Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Čím víc opatření a nouzových stavů, tím horší výsledky. kde asi dělají soudruzi z NDR chybu? 

 • Takže - opět se skáče, jak konouši pískají...

  To je vážně na blití...🤮

  • no oni okamurovci taky nic moc a komouši tam už je to poslední taneček před vymřením .Dnes jak nazvat bureše nebo ty soudruhy v Číně , jsou to komunisti nebo kapitalisti ?

  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."

   Komoušům (současným i "bývalým") se to hodí: mohou rozkazovat, zakazovat, určovat co lidé smějí a nesmějí a ovládat ovečky.

   • A koblihář jako "bývalý" komouš jim leze do zadele...


    • omyl ten poleze do každého análního otvoru když mu to alespon trochu přinese do šrajtofle 

 • Na medicinu chodí lidé, pro něž matematika je o něco horší, než pověstná "španělská vesnice". To si nikdo nedovede spočítat, že počet nakažených narůstá geometrickou, nikoli aritmetickou řadou? Jak jinak by mohl vypouštět do éteru takové nesmysly...

  A počet úmrtí s jakoukoli diagnosou celkově - o ničem nevypovídá - daleko smysluplnější je hodnocení počtu úmrtí, jaké provedl pan předseda Vysokého zdravotního ústavu v Římě,  Dr  Silvio BRUSAFERRO. když komentoval nové epidemiologické údaje, doslova řekl - "Analýzy, které provádíme, ukazují, že zesnulí pacienti jsou převážně vyššího věku - v průměru 81 let., kdy 80% zemřelých mělo zaznamenáno v anamnese více než 2 (dvě) diagnózy současně,  60%  pak více než 3 (tři) diagnózy současně! Pouze u 2% zemřelých, kde byla potvrzena diagnosa SARS s  přítomnosti virusu 2019 CoVi-D  žádnou další diagnózu, obvykle vedoucí ke smrti nezaznamenali“. 

  Statisticky je významná irovněž skutečnost - v Česku dosuď nepublikovaná, 

  ani  pro veřejnost nevyhodnocovaná - že: 

  - 16% zemřelých v naší zemi je ve věku mezi 60-69 lety, 

  - 30% je ve věku mezi 70-79 roky, 

  - 42% je ve věku mezi 80-89 roky 

  - 06% je ve věku nad 90 let."

  • jo jo antoníčku ale ono to není jen o té mortalitě ale i jiných škodách na zdraví , když se z války vrátí všichni živí není extra vítězstvím pokud jsou těžce invalidní , ale to tobě jako příznivci čoboláčka podvodného těžko vysvětlit a že čokl štěká jak prchal radí a opatření připomínají škubání bulteriéra na vodítku určeného krysaříkovi je smutný příběh bureš company .No dokud nebudeš na ventilluftě těžko vysvětlovat .Můžeš se hádat s 😇 máš to povolené.😎

 • Bylo by nanejvýš vhodné, kdyby vláda disponovala programem, co bude dělat, když se nouzový stav nepodaří znovu prohlasovat.

  Co bude potom? Tomu se říká krizový management a vláda by v tomto předmětu zatím výbornou asi nedostala. 

  Pracuje vůbec v úřadu vlády někdo na tom, co bude, když nebude nouzový stav? jakým způsobem se povede boj s nákazou? 

 • Prodloužení nouzového stavu je jenom a)

  Co má vláda v plánu udělat proto, aby se v této době situace nějak znatelně lepšila?

  Pokud jde prioritně o možnost využívat např. armádu, složky IZS v krizových situacích, tak na to snad vláda nepotřebuje prodloužit nouzový stav. Chtělo by to "provětrat" už platnou legislativu a tu plně využít. 

  Nebo druhá možnost (pokud existuje nějaký reálný plán) požádat o prodloužení o tři měsíce a ne se každý týden exhibovat v televizi.

  Nouzový stav není o zavření putik pro notoriky. To je až to poslední zlo.

  Patologické nakupovačky mají volno a chudáci pivníci utřou suché huby. Kdepak je virus? Kdepak je logika? 

 • Ještě právní výklad k odvolání komise ČT:

  Právo účasti na správě věcí veřejných trvá po celu dobu výkonu funkce. Osoba, která zastává veřejnou funkci, musí být ochráněna před libovůlí státu, která by ji této funkce zbavila. Z tohoto důvodu není možné připustit odvolatelnost z veřejné funkce bez udání důvodu.

  Problém však spočívá v tom, že dozorčí komise není orgánem veřejnosti, ale poradním orgánem Rady České televize ve věcech kontroly hospodaření České televize. Ani žádný z právních předpisů dozorčí komisi statut výkonu veřejné funkce nepřiznává.

  Na pověření výkonem funkce člena dozorčí komise a její výkon není subjektivní právo, a tedy ani právní nárok. Člen dozorčí komise může být své funkce zbaven z jakéhokoli důvodu, popřípadě i bezdůvodně, protože tím nedochází k upření práva odvolaného člena na přístup k veřejným funkcím.

  Dozorčí komise je odborným orgánem, který pouze poskytuje servis Radě České televize, jejíž členové však již samozřejmě veřejnou funkci vykonávají.

 • Terminator

  Asi nás má vláda za totální voly. V době kdy počet nakažených rapidně klesal, tak současně se začal zvyšovat počet nakažených, který se projevil přesně v okamžiku rozvolnění. Může tomu někdo kdo má mozek věřit?

 • josef.chmela

  Vláda, která začne poslouchat opozici, je mrtvá vláda.

  • Pane bože je vůbec možné že může existovat něco tak .... jako chmela?

   Ta podlá agroferťáco-koblihářská bestie Bureš/babiš, nemít opozici a svého PR guru Prchala je totálně v haj..u. Je to jen ubožácký koktavý zlodějský gauner, nbeschopný čehokoliv mimo podlých křiváren.

   Zajímavé je, že tzv. reprodukční číslo a počet "nakažených" se začal "šířit" okamžikem tzv. rozvolnění. To může vymyslet opravdu jen ten podvodný ..... .

   • Pepoušku, jdi jako odborný poradce do parlamentu.

  • Vláda, která nevyslechne opozici je mrtvá vláda...

   • josef.chmela

    Dnes měl Babiš svatou trpělivost poslouchat ty opoziční kydy. Na  začátku měl uvést pouze důvody proč prodloužit a odejít a vrátit se až se opozice vykecá. Já bych to tak udělal.

    • Hele - já si myslím,že to dopadne tak, jak chtějí komouši...

     Ty koblihář potřebuje a vyhoví jim...

     • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu." 

 • Je to logické - po uvolnění došlo ke strmému nárůstu počtu nakažených jedinců,

  stoupá i počet zemřelých se SARS, způsobený RNA virusem  2019-CoViD.

  VLÁDA KONAT MUSÍ. 

  Otázka je, proč až od středy, když statistika vykázala nárůst už o víkendu! 

  VLÁDA MĚLA REAGOVAT IHNED, NE S TAKOVÝMTO - TRESTUHODNÝM - ZPOŽDĚNÍM!

  • Každý den ráno sleduji ty jejich stavy nakazených. Včera ráno bylo 1500, pak něco poštelovali a v deset hodim světe div se, 4 500 nakazených. A to ještě psali, že upravují data! Takže pravda asi mezi nebem a zemí....

   • Čísla se nově zveřejňují po 8 hodině ráno...

  • Čtvrteční uvolnění proticovidových opatření nemá na víkendový nárůst pozitivně testovaných žádný vliv...

   To uvidíme tak od zítřka...

 • A co bude dál? Nouzový stav navěky? Ten virus nezmizí. Musíme se s ním naučit žít, imunitní systém si na něj musí zvyknout, jako si zvykl na chřipky, rýmy, žloutenky, spalničky.....

  • Na chřipku,  žloutenku, spalničky existuje očkování...

   • Očkování na chřipku, pokud správně odhaduji minimálně 80 procent populace nevyužívá (o vedlejších rizicích raději ani nemluvím), žloutenku, když už člověk dostane, tak je asi očkování taky celkem k ničemu, pamatuji časy, kdy jsme měli ve školní jídelně oddělené stoly těch v karanténě  od nás......a přežili jsme všichni. A dětské nemoci jako spalničky, plané neštovice, rýma a další to snad nemyslíte vážně že chcete imunitní systém malých dětí narušovat nějakým pochybným toxickým jedem.....tím si prošlo každé dítě a organismus se v tom prostředí naučil žít.....očkování má smysl v individuální oblasti, nikoli v plošné, ta je pro populaci spíše destruktivní....nicméně nikdo vám nebrání, můžete se nechat napíchat třeba i proti rakovině prostaty.....😉  

    • Patrně máme každý jiný názor na očkování...

     Tím neříkám, že se hned poběžím nechat naočkovat proti covid 19...

     • Před sto lety se vedla těžká polemika dvou táborů......nejznámější zástupci byli Robert Koch a Louis Pasteur.....jedna teorie tvrdila, že podstatný je "terén" tedy narušená či silná imunita a druhá propagovala vnější zásah, léky. Zvítězila teorie léků.....ne žeby byly vyloženě špatné, léky mají svůj smysl, ale v první řadě je nutno posílit přirozenou imunitu a až doplňkově je možno nasadit technické pomůcky, léky. Jenže sto let tady vítězí pověra o "lécích" a tak jíme jedovatou stravu bez vitamínů a minerálů a "zachraňujeme" to dalšími jedy, kterými potlačujeme symptomy nemocí. A tak se celý svět zmítá v chronických chorobách infarkty, mrtvice, rakoviny, cukrovky atd.atd. Teď mi odpověz, co myslíš, je důležitější terén, imunita (tedy například zasít obilí do černozemě) anebo technické pomocné prostředky (zasít obilí do kamení na skále a poprášit je herbicidy, pesticidy, insekticidy a jinými ...cidy)? Kde se dřív nemoc uchytí, v organismu se slabou imunitou a ještě otráveném takzvanými "léky" anebo v organismu se silnou imunitou? CHÁPEŠ O ČEM JE ŘEČ?

      • josef.chmela

       Lidé na Covid 19 imunitu nemají,  protože je to nový vir. Získáme ji buď promořením společnosti, nebo očkováním. Promoření je nebezpečné (vysoká úmrtnost s Covid 19), takže zbývá očkování.

       • Reakce na příspěvek:

        Se zdravou stravou plnou vitamínů, minerálů, bio ovoce zeleniny, geneticky nemodifikovanou (rozhodně ne postavenou na fast foodech a coca cola zero s aspartamem a podobným sv..nstvem) je imunita většiny lidí dost silná aby si poradila s většinou zdravotních problémů. Moje si teda poradila. A co vím ve svém okolí, většina to také zvládá bez větších potíží. Je pravda, že jsou lidé, kteří mají vlivem života v tomto světě přídavné komplikace, ale to je právě dáno toxickým přístupem tohoto světa. Přidání dalších jedů nic neřeší.  Kde imunita nestačí, je možné nasadit například rezonanční technologie Royala Raymonda Rifeho. Až v poslední řadě je možno individuálně experimentovat s toxickými léky. Nechápu slepou důvěru v nevyzkoušené neprověřené vakcíny dosavadního světa, který žije z trávení lidí a najednou snad jeho vakcíny budou zázračně čisté? To jako že půlstoletí jsme vám lhali a trávili vás, ale teď už vám budeme říkat pravdu a dávat čisté věci? Téhle báchorce snad nikdo se zdravým rozumem nemůže věřit. Vakcíny jsou tady jen pro kontrolu populace. Dříve či později se opět objeví nějaký skrytý "trojský kůň" jako autismus, neplodnost či cokoli jiného.......

       • Reakce na příspěvek:

        Děkuji...👍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit