Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Policie ČR a státní správa prostě rezignuje. Vydá někomu, koho ani neumí ztotožnit příkaz, že má do 30 dnů opustit ČR. Co tu budou tihle fintilové v hadříku za 400 Eur tak dlouho dělat?

    Oni frčí do Němec. Tam jsou platy 3x vyšší, než u nás a elektriku stejně nikdy platit nebudou.

    Divím se, že jim Fiala nepřistaví do Brna rychlíky a neodveze je na státní útraty zrovna do Reichu. 

  • A to jsem před pár lety poslochal rádio, kde si pozvala L. Výborná do studia Cempra (manipulátori.cz) a oba se smáli tomu, že u nás někteří straší neexistujícími migranty.

    Oni ti migranti samozřejmě existovali i v době toho rozhovoru, ale politicky správné bylo je nevidět a smát se obavám z nich. Od té doby mám o inteligenci obou jmenovaných silné pochyby.

  • Bylo léto, teploučko a turistika v plném proudu. Jdou chlapci za snazší živobytí, bílými ženami a uplatnit konečně své inženýrské a doktorské diplomy. Já bych jim to nezazlíval. Udělali bychom to samé na jejich místě. 

  • Na Ukrajinu bez výzbroje...

    Té jsme tam už poslali dost...

  • Stěžoval si nějaký starosta z česko-slovenské hranice,že mají v lese.bordel. Oblečení,spacáky, zbytky jídla.A  že odtamtud jdou v nových hadrech(Kdo jim je dává?)


    • Ubožáček si koupí fráček za 400 éček, aby trochu vypadal a Vy mu to budete zažívat? 

      • Opravit te si to a za druhé říkal to ten starosta ne já.

        • Vážený Zdeny, myslel jsem to jako ironií. Tak úsměv prosím a klid. V tomhle se nelišíme. 

    • Jj - v nových, značkových hadrech...

      Proč je nemůžeme ihned poslat do země původu...?!

      Něco těla jsem se, co pak dělají na našem území...

      Slováci je zpět neberou...

      • Jj

  • mun.go

    Soustředit, vyzbrojit, poslat na Ukrajinu ...

    • Tam jejich Alláh nebojuje. A na čí straně by měli bojovat? Leda by si chtěli někde v Rusku nebo Ukrajině udělat zemi sami pro sebe a vytvořit tam nový ráj. 

      • mun.go

        Tím myslím udělat z nich placenou legii - EU to jistě ráda zatáhne.

        Žoldnéři nebojují za žádného boha, ale za peníze. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit