Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nooo,nejen Britové tipuji.Půjdu se tomu postavit a výrážím bez telefonu,schválně,jestli nebudu vypsychlej do zítra *1*
  • Právě jsem dostal zprávu od kontrarozvědky a jak se zdá, není to nic vážného. Ostatně já si to až tak nedokážu užívat, protože nejsem Brit.
  • Jsou to magori...
    • Koukáš na fotku rodiny? *2* *1*
  • Zdarec. Nedávno se objevila revoluční metoda výdělku peněz, perfektní na letní večery.. Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a je to perfektní... Milionářku to ze mě sice neudělá, ale když to jde, tak si tu chvilku na sebrání volných zlaťáků najdu. Píše o tom na http://www.Cerna-Cervena.cz/?s=t2
  • U nás je to ještě horší, řekl bych. Zvláště ženy si v restauraci ihned vyndají na stůl své mobily a namísto společného hovoru každá vyřizuje své SMS. Ale abych byl objektivní. Tuhle jsem viděl, jak otec vzal své dítko na oběd do lepší restaurace, když jsou teda ty prázdniny, ale místo aby se mu věnoval, tak celou dobu vybavoval své hovory a to i při jídle. Hrozné, že?
    • Nebo, považte si, při drbačce *1*
    • To nic není to v tomto Absurdistánu se mi dnes stalo ,že jsem dostal na mobil od šmejda na č.9030999 SMS ,na kterou jsem byl nucen odpovědět za 99,-Kč pod zn OG 203 920 4538 tohoto znění...ahoj,stalo se neco,hroznýho,pošly mi ,prosím SMS ve výše uvedeném tvaru viz výše.Hned jsem volal synovi,byl nedostupný,proto jsem šmejdům odpověděl,poslal druhou ,to jsem již reagoval oznámením na policii a T-mobilu.Bylo mi sděleno,že se jedná o firmu Akmo a.s,Praha 10,údajně v likvidaci bude předáno policii a dalším složkám k dopadení pachatele.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit