Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele vykašlete se na to vvzájemný napadání.... Trochu je pozorujte a dívejte se a poslouchejte... Pak k něčemu v této diskuzi dojdeme... Lhát se nedá do nekonečna., Nadávat také ne... Blahořečit také ne...Ať se hoši předvedou..... Jsem velmi zvědavá, trochu se bojím, co z toho vyleze.... Blbý je, že to vždycky odprdnou ti vespod.... Budeme se mezi sebou tady vespod strkat a oni budou vesele, bez naší pozornosti pokračovat tam, kde před ix lety skončili..... Myslím, že oboum stranám jde o to, abychom se za ně nemuseli stydět,aby těch průšvihů bylo co nejměné.....Jedni se toho bojí, jiní se na to těší.....Ale nikdo z vás to nemůže už ovlivnit.... Dali jsme to do rukou Zemanovi..... Už teď se obklopuje zajímavými lidmi......
    • Pozor prosím - mluvte v jednotném čísle, nebo upřesněte - my normální jsem tomu křiváckému, podrazáckému, prolhanému, hulvátskému ožralovi nic nedali. Tím méně hlas ve volbách.
      zeman nikdy nebude prezidentem normálních a slušných lidí.
      • Co to je slušnej člověk? Snad ne ty?
    • ty drž piiču ty kráávo vypatlaná a mazej uklízet,neplet se do debaty,když máš hoovno co říct ty zamindrákovaná piizdo
  • Je to slepi.., jako Žilková
    • To Pravice: Pravice nezuří, ale je jí smutno z toho, jaký máme d*bilní národ *7* *9* *13*
      • Úplně je jedno kdo je navrchu... pravice nebo levice..... Jen se tím zbytečně strašíte..... Oba tábory politiků mají toho hodně na svědomí. Kradli a lhali a manipulovali obě strany... Asi bych to nedělila na to, jestli je to pravice nebo levice ..... Jací to jsou lidé.... pokud budou tito lidí v pořádku, tak se budeme mít možná lépe. Pokud nebudou v pořádku, tak máme smůlu a těmito bitkami jim děláme štíty.... Znáte ty lidi tak osbně, že se za ně takto bijete? Dali byste za ně ruku do ohně? Psychologové dělali průzkum kolik psychopatů je v běžné lidské populaci. Zjistili, že je to kolem 1%.... IU vysoce postavených úředníků a manažerů /tam patří i politici/..... je to už okolo 9 %... Což je alarmující....
  • Tachecí kecá, už byla jednou pro svoji neschopnost vyhozena z rádia. Je to bla, bla,bla......
    Zeman je osobnost a jsme rádi, že ho máme. bude to pěknej mazec. Ha,ha.....
    • Mluvte v jednotném čísle. Všichni kdo jsou alespoň částečně normální nemohou tu rudooranžovou prohlanou ožraleckou kreaturu ani cítit.
    • Na to se těšíš? že bude mazec.... Víš kdo potřeboval ke svému vládnutí neustálého nepřítel? Byli to bolševici a fašisti. Na to pozor.....
    • Jakápak je Zeman osobnost? Hospodský povaleč a tlachoň, který je, byl a bude pro slušné a hlavně INTELIGENTNÍ lidi NEVOLITELNÝ!!!! Ani pro mě není prezidentem, ale je pouze panem Zemanem!!!! Prezidentem mám být vždy uznávaná morální a vzdělaná autorita, což když pominu ten jeho prognostický titul z VŠE Praha, tak mi vychází viz výše napsáno. *1* *3* *4* *8* *7* *9* Prostě pokračovatel Pružinského linie v praxi... *13* *7*
      • a co byl Havel ochlasta a otravný kuřák bez vzdělání,ožralý si zlomil nohu ve vaně, to zase nebyl prezidentem mým ,ale respektovala jsem rozhodnutí ostatních lidí a tady rozhodly hlasy ,tak není o čem mluvit
      • Však taky Pružinskij tvrdil "a pojede se dál". To mluví za vše.
        • Ty bys mi moh čistit boty, co říkáš?
  • že se s nějakou nulou a slepicí zabýváte
  • Myslím, že měla taky říct, že nebude nijak větší, než budování kultu Karla Švarcenberka, které už začalo dávno před volbami.....
    • Chudáku, jsou lidé s přirozeným charizmatem. Tobě to ale pochopitelně nelze vysvětlit.
      • Ano. Velmi správně. A ti, co mají ono přirozené charisma nepotřebují na lidi čučet z každého rohu, ale ví se to o nich stále a všude. Právě naopak. Ti, co se vnucují,. většinou za nic nestojí. Ergo - na prezidentský post nepatřil bohužel ani jeden z těch, co ve volbách byli a kandidovali. To už kdysi i pan Sládek se svým Karlem Gottem byl pravdě blíže, než onen politiky nacpaný povl.......
    • Karel Schwarzeberg JE osobnost, kdežto Zeman je pouhý sebestředný hospodský žvanil a opilec.
      • Ty sis zas jednou přečet úvodník Lidovejch novin.
  • Když ji vyhodili z redakce rádia, skončila v psychiatrické léčebně, už se asi zvetila.
  • Tacheci, Tacheci... to jmeno mi neco rika. Nebyla nahodou v blazinci nebo tak neco??
    • Co by tam u tebe asi tak dělala, blázínku?
    • Možná jste se tam setkali.
  • Tleskám Báře Tachecí. *3* Udeřila hřebíčkem přímo na hlavičku. Ať si Klaus mladší zamete před vlastním prahem a dříve než začne plácat nacionalistické bláboly napříč politickým éterem, tak si ověří fakta. Ono mu někdo také nepředhazuje, že člověk s s " ksichtem Frankensteina " není vhodný pro výchovu mladé generace... *1* *3* *4* *7* *9* *10*
    • Tak to tleskáš opravdu té pravé, hlupáku senilní!
      • To prdovi:Ty máš taky ksicht Frankensteina??? *1* *1* *1*
  • Tak ta koza kterou nemůžu ani cítit to opravdu pohnojila!
    • Klaus jun. je snad kozel, ne?
  • Od paní Tachecí jsme už slyšeli ledacos.Jestlipak také tak umí vařit,jako kafrá do politiky? Její bláboly noc ředitelům ve sdělovacích prostředcích neiponovaly,proto také těch míst vystřídala několik s poněkud krátkou dobou trvání.*1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit