Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    Fysické trestání ve školách bylo zrušeno s čímž já zásadně nesouhlasím pravil nový pan učitel Igor Hnízdo!

  • gaheris

    Platí ten zákaz fysických trestů také pro vládu, parlament i senát? Nebo mají snad výjimku? Počítám do toho i pana prezidenta!

  • Nějaký trest za prohřešky by měl přijít. Některé žáky usadí několik vět charismatického učitele, jiné třeba domácí úkol... Víte - pohlavek ne ! Pohlavkem totiž jakoby žáka praštíte do mozku, jak jsem četl. A urazíte jej tím. I ředitelé škol jsou rozumní a také bezmozkové. Funkce není patent na rozum. Tato úprava myslím přinese kontraverze a časem bude změněna.

  • vanhorne

    Cekam kdy ti slavni vynalezci pohlavi, prijdou s bezpohlavnim pohlavi. To bude basta, pane Jasta.🙃

  • goyim

    Brzy zakážou rodičům říkat svým dětem, že existují jen 2 pohlaví.😂Ale nebojte, to nebude o kriminalizaci rodičů, ale jen o deklaraci, že je správné a normální, aby děti vyrůstaly v prostředí bez diskriminace.😂😂

  • Již několik desetiletí jsem na tomto světě. Když jsem byl malý, tak jsem za určité prohřešky dostal na zadek. Ve škole žádné fyzické tresty nebyly, maximálně lehký pohlavek a klečení v koutě. Dnes když pozoruji mládež co dělá a jak se chová, tak mě je občas z toho smutno. Nejsem pro žádné hrubé fyzické tresty, ale jak se říká:" Škoda rány co padne vedle "Vidím to na dětech v mateřské škole, co je vedle nás, jak s vychovatelkami skoro někdy " orají".

  • Doporučuji si přečíst Fimfárum od Wericha a to příběh Franta Nebojsa.

  • Je to lež. Zákon trest nijak nezakáže, jen dá míru trestu pro toho kdo ho poruší .

  • "„My potřebujeme, aby rodiče i děti věděli, že žádné tělesné násilí vůči dítěti není v pořádku,“ říká."

    A co vůči zvířatům? Psům, koňům atd.? 

    Fyzické tresty vůči svým mláďatům používají i zvířata. Je to přesně ta hranice, kdy dítě překročí to, co je mu zakazováno, i když ví, že nesmí.

    Mimochodem zažil někdo z vás rozhovor s prarodiči, kdy by si stěžovali, že je fyzicky trestali rodiče nebo dokonce ve škole? Že z toho mají doživotní traumata?

    • vanhorne

      Zato ted maji traumata z tech hord neprofackovanych nactiletych zvlcilcu a nasilniku, kteri jim ted ty rany ktere nepadly i s uroky vraci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit