Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi nejsem zas tak starý (42) ale myslím,že tento stát má mnohem větší kapacity a jména na prezidenta,problém je v tom,že nikdo nemá zájem o tuto loutkařskou funkci a popravdě pokud by se objevilo nějaké nové neznámé jméno tak bude propráno v médiích a určitě na něj po několika dnech najdou nějakou tu strašnou kompromitující věc ,,třeba že trhal mouchám křídla když mu bylo 5let,ale je to katastrofa pokud by mělo být vybráno z těchto tří kandidátů *13* Tak to vidím já
  • přímá volba znamená že si vyberu já , jako volič a ne že mi někoho předhodí politické strany ... *7*
    • Ano, president by měl bát NADSTRANICKÝ. Měla by to být především MORÁLNÍ AUTORITA. No ale po Klausovi, který krade na státní návštěvě a pomlouvá naši zem by měl nastoupit ožrala Zeman, který na státní návštěvě asi krást nebude, ale zase by se tam mohl pozvracet. *1*
      • Nebo oni z jeho vejsplechtu... *6*
        *1* *1* *1*
        • ... dva debílkové si hezky notují :))))
  • Prezidentem bude ten, koho si voliči "nechají" vnutit médii. Toto je velmi slabý odvar toho, co teprve přijde před samotnou volbou. A to, že je člověk "chytrý, ale ve stádě se chová jako pitomec, je známá věc. A média to vědí.
  • S těmahle bolševikama by republika udělala pěkný terno. Jestli tohle je elita národa tak pánbu s námi. To by se v celé zemi nenašel nikdo se zásluhama a rozumem?
  • Fell to napsal dřív,než já. To jsou všechno lidi minulosti a i když jsem starší člověk,tak si přeji a přemýšlím o muži či ženě pro budoucnost...Prosím o nějaké nápady a návrhy,protože já nejsem schopen na nikoho přijít! Děkuji.
    • ... a překvapuje tě snad, že něčeho nejsi schopen?
    • Okmura, prof. Dvořáková,prof. Keller, (Dientsbier)....- jenom žádný z těch tří!
    • Pan Tomas Vandas!
      Aspon by se cikani odstehovali smer Vychod Slovenska. *3*
      • ... a ty až do Mongolska :))))
      • bambas tomu jde jen o svou peněženku , o lidi ..ani náhodou !!!
      • Leda tak pan Tomas Bimbas !
  • Hlavně ne toho židobolševického nosála, bezcharakterní košér prospěchář
    • soudíš podle sebe ? asi ano ..
  • Jeden horší než druhý ,snad lidé už tak nezblbli a budou je nevolit !
  • OMG... *7*
  • Jenom abyste se nespletli. Zatím se vyčkává u nejžhavějších kandidátů a to prof. Dvořákoé a prof. J. Kellera. Až ti ohlásí kandidaturu, tak budete koukat!!!
    • Díky. Zrovna jsem dnes na Kellera myslel a navíc v OVM v neděli moc dobře vypadal. Jako král!! *3*
  • VOLTE POUZE ŠVEJNARA.ostatní nemají cenu v tomto zdevastovaném oligarchistickém ods-klausovo censuře.pryč s ods,top09,zel,vv,cssd.žjeme kvuli nim v bídě a to je rok 2012!!!!!!
    • Švejnara můžeš volit tak akorát ty, protože máš v hlavě pár závitů a to ještě stržených. Je to vyčůránek, který vyčkává, ještě ani nazahájil kampaň, ani veřejně neprohlásil, že chce kandidovat. Vždy přijede nakouknout do ČR a zase zmizí do USA, tak ať tam zůstane.
      A Fischer, který je překabátěný komunista, najednou nikomu nevadí ??? Všichni straší komunistama a u Fischera je to OK ???? Jeden horší než druhý. To mne z těch tří ještě pořád vychází nejlépe Zeman. Ale ještě vše daleko, daleko ........ A fraška v elé své parádě teprve přijde.
    • Toho hňupa si vol sám, šulku !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit