Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sláva kapitalismu,já nic neumím jenom jsem nechutně bohatý.
  • Vážení. Ti, kteří se zde vysmíváte mým chlapcům chlupatým, byste si to měli zkusit. Ano, zkusit! Dělala jsem čestnou předsedkyni Očistě komunistických poběhlic a musím za sebe říct, že to byla opravdu těžká práce. Soudružky musely projít praktickou zkouškou po nápravě, a nebyl to pěkný pohled, když taková soudružka stála před komisí nadržených soudruhů. Ustát to se ctí! Ač jsem věrná KSČ a Leninovým myšlenkám, jsem také ženou. Pro obě strany to bylo velice těžké. Radostí nám však bylo, sta, tisíce napravených soudružek.
    Posílám hubana i Občanovi a loučím se. Dnes dělám hostesku Chruščovovi, držel v ruce botu, tak nevím co s ní zamýšlí. Snad jí nechce, hihi, praštit soudruha Boha. Klucíí bděte. Vaše Jiřina
    • Tento text není od Jiřiny Švorcové! Je to úryvek z nedokončené hry Václava Havla. Jeho typický rukopis je nezaměnitelný. Kde jsi to našel?
    • To já mám s přeběhlicemi větší starosti. Ony mi zdrhají na všechny strany a za Boha živého je nemůžu zastavit! Pořád jim říkám, dali jsme ti vzdělání, byla jsi prodavačka, neměla jsi ani maturitu, a teď jsi JUDr. za pouhé dva měsíce, víš co to stálo peněz? Je to těžká doba pro ODS. Všechny si myslí, že když se naučily říkat chlapům "ano" a nikoliv "ne" (jak se na ženu sluší), tak že musí vstoupit do ANO. Už nás tady zbylo jenom pár věrných co nikde nechtějí, a musíme to nějak dosedět, buď v parlíku nebo v base (vůbec nevím co zas někde vyšťourají).
      Zlatí komunisti, že já hloupá jsem se jich nedržela. Vaše Číroslava
      • V tom ti nepomůžu soudružko. Já jsem tu hlavně za lid. Čest.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit