Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajímá ta tlupa vopic z bílý kůči......
  • "chte"? was ist das? *14*
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí. Díky
    • taky se topím, ale v dluzích *3*
  • Nadpis je zjevně rasistický. Že by konečně skončila doba tzv. politické korektnosti? *1*
    Napsat "černá prokuTátorka" (i přes chybu ve slově) je v pořádku?Proč tedy nelze napsat, že pachatel činu byla osoba tmavé pleti nebo rovnou cikán?
    • Vohranda
      Souhlasím, má-li to být "doslovný překlad" odkazující na zmíněný titulek "první černoška....", který slučuje etnický původ a pohlaví, pak by se hodilo to přeložit jinak....
      a ten překlep!? Tiscali zprávy mají obecně velmi nízkou jazykovou i gramatickou úroveň...
      • ostatní, chudáci, mají buď jen etnický původ nebo jen pohlaví, no to mají tedy vážně těžké v životě *2* *2*
  • A kam se prokutá? Když je to podle titulku PROKUTÁTORKA?
  • proč to pořád píšete - černá, zelená, to je právě rasismus tohle zdůrazňování , je jedno, jakou barvu má její pokožka, hlavně, zda je to slušký člověk.
  • USA - fašistický vřed planety.
    Na ty tržní barbary kteří po staletí kradou a vraždí ve jménu mafiokracie platí jedině
    atomový klacek které je zažene zpět do prérie kam ta divoká stepní tržní zvěř patří.
    • Komunisti vždy měli chtě vraždit *14*
      • a který chtě zavraždili?
    • Teda Alino já žasnu. Poprvé jsi tu napsala něco rozumného. Gratuluju ti.
      Jsem rád že jsi konečně dostala rozum a prokoukla zlo které si drze říká demokracie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit