasměje, hloupé feministické slepice se urazí.
    • a tz se směješ, když tě velmi trefne . nazvu náckem? bavíš se?
  • dementní "politická korektnost" dosahuje už takových mezí, že se kdokoli musí bát říci něco vtipného, nadsazeného, ironického... koho proboha může takovýto, zcela evidentně z legrace pronesený výrok, urazit??
    • Všechny kteří neustále bojují za všechna možná práva a nejvíc se bojí toho, že by místo křiku o právech museli někde makat fyzicky.
    • noprece protivnou nikdy nikym nemilovanou zlatokopeckou feministku bojovnivici za rovnost kterou nespatruje v tom ze by stejne zen jak muzu melo pracovat treba jako popelari, ale jen v tom ze manageru a managerek ma bejt stejne a basta.....
      • nebo impotentního neschopného chlapa, který se ke svému fleku dostal jen tím, že poslušně kýval tam, kde se to hodilo?
      • Jistě, když gendrová rovnost tak ve všem: popelářky, kanálničky, horničky, zedničky, kominičky, metařky, řidičky fekálních vozů a na druhé straně ve zdravotnictví padesát procent zdravotních bratrů. *15*
        • Myslím, že toto vaše prohlášení diskriminuje další skupiny - romy, blonďáky, levoruké,homosexuály,
          Když rovné zastoupení, tak pro všechny skupiny a to i pro menšiny! Vždyť i postižení si vybojovaly své kvóty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit