Přejít na výpis diskuzí

Nostalgie po Mussolinim? Italové vítají neofašismus s otevřenou náručí

10.2.2018 21:28
48 příspěvků

Od konce druhé světová války se nikdy neofašismu v Itálii nedařilo lépe. Fašistická hnutí mají desítky tisíc členů, statisíce příznivců a dělají si naděje i na zasednutí ve vládě. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • a čemu se divíte ??? V zemi je přes dva miliony afro-asijských parazitů , kteří Itálii obohatili o znásilnování , vraždy, krádeže a podobné projevy stepní civilizace....tak se zkrátka národ pomalu ale jistě radikalizuje. Může za to jen a pouze zvrácená EU a její pornoparlament v Bruselu.
 • že si ve své zemí nechtějí připadat jako někde v Kongu. Těchto případů bude pravděpodobně přibývat a je to jen zásluhou multikulti pomatenců z vedení EU.
 • Můžete mne obvinit z čehokoliv, ale dovolím si analýzu stavu. Evropské státy si žily svým životem a tady spolu dobře obchodovaly. Pak přišla myšlenka společné Evropy, tedy přesněji EU. Jenže počáteční dobré úmysly se zvrtly v direktoriát několika výborů prašivých politických jedinců. Ty je pak možné dobře ovlivňovat a někdy i vydírat. Paralelně s tím agresívní politika USA ve světě s cílem ovládnout další země a vysávat z nich nerostné bohatství pro svou nenažranou spotřebu způsobily válečný stav v Iráku a pak do značné míry také v Sýrii. Pak se za záhadných okolností zjevila přílivová vlna migrantů do Evropy. Americe se to náramně hodí, Evropa se díky tomu postupně rozloží a usa budou mocí dále zvyšovat svůj vliv v Evropě a proti Rusku. Protože EU je již tak velký kolos řízený několika výbory a hlavně je řízena tupými mozky, je často řešení problému v nehodlednu a pokud jde o imigranty do Evropy, tak se ten chaos v Evropě někomu stále více hodí a tak dále proudí vlna vyžírků a způsobuje trauma, zločiny a vysává zde hodnoty, určené zejména pro místní lidi, kteří by si zasloužili, aby jim byla zvýšena životní úroveň. Kdežto pod dementními hesly vstřícné pomoci "nebohým" imigrantům se vlastně plivá do ksichtu zdejším lidem. Znevažuje se tak jejich práce a navíc se tito lidé musí bát o své zdraví v určitých městech s větší koncentrací imigrantů. Vlády s tím nemohou nic dělat protože jsou více oddány nekompetentním výborům EU. NO A PAK SAMOZŘEJMĚ LIDÉ BEROU SPRAVEDLNOST DO SVÝCH RUKOU. ZDEJŠÍ ČLÁNEK SE SNAŽÍ TYTO DEMONSTRUJÍCÍ OZNAČIT FAŠISTY, TEDY TÍM NEJHORŠÍM VÝRAZEM. KDEŽTO ONI SE VĚTŠINOU SNAŽÍ KONEČNĚ DĚLAT NĚCO S TÍM DNEŠNÍM MOREM EVROPY A UKAZUJÍ VELKOU VŮLI TY VYŽÍRKY VYPAKOVAT Z EVROPY PRYČ, KDYŽ SE TADY NEUMÍ CHOVAT A JENOM NATAHUJÍ RUCE
 • Zda si bruselští byrokraté a Merkelová a spol. uvědomuji, že zvednutá vlna xenofobie, rasizmu a pod. projevů vznikla jejich vinou. Jednoznačně vinou nekontrolované nelegální migrace, nad kterou bruselští zavírají oči. To však problém nevyřeší. Pokud to bude takto pokračovat, nepomohou žádné akce, zákazy, příkazy, které EU chrlí na počkání, ale rázný a zásadový přístup k vykázání nelegálů. Nestane-li se tak, hrozí závažné problémy, které budou vyvolávat právě ty ultrapravicové síly, které touto nečinnosti vůči migrantům jenom posiluji. A možno, že právě tyto síly donutí EU konat ještě dříve, než bude pozdě a pomohou zabránit pádu staré dobré Evropě.
  • Jsi nemocný, vem si prášečky a uvědom si, že na rozdíl od tebe Syřan, Afghánec, Libyjec je člověk , který přišel požádat o pomoc, zatímco ty jsi jen líná rasistická veš.
 • A může se tomuto někdo divit ?!..Selhává systém., selhávají státy., protože v nich vládnou sociopati, psychopati, alkoholici, darebáci, darmožrani, kolaboranti, různé "komise", neziskovky, kavárny atd ..s neskutečnou mocí, drzostí i arogancí, nad vůlí většiny obyvatel..a Němci, že se vyrovnali s Hitlerem ?!., byl autor v poslední době v Německu, aspoň na pár týdnů ?!..Já mám naopak spíše nepříjemný dojem., že je jen otázka času a způsobu, kdy se i v Německu zas nějaký ten Hitler., či jiný"vůdce"..vzbudí a to by pak byl fakt, sakra velký problém, opět pro celou Evropu., což je až po Ural, tedy i pro nás ! Německo a anglosaský "západ" obecně.,nikdy ne naopak !..už historicky dostali celou Evropu a tzv. "východ"., do nejméně dvou světových válek a mnoho jiných problémů., včetně i těch dnešních "běženců" atd.."Elity" v tzv "EU"..se už chovají podobně idiotsky, opile a těžkopádně, jako svého času ústřední stranický výbor CCCP..a proto se musí i současná "EU" restartovat" a stejně tak časem i rozpadnout, na několik menších, avšak přirozenějších částí, jako se svého času rozpadl "Velký Řím"..a to je možné buď nepokoji, revolucemi a bohužel i válkami.,následně i změnami hranic, vznikem nových území, soustátí atd., což není nic nového..stačí se jen podívat na staré mapy..včetně naší země a toho, co nám dříve patřilo i toho, co nám patří nyní..paradoxně, právě ke 100letému výročí vzniku našeho státu..
 • "Útok bílého Itala na cizince tmavé pleti, při kterém bylo minulý víkend ve středoitalském městě Macerata zraněno šest lidí, byl posledním ze série útoků, které spáchali Italové hlásící se k extrémní pravici. "
  .
  Škoda že nezávislá a objektivní redakce nenapsala i to, co tomu předcházelo. Je hezké řešit důsledky a přehlížet příčiny.
  Vy bkázniví sluníčkáři a vítači jste si opravdu mysleli, že stádo evropských občanů bude jen souhlasně bečet k tomu, jak jim přílivy afričanů a asiatů przní jejich tradice a zvyšuje bazpečnostní rizika? Opravdu jste si mysleli, že se budou mít všichni rádi? Ti, kteří nepracují a pracovat nebudou i ti, kteří na ně musí vydělávat?
  V Evropě už je potřeba politická změna jako potřebuje prase drbání. Je škoda, že si te neuvědomily klasiceké strany. Bohuřel to je pak příčinou nárůstu stran o kterých píšete. Ale to je opět jen důsledek toho, co tady současné politické strany předváděly několik let zpět. Jinak to snad ani skončit nemohlo.
 • Eurohujerské migrační šílenství je nyní největším generátorem politického extrémismu. Současná italská vláda je ortodoxním zastáncem merkelovského migračního šílenství, tedy politiky založené na iracionální bázi v intencích merkelovské politické korektnosti, jenž je učebnicovým příkladem pokrytectví a politické zhýralosti. Fašizující tendence v italské společnosti jsou logickým důsledkem nesmyslné vítací politiky, která ohrožuje samotnou existenci evropské civilizace. Dobrým příslibem je ta skutečnost, že již mnoho Němců vystřízlivělo z merkelovského migračního opojení.
  • A pak jsi se probral s rukou v Okamurově nočníku ANTI -Imigrační hujeři jste trapní. V Německu NEJSOU imigranti problém TVRDIT OPAK JE UBOHÁ ZEMANOIDNÍ LEŽ.
  • Je to logické, pude sebezáchovy je vždy silnější a včas zapracuje. Evropa se očistí, po dobrém,nebo po zlém. A odhaduji, že běda všem těm, kteří se postavili na špatnou stranu.
 • Díky havloidním zrůdám se u nás neustále derou komouši k moci!
  • Ano, zloději nicku, tupé stádo si ty "bývalé" samo svobodně volí. Stačí mu kobliha nebo slib, že bude líp, anebo postrašit kapitalistama, sudetákama, západníma imperialistama.
 • A co jako kdo čekal ? Že Italové budou blahem bez sebe, když jim budou čmoudi vraždit ženy, okrádat a skákat po hlavách. Je jasné, že kdyby se chovali slušně, nikdo by si jich ani nevšimnul. A to čemu neomarxisti a komouši říkají fašismus, je jen sebeobrana a vlastenectví. Předpokládám, že to ani jinak než občanskou válkou nemůže skončit.
 • Na fotce vidím Italskou vlajku zakážeme jí protože jí nosí neofašisté?
  • Jsi blb, proč bychom ji měli zakazovat? To dělají bolševici a jejich soudruzi ve zbrani Fašisti, že pořád něco zakazují, buzerují a omezují. *11*
   • ano tak všem stejný metr blbe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit