Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja tomu pratele opravdu nerozumim. Kdo je pan E. Best? A hlavne kdo jej plati?
    Upriimne receno mi nepripada ze by nam rikal neco svetaborneho...
    Tohle vsechno prece jiz davno vime, at nam rekne neco co nevime!
    Tak pane Eriku do toho!
    /ale z nejakeho duvodu se obavam ze se to nikdy nestane/
  • Tak to je stará věc, drž hubu a krok! Se stranou a vládou a se sovětským svazem na věčné časy.
  • Tak co čulibrku, už jsi vylez s pelechu?
  • Že jsem to uhod.
    • Poraď mi: Je správně do němčiny přeloženo "městská památková zóna" jako "Denkmalschutzzone der Stadt"? Proč nevyužít tvého nadprůměrného intelektu, že :))))
  • Jsi zlobivý čulibrk a doma tě řežou.
  • Máš za 5 !
    • ... řekni mi to zítra do očí, zdecimovaný skřítku :))))
      • Zase špatně čulibrku!
        • Asi doma hodně zlobíš, že?
  • Velmi trefné, že člověk v Česku musí držet hubu a krok... To říkala již před 14 lety "železná lady" madame Thatcherová z Anglie při návštěvě Česka, že u nás není pravá demokracie ani omylem, ale máme tak maximálně svobodu a dost často pochybuji i o té svobodě projevu viz "náhubkový zákon" apod... *7* *9*
  • Víš co je čulibrk??
    • ... jedno je jasné, vynímáš se mezi chudákama, kterých hloupost zesměšňuji, tupane :))
      ... už se tebiou nebudu zabývat, nemáš lepší zábavu než zde smrdět, není co rozvádět
      • Neumíš nic, jsi opravdu čulibrk, měl jsem tě za chytřejšího!!
        • ... hlasuj, hlasuj, primitive :))))
          ... čau, jsi naprosto neškodný
        • ... je úplně jedno, co si myslí zakomplexovaný zbabělý puberťák s jebákama :))))
      • ... tebou :))))
    • ... už ti bylo 8, debílku?
      • Špatně, čulibrk není 8 znovu !
        • ).(
  • Jsi čulibrk.
  • to Jana: Prosím Vás, používejte mozek. Netvrdil jsem, že pan Best je velvyslanec USA. Jestli na to nemáte, abyste kritizovala, zabývejte se intenzivně svou vlastní hloupostí.
    Jestli někdo u nás zastupuje zájmy jakékoli zahraniční instituce, je svým způsobem vyslancem příslušné země. Kapito? Jestli ani nyní nic nechápete, psal jsem Vám zbytečně. To se stává. Jsem v naprostém klidu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit