Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,

    nerozumím tomu, že když jsem pracující starobní důchodce platím plné sociální pojištění , nemám nárok po skončení pracovního poměru na dávky nemocenského pojištění, přičemž jsem onemocněla v den skončení pracovního poměru.

    Děkuji za odpověď

    Blanka Köhler

    blani.pulec@seznam.cz

  • Dobrý den. Jsem sluchově postižený nosím naslouchátko,mám osteoporózu a artrózu pro bolesti v kříži nemůžu zůstat stát,jsem po operaci močového měchýře jezdím na pravidelné kontroly protože jsem v něm měl tumor a přesto mi tady na vysočině posudkoví lékař nechce pomoc v získání průkazu ZT a vidím jiné kterým nic není a ohánějí se průkazem tak jak to je?
  • dlouhé roky jsem si myslel že se lze domáhát spravedlnosti u osob na kterých byl spáchán trestný čin a následku zdravotního stavu no o no se říká domáhát se odškodého za ublížení na zdraví já si říkám žádná spravedlnost nikde není a domáhát se odškodného za způsobenou ujmu na zdraví od Brněnské fakultní nemocnice nebo od Mího Bejvalího Lékaře Luise Radosi z Ledče nad Sázavou polikliniky a ambulance Havlíčkův Brod je naprosto nemožný *9* *13*
  • Dobrý den potřebuji v něčem poradit od vás , mohu ? Děkuji.!
  • Paní ombucmanko šabatová já Martin Torák z Domova Barbora poskytovatel sociálních služeb V Kutný Hory jsem zdravotně a Lehce Mentálně postižený po mozkové obrně už od Malyčka od svího děství Můj zdravotní stav se horší každým dnem a není to vůbec lehký to vše zvládnout v tom to světě lidstva nemám dalších slov
    • Bábu chytnout za poštěvaka a třikrát s ni mrsknout o zem
  • Doufám,že jste spokolená s tím,co se stalo.Měla jste vítat ty Araby sama.aby zabili vaše ridinné příslušníky!Až se to stane vaší rodině budete mluvit jinak,pozvětě si je domů a tam je živte a hýčkejte!!!Ne za naše peníze a úkor našich dětí!!! *12* *12* *12*
  • podívejte se lékaři psychiatři sexuologové máj svázaný ruce zákonama a díky tomu všemu Dochází k chybách při vyšetřování pacientů nemužou určován a posuzovát zdravotní stav člověka správně a nemůžou diagnostikovát jeho vlastní omezení a já jsem se dověděl jednu zprávu normální lidé kterým nic není nejsou nijak omezeni a opravdu jim nic není využíváj slevoví průkaži pro postižené a handicapované a to jsou průkazi ZTP/P a Průkazi ZTP sami lidé který jezdý a doprovázejí cestující do práce do škol jsem se to od nich dověděl že lidé kterým vlastoručně nic není a nejsou omezeni zdravotně využívají tyhle průkazi ZTP/P a ZTP do práce a teď se vás zeptám může postižený nebo handicapovaný jezdýt do práce daleko do práce bez tohohle slevového průkazu ZTP/P nebo ZTP když to využívá někdo kdo to nepotřebuje nemůže protože postižený a handicapovaný potřebuje doprovod a pomoc druhé osoby při dojíždění do práce nebo na nějaký výlet mě jako postiženýmu člověku uzala lékařsá komise zde v Kutný Hoře TP ikdyž Mám vyší stupeň indvalidity a toď se ptám je tohle vůbec spravedliví není každý chytrák si vozí svůj zadek za slevoví průkaz ZTP/P nebo ZTP a vůbec by na něj neměl právo a ten kdo na průkaz ZTP/P nebo ZTP má nárok tak ho nedostane a to se mě zdá opravdu nehezké a netolerantní vůdči postiženým a handicapovaným lidem děkuji že jsem se mohl vyjádřit *13* *9*
  • podívete se na sebe Mile lidstvo na vaše chování ve společnosti lidí jak se k sobě chováte neděje se to jenom v české republice ale na celým světě se porušujou práva každýho člověka napříkat Mladí a Mladiství si svojí cestu vybrali sami chtěj mít svojí komunitu Mladích lidí a ty ostatní prostě diskrimunují prostě ti co by chtěli se rovnat Mladím tak nemajnárok podle informací který jsem se dověděl Ministerstvo zdravotnictví Lékařské zdravotnické psychiatrické sexuologické komise vypsali v Dubnu novelu trestního zákonuku o navazovaní Mazilidských vztahu Mladistvích a Mladích lidí z dospělou populací lidí jednalo se o to že Mladiství a Mladí lide si stěžováli na tísňovích linkách bezpečí a těch telefonátu bylo opravdu hodně na konec organizace lékařské komise vymyslela novelu trestnýho zákona který neumožňuje dospělým lidem navazovát mezilidské vztahy a kontakty z Mládeží tak že si ti Mladiství a Mladí lide uděláli takovou barieru přes kterou nelze prejít a přelíst nebo podlest nebo přeskočit tak že já tohle vše se snažím respektovát a držím se dál od mladistvích a mladích lidí a respektuju ten hle nový trestný občanský zákoník a nebavím se z nikým nic nenavazuju a respektuju tohle vše
  • paní ombucmanko šabatová a taky bych se chtěl obrátit na jednu věc paní Ministrině školství všem zdělila že se v české republice budou rušit praktické zvláštní školy a učitelé z praktických dovedností Budou vyučovát Základní vzdělávání v praktických školách pro postižené a handicapované já jsem taky postižený občan české republiky a ze své skušenosti vím na co Mám a na co nemám své nároky a možnosti se vzdělávat a je apsolutní nesmysl a netolenrance k handicapovaným co si na handicapovaný a postižený vymyslela paní Ministrině školství prostě a jistě s paní Ministriní školství apsolutně nesouhlasím a pro typi lidí ze zdravotním a Mentálním postižením by praktické zvláštní školy Měly fungovát a být v provozu pořát aby ty handicapovaný a postižený měli nárok na rovnocený vzdělávání v týhle zemi české to je asi tak všechno Martin Torák Domov Barbora
  • Paní ombucmanko šabatová chtěl Bych se na něco zeptát v roce 2011 jsem byl na sexuologickém vyšetření v Brněnské fakutlní nemocni na oddělení sexuologie a jsem podstupovál vyšetření na žádost Mího zdravotního lékaře sexuologa psychiatra a Lékaře Juliuse Radozi z ambulance polikliniky Ledče nad Sázavou já jsem byl neprávem a nesravedlivě obviněn z pedofilie a nikomu jsem neublížil žádnýmu člověku nikdy jsem neměl žádný pohlavní styk z nikým v roce 2012 jsem podstupovál další vyšetření v ambulanci na oddělení sexuologie mím bejvalím Lékařem soudním znalcem a psychiatrem a sexuologem Maryusem Bysem z Havlíkova Brodu na psychiatrii který to vyšetření z Brněnské fakultní nemocnice vyvrátil a dal vědět že jsem orientováný pouze a jenom na Dospělé ženy v roce 2014 jsem v Domově Barbora posytovatel sociálních služeb podstupovál další vyšetření soudním znalcem sexuologem psychiatrem a Lékařem z oboru zdravotnictví a psychatrie Maryusem Bysem a ten vyhotovil posudek a vyžádál si posudek o mé sexualitě a tám Maryus Bys vypovídá tohle u Martina Toráka Byla zjištěna pedofílie ale spíše se jednalo s preferencí o dospělé ženy tuhle zprávu když jsem se dověděl od mího bejvalího Lékaře a soudního znalce tak jsem se mohl bránit u okresního soudu v Kutný Hoře a říct a potvrdit slova a písemné vyšetření soudního znalce sexuologa psychiatra a Lékaře Maryuse Byse díky Maryusovi Bysovi soudnímu znalci sexuologovi lékaři psychiatrovi a jeho vyjádření k okresnímu soudu v Kutný Hoře jsem byl sproštěn obvinění z pedofilie ale bylo na mě zanecháno zdravotní komplikace a zdravotní a psychické a dušenví následky je to prostě tak to když mě Julius Radoza můj Bejvalej Lékař a psychiatr a sexuolog dávál tu infomaci abych si to mohl přečíst tak tám bylo napsáno pan Martin Torák Je orientovaný na Dospělé ženy ale taky je orientovaný na 8 letý až 12 letý dívky což mě šokovalo a stím to rozhodnutím jsem nesouhlasil a nevěřil jsem tomu psál jsem několikrát že se musela stát někde chyba že to někdo sfalšovál aby mě mohl tak to nařknout z něčeho co není pravda a jeto apsolutná lež a taky že jsem se vyjádřil správně protože opravdu došlo k sfalšování zdravotní dokumentace z Brněnské fakultní nemocnice z oddělení sexuologie když jse mě dostala informace od Mího bejvalího Lékaře psychiatra sexuologa pana Maryuse Byse a to soudního znalce kterýmu na vyžádání přeposlala Brněnská fakultní nemocnice z oddělení sexuologie praví výsledek z vyšetření který se zakládá na pravdě a já jsem se díky tomu mohl pránit u soudu neprávem a bez důvodně mě byla nasazena hormonální Lédžba anichž bych se nějakým spusobem provinil prostě a jistě jsem na tom psychicky a duševně opravdu Mizerně a necítím se vůbec po zdravotní stránce vůbec dobře jsem teď Léčen hormonálně a beru Léky proti depresím a psychickým a duševním problémum tak to je asi tak vše co bych řekl o nespravedlnosti týhle zěmně a tohohle světa ten kdo ublíži dítěti a ještě ho znásilní a zneužije tak tomu se nic nestane a ještě ho propustí z věznice pez dohledu psychiatru lékařu sexuologu a on si tak může dělát co jse mu zlíbí a postiženýho člověka neprávem obviní z takovíhle nestoudností napsal Martin Torák Domov Barbora Kutná Hora děkuji že jsem se mohl vyjádřit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit