Přejít na výpis diskuzí

Nová doba aneb Proč Babiš nebyl u Moravce

27.6.2017 16:27
Alina Holušová 96 příspěvků

Opravdu je to takový problém, že Andrej Babiš nedorazil do České televize na natáčení populárního publicistického pořadu Otázky Václava Moravce? Skutečně to znamená, že se bývalý ministr financí a jeden z nejbohatších můžu v Česku odmítá zpovídat veřejnosti? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Otázky Václava Moravce je už trapný pořad. Pan Moravec se staví za všeználka, snaží se druhé přetrumfovat a proto mu tam nechce ani pan prezident a teď už ani budoucí premiér pan Babiš chodit. Ten pořad je zbytečně dlouhý a navíc kazí nedělní poledne. *16*
  • Dívej se na Novu. Například na vysoce intelektuální pořad Ordinace v růžové zahradě.
 • Babiš volby vyhraje prostě proto, že většina voličů už nechce pořád dokola vidět stále stejné ksichty, které tu "vládnou" poslední čtvrtstoletí. Volby Vyhraje Babiš a společně s KSČM bude mít parlamentní většinu. Ostatní můžou kopat a mlátit pěstičkama do země, litovat se a to je tak asi všechno.
  • Konečně prorocká slova. Kéž by se naplnila a tato koalice udělala pořádek v zemi a konečně vyházela darmožrouty od koryt. Potřebujeme tady diktátora jako sůl aby zrušil strany jako jsou ODS, TOP09, KDU-ČSL, ČSSD a jejich odnože a poddruhy. Aby zrušil tisíce neziskovek, spousty pojišťoven, stovky různých agentur a podobných darmožroutů. Aby tu zavedl soběstačné socialistické zemědělství a znárodnil klíčová odvětví jako jsou vodárny, rafinérky, těžební průmysl, hromadnou dopravu, přestal platit černoprdelníky atd, atd. Pak bude konečně dobře všem poctivým a slušným lidem.
   • které tu mazdo popisujete, jsme tu už čtyřicet let měli. Za těch čtyřicet let jsme se z osmého místa žebříčku vyspělosti propadli o třicet míst. Těch časů, kdy věčně něco nebylo a nemyslím tím pouze ty pitomé banány, bez kterých se docela dobře obejdu, jsme si všichni užili až až. Dobře si pamatuji, že jednou nebylo maso, jindy toaletní papír a jindy opět zubní pasta a dámské vložky. O náhradních dílech do čehokoliv a o stavebních materiálech už ani nemluvím. Socialistické zemědělství nebylo soběstačné, ale dotované. Těžební průmysl nám těžce zhuntoval životní prostředí v severních Čechách i jinde a "černoprdelníky" začal platit socialistický stát už někdy začátkem padesátých let a to přesto, že o to "černoprdelníci" vůbec nestáli, protože si velmi dobře uvědomovali, že z toho nic dobrého nekouká ani pro ně, ani pro věřící.
    • Přesně tak , lidi mají hodně krátkou paměť když si nepamatují jak to tady tenkrát vypadalo , a jen se to začalo trošku dávat dohromady už by někteří zase chtěli opakovat největší loupež století "ZNÁRODNĚNÍ" potom pozavírat a pozabíjet ty co mají jiný názor a tak dále , proboha proberte se , to už tady přece jednou bylo a řítí se to tam postupně pomalu zpátky , jestli k tomu dojde tak už jen doufám že stihneme s rodinou včas utéct protože podruhé to už zažít fakt nechci , jednou stačilo ....
  • Obávám se, že se to tak stane. A pak zase "budeme rýt d.žkou v zemi", jak zpíval Karel Kryl. Ovce jsou prostě nepoučitelné, samy strkají hlavu do fašistické ohlávky.
   • Jen bych vás trochu poopravil. Ta ohlávka bude podle všech známek fašisticko - komunistická.
    • Děkuji za opravu, obávám se, že tomu tak bude. Obyvatelé této země se chovají často jak tupé stádo, jak už mnohokrát ukázali. A pak kase budou za zavřenými dveřmi potichu nadávat, tak aby to neslyšel soused, který může fízlovat.
 • Pisatelka Holušová, jako šéfka redakce Tiscali, tentokrát psala dosti objektivně a vcelku lze s ní souhlasit. Až na poslední odstavec, kdy Babiše vidí, jako zdroj i předmět problémů, o kterém by média měla psát. Že problémy mají i ostatní strany, a nejenom strany, zejména konkurenční socialisté, a ještě jaké, k tomu vůbec nikdo z redakce nenabádá. Jak potom brát články redaktorů Tiscali vážně a ne jako seriál žertovných glosů redaktorů?? Alina Holušová svým článkem potvrdila, že patří také k těm v médiích, o které občané přestávají mít zájem. A důvodem může být i faleš, kterou předvedla ve svém článku. Nejprve skoro chválí, aby vzápětí mohla bodnout.
 • Pan ing. Andrej BABIŠ je svobodný člověk
  a je jeho právem si vybrat, kam půjde,
  kam nepůjde, s kým bude mluvit,
  s kým nikoliv.

  Pořad pana Moravce je stále více
  JEDNOSTRANNÝ!

  Toť vše!
  • Ale on účast slíbil !!!
 • ... žvanil Moravec nebude Andreje komandovat :)))
 • babiš nepotřebuje, aby ho někdo někam zval, když bude někam chtít, tak si to zaplatí, peněz na své projevy má. Vydělal si je vlastníma rukama a ne žádnými podvody. Ještě, že ho máme *14*
  • ... tva tupost je kouzelná, blbečku, nemá cenu zabývat se takovou omezenou troskou :)))
   • ... díky za potvrzení tvými tradičními dementními hlasy, moulo :)))
 • P.Moravec je okoukaný a stále více ukecaný.Přesto někteří politici oceňují,že se mohou u "Moravce"tzv.seberealizovat.P.Babiš byl jedním z vděčných otloukánků,který ale to divadlo prokoukl a kašle na ně z vysoka.Má recht,objektivní debaty je u p.Moravce pomálu a ta ještě koresponduje s přáním opozičních předáků,kteří se u p.Moravce umí předvádět.A tak jsme viděli v neděli v pořadu p.Bartoše,kterému individuální pokec "neseděl".
 • Moravec selhává stále více. Už by si měl odpočinout od moderátorské práce.
  • ... wau, dostal jsi mě :)))
 • Odpověď Občanovi.
  Člověče co to melete? Viděl jste někdy OVM? Copak tam politiky zpovídají občané? *3*
  Jaké pohrdání občany? Jedině od Moravce, když si včas nezajistil náhradníka. *14*
  Pokud se chcete Andreje Babiše něco zeptat, můžete kdykoliv třeba na FB.
  Rád vám odpoví. *4*
  • Odpověď Lumpovi:
   V civilizované zemi je to jednoduché: politik, který se nechce zpovídat občanům prostě není zvolen a musí se živit prací a ne politikou. Zdůrazňuji v civilizované zemi.
   • Máš pravdu, po roce 1989 jsme se stali necivilizovanou zemí a stále více se propadáme mezi země střední Afriky.
    • ... ty tam jsi již dávno, primitive :)))
 • Konečně slušně napsaný článek, tak to je Andrej Babiš je šikovný v rozsahu zákonů, které napsali jiní. A nepotřebuje, aby ho otravoval moravec s účelovými otázkami jako když pro ně dlouhodobě pracuje někdo na objednávku jestli se to taky počítá do volebních nákladů, když je jasné, že to oproti normálnímu stavu mimo volební kampaň není žádná změna aktivity. Konečně se do politiky prosazují také schopní lidé je nejvyšší čas, protože v opačném případě buď skončíme s astronomickým dluhem jako v řecku nebo nás přepadnou rusové jako v sýrii. *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit