Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím, že Novotný i jeho protekční syn jsou ubohé persony a inteligentnímu člověku nesahají po kotníky.
  • Vždycky jsem věděl, že Petr Novotný má inteligenci houpacího koně.Už když vystupoval na Nově s pořadem, kde se přihloupě smál svým vtipům.Divím, se, že už tehdy na TV NOVA nepochopili o jak trapnou věc jde.Svým dnešním prohlášením jen potvrdil, že je pravda co si o něm dávno myslím.Nejsem ani levičák, ani pravičák jen pouze člověk a občan se zdravým selským rozumem.A letos mi bude 69 let, takže už dost pitomců si za svůj život pamatuji.Přeju všem slušným občanům pěkný den a prosím nenechte se manipulovat touto hloupou propagandou.
  • Novotný byl a je primitiv.
  • No bodejt by nevolil ODS ! tahle strana mafiánů jde bohatým na ruku. Spolu chycení spolu oběšení ..
  • Novotný už neví jak by se mohl zviditelnit, je trapný jak sáňky v létě, nemá v sobě ani trošku hrdosti, morálky, etiky a hlavně důstojnosti. *12*
  • Je to upocenej falus.... *1*
  • Už je tady zase uslintaný prase
  • Nemám rád Novotného ,Filip mi nevadí.
  • "Propaganda se obecně chápe jako názor vyjadřovaný za účelem ovlivňování akcí jednotlivců i skupin...Tím se propaganda zásadně liší od vědecké analýzy. Propagandista se snaží "něco prosadit", dobrého nebo špatného. Vědec se nic prosadit nesnaží. Svůj život věnuje objevování nových fakt a principů. O pečlivé zkoumání a kritiku jde propagandistovi jen vzácně. Jeho zájmem je spustit nějaký druh akce. Vědec, naopak, chce vždy co nejpečlivější zkoumání a kritiku svých fakt a myšlenek, je na ně připraven. Věda z kritiky roste, nebezpečnou propagandu kritika rozloží."
    Propagované poselství musí být co nejjednodušší. Tak jednoduché, aby je co nejsnáze a nejrychleji pochopil co největší počet lidí. Míra náročnosti poselství je určena nejnižším společným jmenovatelem intelektuální úrovně oslovené skupiny. Další skutečností, ze které propaganda vychází, je, že dlouhodobá paměť většiny propagandisticky oslovovaných jedinců a skupin je špatná a snadno manipulovatelná.
    Propaganda musí oslovovat emoce. Čím jednodušší a prostší je sdělované poselství, čím méně obsahuje podrobností, které by mohly být důvodem k zamyšlení, tím víc musí oslovovat například sympatie, antipatie, lásku, sexualitu, nenávist, závist, strach a úzkost. Citově prostoupené informace, stejně jako informace, které si je možné snadno, pokud možno barvitě představit, se snáze pamatují a vybavují, než informace citově neutrální.
    Kdo si tenot článek objednal? Předpokládá pan Novotný, že český národ tak zblbl? Koli Kč dostal pan Novotný, kolik dostala redakce? Redaktoři, za takovou ubohou propagandu bych se styěl.
    Přeji všem krásný den.
  • Novotný má zajímavý postřeh. Já zase nesnáším Kalouska a jeho. Filip mi je rozhodně milejší a určitě nekrade.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit