Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Řečeno demagogií pravice, Klíma chce trestat úspěšné za úspěch. V reálu ale chce, aby méně chudí přispívali na více chudé. Kdoví jestli jej nepodplatili ti skutečně bohatí. Spíš to ale bude momentální pomatení mysli z té ceny.
 • Klíma by se měl obrátit na knížete - ten ani nevěděl, jak vysoký jeho nadstandartní důchod je, takže mu cyhbět nebude
 • Jsem chudý důchodce, ale proč by měli umělci přispívat. Je to ostuda státu, a dočkají se jen, že budeme volit komunisty. A můžete všichni poděkovat Kalouskovi a Nečasovi, kteří tu rozvrací společnost, kteří tu vrací společnost do feudalismu. Netýká se to jen důchodců, ale hlavně rodin s dětmi, nemocných a invalidů. HANBA TÉTO VLÁDNÍ SEBRANCE.
  • Přesně tak. Důchodový systém, který fungoval od 1918 a který byl ještě 1991 přebytkový, si nedovolil rozkrást Protektorát (Hitler) ani socík (Stalin), nevydržel nájezd pseudokapitalismu a "lžidimitrijů" z kvasipravicové věrchušky po 1989. *10*
  • Opět nelze než souhlasit!
  • Záměrně tu chtějí bídu, aby lídé ze zoufalství volili komunisty, prože jsou to bývalí komunisté. Kalousek pracoval na MNO a na funkci náměstka musel být komunista . A Nečas bývalý svazák vyrostl v komunistické rodině. To co dělají je řízeno z východu.............
   • ... je vidět když někdo dostane metál, tak je z něj blbec jak za komunistů ... Klímo, první dej ze svého ... a pak vyzývej ... třeba Klause, ten ukradl důchodcům 330 MILIARD z důchodových peněz a sanoval s nimi zkrachovalé banky a další miliardy ukradla za jeho králování ODS z důchodových peněz ... takhle skončil nejbohatší socialistický stát když v něm vládnou pseudokapitalisté ... tedy děti komunistů, kteří ještě neuměli krást *1* *1* *1*
 • No, to tedy Klíma Bohdalku ale pěkně nasral... vyzvat jí, aby přispěla na chudé- pamatuji si jí z listopadu, jak se šklebila a prohlašovala komunisty za zločince, tak ať nyní dá na chudé ze svého, za komunistů tady chudí nebyli, tak ať s pěkně ukáže. Také měla keců jak je tu potřeba svoboda tisku a informací a jak ječela, když ji nějaký fotograf vyblejsknul obnaženou na dovolené u moře, někde na balkóně, chachacha. Ono se hezky ukazuje na druhé, ale sama něco udělat preo lidui , to nééééé, od toho jsou tu chudíííííí...Já ji tedy od listopadu 89 nemohu ani cítit !!!
  • Ona totiž Bohdalka také práskala StB. Tvrdí se, že zničila i Wericha.
   Herečka to byla dobrá, ale charakter mizerný. Když se tenkrát producírovala nahá na balkoně tak prý byla ožralá.
   Ale za komunisté tady chudí byli, všechní jsme byli stejně chudí, jenom ti držitelé rudé knížky pro Übermenschen (nadlidi) byli méně chudí. A ti nejvyšší vůbec nebyli chudí, snad jen chudí duchem.
   • Ale jdi, ty brebto. Nebýt bohatý neznamená být chudý. Míra chudoby nezná žádné měřítko, obecně uznávané. Sice politologové si vymysleli s ekonomy třeba jakomnhranici chudoby nějakou výši příjmu. Ale ono záleží, jak kdo s čím umí zacházet. Jasné je, že dnes babička, co zaplatí z důchodu všechny poplatky a zbude jí pětistovka na měsíc, tak je bezmocná. Ona již není schopna situaci řešit. Tohle ale z akomunistů žádné babičce nehrozilo. Tenkát jsme tedy nebyli bohatí, ale ani chudí, protože totální většina měla šanci svou situaci řešit. To dnes chybí, protože dnes půjčka už přestala být řešením... Ale ono by toho bylo, zatím to stačí...A držitelé rudé knížky že byli méně chudí ??? Kecáš !!! Já jsem tím držitelem byl a dokonce v manažerské funkci, ale tehdá bylo ve fabrice přes stovku dělníků , kteří měli větší plat, než ředitel. Vím to určitě, byl jsem i PAMák m.j. tak ze mne vola nedělej laskavě , ano ??? Ostatně by to mohlo potvrdit i spousta odborářů a nestraníků - i ten ředitelský plat podléhal schválení ZV ROH a tam samí komunisté nebyli, hošánku !!! Takže plary managementu za komunistů byli obecně známy - nestraníci z ROH to rozkecali přinejmenším. Zato dneska se to tají jako sedmá svátost...
    • Aha, komunista a soudruh vedoucí PAMu, bez té rudé knížky bys to dělat nemohl. Ale slušnému vyjadřování a tomu, že se nemá krást ani nick, to tě na stranickém školení nenaučili. Samozřejmě ne každý držitel rudé knížky musel být nudně lump. Někteří to brali jako nutnou daň, aby mohli vykonávat práci, pro kterou měli odborné předpoklady a byli i tací, kteří tomu upřímně věřili. Já jsem rudou knížku neměl a ani o ni neusiloval, bránily mi v tom morální zásady. Ale pilně jsem pracoval, šetřil, neutrácel za zbytečnosti, ono ani nebylo za co. a tak jsem slušně uživil rodinu. Ale chyběla mi svoboda a možnost sám se rozhodovat, neustále mi někdo přikazoval co smím a co nesmím. Svoboda znamená, že člověk se sám musí rozhodovat a starat, ne být líný a čekat, že mu někdo bude říkat co má dělat a bude se o něho starat.
     • Ty mi můžeš tak nanejvýš políbit p r d e l , Pišto !!! Dobrou chuť !!!
 • Gott nemuze ma mladou zenu- deti a Bohdalova je lakoma vlezdoprdelka musi vydelavat pro vnuky a dceru
 • Myslel jsem si , že Klíma je tak trochu pan novinář. Ale je stejně vyčůraný, jako jeho bývalý kolega John.
 • Pokud chce pan Klíma udělat nadaci pro starobní umělce s nízkým důchodem nic mu nebrání. Bohužel někteří umělci si moc neplatili na sociální pojištění, tak mají malý důchod.
  Komplexní řešení situace důchodců to však není. *11*
 • A co náš US ten pomoh bohatším důchodcům a opravdu chudím sebral!
 • Pane Klíma proč nebojujete proti těm, kteří tuto zemi přivedli do takového stavu, že důchodci budou pomalu vymírat hlady ??? !!! Tam vám nějak odvaha spadla do gatí, že ???
 • Spousta rodin žije za 3000 měsíčně (když si odečtou půjčky a hypotéky, náklady nutné na školku a školu), i za míň.
  Je sprosté chtít po umělcích nějaké milodary. Odpovědnost je na politicích. Politiky jsme si sami zvolili a mají se chovat podle toho, co nám slíbili a za co dostali náš hlas.
  *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit