Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BTW nárok na název multinick máš ty. I když se změníš na továrnu na čokoládu
    vždycky se usvědčíš tím že si prdneš plus šest bodů- *15* *15*
    Já jsem spokojen. Napsal jsi zjisti si jak to dělám.
    To já dávno vím chlapečku. Ale jsem moc rád že jsi se přiznal k povodu s hlasováním. *1*

    Simonu si urážej jak chceš. Já jí mám na háku.
    Já jsem se jako Karlík na Tiscali proslavil krátkýma rýpavejma poznámkama a smajlama.
    Ne tapetama. A veteráni tohoto webu to moc dobře vědějí.
    • říká někdo, kdo mění nicky
      říká někdo, kdo si nacvakává hlasy
      říká někdo, kdo nezjistí ani prd
      prej proslavil
      prej veteráni
      Kolik ti je dítě? 15? Pořád říkám, že takhle malé děti by neměly mít přístup k internetu
      *4*
      • Body si opravdu naklikáváš čokoládovej BTW. Dneska ti taky bleskově naskakují,
        Takže marný pokus blbe. Už každej ví že podvádíš.

        Archiv článků na Tiscali existuje. a každý si může moje příspěvky pod nickem
        Karlík najít. Ano jsem veteán tiscali a proto mě nic nenakecáš hošane.
        Dřívější Jane Žižko. Už tenkrát jsi tu opruzoval s Gayínkama v Plzni. *15* *15* *15*
        • Tvoje hysterické výlevy kopírují někoho, kdo tu ale dle tvé logiky není.
          • Ty vidíš hysterické výlyvy? Tak val rychle k očaři slepoňu.
            Já z tebe mám jenom legraci multinickovej hňupe. *1* *1* *1*
            • Jo, to je vidět *5*
  • Vánoce utekly jako voda a už je leden, teplej Semjon Gayínek se vrátil a má nový image, je z něj tajnej multinick!!!
    Chichichi, tenhle blbec je jedinej na světě, česká rarita zapsaná do Guinessovy knihy rekordů!!!
  • Hele, ty čapisrálovej maniaku.
    Já o zabezpečení vůbec nic nepsal. Jen jsem tu dal příklad Aliny. Nemá ráda
    rusáky ale najednou v článku 20 let .. Jugošky píše proti NATO.
    Takže buď tu střídavě kope za obě strany a nepohlídala si přehození nicku.
    Nebo se jí někdo vlámal do mailu a ukradl jí registrovaný nick.

    Myslíš ty korunovaný wole že si nikdo nevšim že u každý tvojí blbosti naskočí
    desítka plus hlasů do minuty. Nebo že tu s čapisrálem doslova stanuješ celý týdny.
    Tahej si za nos koho chceš. Na mě to ale nezkušej blbe.
    • Já totiž byl na začátku pokeců na tiscali. Tehdejší sestava. Já, Jarda Klas,
      NOT ČSSD, ERA, Patriot pár dalších a Tečka.
      Už tenkrát jsi kradl tečkův nick. Už tenkrát jsi tu psal o Gayích v Plzni.
      Pod jménem jan Žižka jsi tu kopírval referát že tečka je romský student z Plzně.
      Takže to co nyní děláš tapetářce simoně není nic nového. Dělal jsi to ještě než sem přišla.

      A kdepak je švéd? Ten co chtěl dávat pecky všem kdo nemají rádi jeho Zemana.
      Pecky až skončí na Jipce. A kdepak je kmotr z Ostravy?
      *1*
      • Ty jsi tu byl a pak jsi sem přišla? A jak jste to udělali? Tomu říkám schíza jaxviňa *15*
        • Schizofrenik asi budeš hm BTW. Já nejsem Simona a žádnou tapetu
          jsem tu nevložil. V článku o rusko tureckém sporu je asi 15 keců.
          Kdyby tu tapetářka byla tak je jich tam o tisíc víc. *1*
          • kdyby taky byly v p*deli ryby...
      • Milý čapisrale, jsi jak vždy úplně mimo. Ale nebudu ti kazit Vánoce a brát iluzi o tom, že jsi na všechno přišel. Ty holko *1*
    • Díky, díky, díky. A ještě stokrát díky. Tys na to přišel čapisrale, pěkně jsi mi vytřel zrak. A navíc jsi použil samá vybraná slova. Vím že bys moc rád věděl, jak jsem to udělal, ale jen jednu radu ti dám - zjisti si to sám.

      Mimochodem, proč měníš nick? Takovej velkej a uvědomělej kluk to přece nemá zapotřebí *15*
  • Skutečně se velmi bavím tím, jak rozvíjíš různé teorie a pak si na ně sám odpovídáš pod různými nicky. Stejný sloh, stejný styl, stejné výrazivo. Jsi stejně jednoduchý, jako tvůj přístup k zabezpečení. Stačilo by mít alespoň základní znalosti z informatiky a neplácal bys tu tyhle stupidní teorie *1*
    • 100% souhlas.
      • všude samej čapisral
  • nemohu spát, dobré ráno
    • Skvělé!
  • My taky EU nepotřebujeme řekla bych...
    http://knihy.abz.cz/prodej/jak-vystoupit-z-eu-1
    • brilantní *3*
  • HOŠI HOŠI.Nevážíte si.Tady redakce sice někdy prskne novinářskou ultrablbost.Na druhé straně pořád stačí na registraci do zdejší diskuze prosté sdělení.Nemusí se vyplňovat klikyháky a nesmyslné hlouposti, posílat placené SMS, nebo dopisy jak u pomatenců v Lidovkách.Prostě zatím je to velkorysost vůči mnohdy diskutující oplzlé chátře, někde z garáže.Nevzpomínám si též, že by někoho někam naprášili.Prostě nesou veškerá rizika sami.I mně několikrát smázli.Nedá se nic dělat.Pokud to platím, sám rozdávám karty.Každý z kritiků má možnost si založit vlastní diskuzní kolotoč.Akorát, že si bude sám točit .....
    • Správně, měli by jsme poděkovat Tiscali za velkorysost, že si tu u těch dezinformačních článků vůbec můžeme psát. A vůbec, měli by nám to zpoplatnit. Na takovýchto lukrativních stránkách, kam přispívají samí erudovaní "novináři" jako Holušová nebo Ondráček by měli mít možnost komentovat jen ti, co si to zaplatí. Plebs sem nepatří. Jen pro vyvolené!

      *1*
    • dearputin.com
  • Semjon Gayínek neodešel, nebo už je leden a vrátil se???
  • To prorok. S hlasováním se tu manipuluje. Toho už si všimnul každej.
    Ale dějou se tu ještě divnější věci.
    V článku 20 let ... Jugoslávie píše registrovaný nick Alina proti NATO: Přitom Alina
    kope proti rusákům. Takže buď Alina kope střídavě za obě strany a nepohlídala
    si to. Nebo se jí někdo naboural do mailu a ukradl jí nick.
    Zjevil se tu i facebok nick nicolles a smál se druhý nicolles že má slabý heslo.
    To už máme krádež a vloupání se do cizí schránky.

    Tiscali se mění na žumpu. A zvláštní je že Tiscali dělá mrtvýho brouka-
    • Na Tiscali si s námi pohrává přímo administrátor stránek. Nespočet nicků, vícenásobné bodování těsně za sebou, kdo jiný si to může dovolit než zaměstnanec tohoto plátku a to ještě třeba připomenout, že kolikrát jste adminem mazáni za slova nebo nadávky, které on běžně proti vám používá. Je s námi ze strany redakce Tiscali hrána nečistá hra. Měli bychom tento plátek za to bojkotovat.
      • Už jsem si taky všimla,jeden z účelú diskusí je manipulace,druhý prúzkum mínění.
        Články desinformace,polopravdy,lži,překrucování faktů snaha o vnucení názorů-kouřová clona:-)
        Ale to každý kdo je tady dýl asi už sám poznal.Jsou to ale chytráci:-)))
        • Absolutní souhlas, je to tak.
    • Danke za tip. Tak to je fakt síla.

      Systém registrací na Tiscali nahrává plagiátorům a chmatákům nicků.
      Přihlášení na jméno Josef si můžeš udělat i Jos.ef s tečkou. Co to je?
      Jos.ef s tečkou nebo mezerou není žádné jméno. Plagiátor spoléhá že si tečky
      málokdo všimne a píše za tebe.
      Jedna IP adresa, jedno přihlášení na jméno bez mezer a teček. A byl by pokoj.
      Tiscali však zdá se nemá zájem.
  • Tiscali! Zveřejni IP adrey všech zdejších lidí.
    A neříkejte že to nejde. jde a na mnoha pokecech je to zcela běžný.
    Pak se prokáže kdo tu skutečně zapáchá nonstop a zdejší magor který
    rozjel multinickovou Putin show bude mít po lhaní. Jak jednoduchý.
    • Dobrej nápad. A neškodil by i další zlepšovák.
      Na konci každýho týdne výpis, kolik času tu dotyčná osoba podle IP adresy strávila.

      Máte pravdu že by odpadlo kradení jmen i to pokřikování kdo tu byl a kdo ne.
      Také by stačilo povolit z jedný IP adry jen jednu registračku na jméno.
      Bez možnosti udělat si stejný s mezerou nebo čárkou. A skončí i plagiátoři
      • Jsem jedině pro. Smradovy tapety tady byly celej víkend. *3*
        • A co jako? Já tu také vidím pořád dokola ty stejný nicky. Já, BTW, Putin, dddd..
          Tapetová údernice Simona odešla a já jsem tu žádnou její tapetku nenašel.
          Takže tvoje poselost její osobou už si taky říká o diagnozu.

          Také tu záhadně naskakují bodíky. Někdy nejde hlasovat s tím že už je odhlasováno.
          • Simona neexistuje
            • Simona existuje . Tvůj Semjon neexistuje. Takže nekal vodu Vojtěchu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit