Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A měli přitom všichni náhubky?

  • Blatného je mi líto, že se nechal ukecat...

    • josef.chmela

      Jo, jo, koryto je koryto. A když ministrem u nás múže být každý kdo umí číst (psát umět nemusí, prohlášení mu napíší podřízení), tak proč ne.

      • Pepiku , no že by si ty taky henteho ministranta jako za mlada s panem farářem u vas na dzedzyne ?? Ty usoune plešatá , nepřestaneš překvapovat . 

        Slibuju pepiku , jak budeš ministrem dám ti ořezávátko na tuśky . Víš , na ty ostrý rozhodnutí !! 

        • 🙂

        • josef.chmela

          Už jsi si dlouho nešleh, že? Vypadá to tak. A ani ve škole jsi se toho moc nenaučil, ty hospodský povaleči.

          Chybí ti IQ abys´ mohl se mnou komunikovat.

          • Diky opice, pobavils' . Vedel jsem ze nezklames. Co obecni senkrovna ? Vyvezls ' ? Vis ze ti to predseda porucil do konce mesice vycistit pepiku. 

  • tobro

    https://www.fnmotol.cz/odbor-komunikace/tiskovy-servis/tiskove-zpravy/archiv-2020/27102020-antigenni-testy-nejsou-spolehlive-ukazuje/?fbclid=IwAR32spF63wFxyjTLOU_X3rEkBR7L7mLKEWdLaX70DcaBmxnNlqwXyMDYnaM

    Tož tak.


  • A mrdaci kobyla anrdaci horilagorilla se se ne mrdaci kobyla zaveazdilamimoizemstana a mrdaci konyla je mrdaci gotila je mrdaci dri sedri!!!!!!!!!!! Zeman sztejne ve cstrek nikoho nemenuje protoze to ma vced vsechno u piiiiiiiciiiii!!!

    • Kdepak asi spinká odpovědný redaktor. Já napíšu blbec a už to nejde zveřejnit, že jde o nevhodné slovo. Asi mají někteří povoleno víc. 

      • Szicte mam povoleno nejvic praskaci chytrlinskej se mrdaci kobyla mrdaci borilla tak se myslys ze je kazdej  vedavej na tvohe postrehy pisasag piiiiiica je gozila mrdaci kobyla sem king!!!!!!!! Uueeeeeeee!!!!!!!!!!

  • Existuje mnoho způsobů sebevražd. I když tohle není asi ten případ. Pan doktor jistě o žebrácké holi nepůjde. Ani bych mu to nepřál. 

    Musí citlivě naslouchat opozici. Jinak je ministr zdravotnictví při našem atomizovaném zdravotnictví jen rytíř s dřevěným mečem. 

    Komu z ředitelů nemocnic přímo šéfuje? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit