Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stačí mi pustit ČT předčítat korporativní tisk,poslouchat Dinsbeera a spol. a za tři hoďky vyklopím všechno...:-)))))
  • No myslím že bych řekl i to co jsem nikdy neudělal a co chtějí slyšet abych měl pokoj.A přiznal i spolupráci abych mohl zdrhnout však to známe z filmu kladivo na čarodějnice, a že bych se otočil proti až bych byl venku je zřejmé z IS působících v Sýrii a v Iráku.
  • Dobře vycvičený nepřítel ze sebe při mučení sype tak akorát záplavu hovadin a nesmyslů.

    Zamotá jim makovice tak, že z toho budou zoufalí.
  • Hmm, amíci jsou hňupové. Jestliže má někdo dlouholeté hudební školení na nástroj a zpěv, potom mu tohle "mučení" pranic nedělá, jednoduše "vypne". To byste koukali, jak to ve zkušebně nebo jinde, kde cvičí muzikanti, vypadá. Neuvěřitelnej kravál a většinou příšeří nebo tma, jelikož takhle se nejlépe hraje. Tohle "mučení" může zabírat akorát tak na umělecky negramotný primitivní slimáky, kteří toho moc nesnesou a umějí akorát tak podřezávat krky a mlátit palicí o zem. Takovou kravinu jsem ještě nečetl. A písnička houbičky je v pohodě, u toho se dá i spát. A ti kluci jsou banda bukvic, co pěstují love akorát tak mezi sebou a pak ještě obšťastňují jarmuláče, kteří je vystřelili na tu jejich kariéééru. Muhehe!!
    • Tresty jsou hodně subjektivní - pro bláznivého extroverta je pár dní na samotce peklem, my introverti - samotáři bychom se tomu jenom zasmáli...
  • slaďák bezesmyslu a pořád dokola už nám hrajou 25 let... a přežíváme *2* *2* *1*
  • Mě naše vláda mučí ZLČ (zkurveným letním časem) - nedostatkem spánku a to jsem nic neprovedl.

    Dělám řidiče v mlíkárně a běžně do práce vstávám ve 2:45....

    Předem děkuji všem, kteří napíšou, že jsem se měl lépe učit...
    • ZLČ končí 25.10., to bude úleva...
  • To je totéž jako kdyby někoho zavřeli a stále dokola mu četli z Marxových nebo Leninových spisů. Anebo mu stále dokonal pouštěli Putinův projev. *1* *1* *1*
    • ano, pro hlupáky to musí být skutečně frustrující
  • Hlavně u neslyšících pachatelů to má efekt . . .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit