Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také jsme se rozhodovali nad tím jestli si pořizovat auto nové nebo jeté a nakonec jsme se rozhodli pro auto jeté, protože to bylo levnější... Jenže u tohoto pak vzniká takový ten problém, jménem kupní smlouva a to když nevíte jak sepsat, tak to může být docela problém... Naštěstí existují stránky jako je třeba tato, kde to můžete snadno vyčíst a zjistit :) Mějte se krásně a přeji krásný zbytek dne.

  • My jsme vybírali letos auto pro našeho syna, který už je plnoletý, tak aby mohl jezdit do školy autem a nemusel ztrácet čas v autobusu. Manžel našel ojeté auto, které je v dobrém stavu a stojí daleko míň než nové auto. Udělal na něm akorát pár věcí a koupil nové pneumatiky a syn už jezdí.

  • ivannavratil386

    Já si myslím, že celkem užitečné rady. Můj starší syn si nedávno udělal řidičský průkaz, takže teď také vybíráme nějaké auto pro něj. On sám by chtěl nějaké levné a hlavně aby mělo nízké náklady na provoz, protože jako student nemá peněz nazbyt. Další věc, na které ještě může ušetřit je ale třeba i povinné ručení.

  • Přijde doba, kdy budou studenti demonstovat proti školnému ve svých vlastních vozech. Po studiích budou demonstrovat za zvýšení platů, posléze důchodů a zavedení pohřebného. A pak se budou smažit v pekle!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit