Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cílem DSA je mimo jiné zajistit, aby byl z internetu rychleji odstraňován nezákonný obsah, jako jsou nenávistné projevy, aby se méně sdílely škodlivé dezinformace a válečná propaganda

    -----------------------------------------------------------------------------------------

    Ty v..le, to znamená, že mainstreamové zpravodajství se svými nenávistnými projevy, dezinformacemi a válečnou propagandou úplně skončí.....😯 to na netu zůstanou jen horoskopy a předpověď počasí. A kdyby se to vztáhlo i na televizi, tak zmizí tv "zprávy" a zůstane jen večerníček....tak tvrdou sebekritiku bych opravdu nečekal.....EU překvapila....

  • Je hezké, že po době kdy se západní státy smály Československu, že máme cenzuru si tyto státy zavedli ještě horší cenzuru než jsme měli. Dá se říci, že ti politici EU by měli být okamžitě odvoláni a postaveni před soudy za porušování lidských práv.

  • George Orwell - 1984

  • Konečně rozumné rozhodnutí . . . 

    • Mělo přijít už s počátkem internetu . . . 

      • mun.go

        Já bych všechny ty internety zakázal.

        • Jak bolševické - přesně to chtěla KSČM v roce 1988 . . . 

          • mun.go

            Nikoliv. Výrok pochází z roku 1999.

            Já bych všechny ty internety a počítače zakázala je výrok, který byl součástí odpovědí na anketní otázku deníku Metro vydaného 17. září 1999 na téma zneužití údajů o sporožirových účtech klientů České spořitelny. Jako autorka výroku byla uvedena „Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně“, ale záhy se objevily zprávy, že si výrok mohli vymyslet nebo přikrášlit sami novináři deníku Metro, což se nikdy nepovedlo potvrdit nebo vyvrátit ...

            • Výrok někoho neznamená, že je jeho původcem. . . 

              • mun.go

                Reakce na příspěvek:

                No jistě. Vždyť to na Wikipedii píšou. Šlo mi o správné datování. 

  • milacekpublika

    Já si nejsem jistý, zda souhlasím s tím, aby internet podléhal regulacím v takovéhle míře. Těžko říct. Jako chápu, že jistá míra kontroly je bezpochyby potřeba. Na druhou stranu by ale měl internet být anonymní a svobodné místo. A každý ať si určí míru té svobody. Někomu stačí vlastní zkracovač odkazů a někdo nad sebou potřebuje pevnou ruku. ;-) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit