Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě vývoj robotů a jejich budoucnost je vnímána velmi negativně. To se dá chápat z hlediska toho, že by vzali lidem práci. Na druhou stranu si přiznejme, že taková robotizace výroby má i mnohé plus. Třeba zde https://www.kinali.cz/cs/slovnik-pojmu-v-prumyslove-automatizaci/robotizace-vyroby/ si můžeme o tom něco přečíst. Výroba je přece díky nim rychlejší a kvalitnější. Všímají si chyb a dalších věcí. Prostě každý má na to svůj názor, ale doba jde dopředu.

• bezregistrace
    na co roboti je dost biorobotů typu homo sapiens
  • robotů se nebojím,bojím se špinavých prašivých muslimů
  • ..."Dělnické profese a zaměstnanci v průmyslu se tedy o svou práci nijak zvlášť bát nemusí."... ALE MUSÍ kampak asi půjdou všichni ti řidiči? NO do kanceláří moc ne a manageři z nich taky nebudou....
  • My u nás v CCCP ty prohnilé kapitalistické Roboty nemáme! My známe jenom Roboty od našeho soudruha spicovatele Čapka!
  • No jo, ale až se roboti nas.rou a zjistí, že jim lidi překážejí a začnou je likvidovat, to bude potom tóčo. Nebo až začnou lidi posílat do války roboty místo vojáků... A nejsou vlastně dnešní lidé také nějací roboti, které kdysi někdo vyrobil k nějakému účelu a pak je zanechal na Zemi jejich osudu? Když tak jeden vidí "uvažování" některých jedinců, jejichž uvažování nepřesahuje úroveň přijímání energie, tj. potravy a reprodukce sebe sama...
    • Přece nebudete posílat do války drahocenného robota, když bezcenných pitomců vyprodukovaných bioreprodukcí sedí v každé české hospodě desítky... o různých eritrejcích, namibijcích, sómálcích a súdáncích nemluvě *1* *1* *1* je vůbec v současném světě k nalezení něco, co by mělo menší hodnotu než lidský život?
      • Ano, pošleme tan Zemanovi voliče.
    • Než začnete diskusi na úrovni dítěte, určitě si přečtěte třeba Já robot od Asimova... to víte, můžeme tu začít diskutovat o tom jaký tvar by mělo mít kolo, ale tak nějak je myslím duchaplnější nezačínat jako by tu už neexistoval svět kolem nás .)
      • Očekával jsem buď souhlasné nebo nesouhlasné názory, ale podložené ARGUMENTY. Jestli někomu připadají mé názory na úrovni dítěte, je to jeho věc, ale není to argument. Asimova znám a nejen jeho. Ten konec věty za třemi tečkami mi není zcela jasný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit