Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hermane, nevím, kolik je ti let, ale nevadí.Slušnost, držet se na uzdě, neprovokovat, neválčit všude,kde se objeví slabina. Historii nechám za zády.Rádi se s ní ohánějí největší hajzlové,My žijeme teď a je důležité,aby se zachoval mír, protože, pokud USA za podpory EU rozpoutá válku, tak jsi hoch v pr..li i ty. Nejsem nakloněna nikomu,jenom zdravému rozumu a dokáži ještě rozpoznat a NEZAPOMÍNÁM co bylo např. před rokem, natož před několika měsíci. Je dobré znát hisorii,ale také dnešní součastnost a umět se povznést nad PROPAGANDOU všech států!!!
    • Ze SSSR - tedy i RUska přišel mír, v Evropě začala válka až po jeho pádu a to válkou v Jugoslávii. USSá a EU šmejdi , vždy při chuti válčit a na válkách a utrpení druhých bohatnout. Od nepaměti to takto bylo a Rusko u toho ve většině případů vůbec nebylo.
    • Právě , že historii znám až moc dobře. Základní poznatek Rusko bylo, je a bude vždy pro ČR nepřítel č.1. Z Ruska nepřišlo nikdy nic dobrého.
      • Gramotnost , jak vidno, nepostoupila. Nebo že provokatér?
      • A kdopak osvobodil největší část světa od Hitlera? No SSSR , a hlavní podíl na tom mělo RUsko a RUsové, tak neblilnkej ty fašistické blitky pořád na všech diskusích - tečko-Hermane Goringu. topnácku od Kchárla SS.
        • Nepletete si osvobození s okupací ? Brutální sovětizace . TO je osvobození ??? Ne ne , to je vyhánění čerta ďáblem . Pro informaci, ve 45. sami vojáci Rudé armády říkali " Neradujte se , nevíte co vás čeká " .
  • Nepřítel se připravuje k útoku, celá konfigurace vytvářených skupin se zaměří na útočné operace. Ale ve stejné době opevňuje pozice, kde, jak se zdá, hodlá setrvat v případě porážky. Tato konfigurace není obecně směřovaná proti opolčencům, ale proti Rusku. Nepřítel se zároveň připravuje na válku s Ruskem, a ve velkém měřítku.......

    http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/prohla-s-eni-igora-strelkova.html
    • Právě proto je od Ruska nejrozumnější,bez jediného výstřelu včas,odrovnat EU tím,že s EU ukončí veškerou obchodní spolupráci.Tak začne EU do státního bankrotu přímo svištět.Velká doba ledová se ,po uzavření produktovodů z Ruska do EU nebude v EU mnoho lidem líbit.
  • Nemýlil jsem se. Komunisti tady zase mají stranickou schůzi. Číst ty jejich příspěvky by byla ztráta času, protože nechápou, že se píše r. 2014. Žijí stále ve falešných představách z doby maj. Teraskiho, že Američani sú zlí imperialisti a keby súdruhovia vedeli po amerikánky, dal by ich zavrieť až by boli čierny.
  • kam směřujeme.....
    http://outsidermedia.cz/%C5%A1ifra-praotce-%C4%8Decha/
  • Je to sranda ????
  • NATO je nejzločinější seskupení. světa.Všechny naše lumpy,kteří nás tam bez referenda zatahli,je třeba,za vlastizradu národa Čechů odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
  • Konečně se dostal i komunista, i když bývalý do vedení nejhumánější vojenské organizace na světě.Bude v NATu šířit principy marxismu- leninismu a to je velmi pozitivní, Konečně ti přihlouplí militaristé ze západu poznají, jak jsou pro Zemi zbyteční a sami se rozpustí.Pane generále, díky!
  • Nic než Obamova loutka. Dosadili toho, kdo bude slepě poslouchat a typovali správně- loutku ze země vlezdoprdelků.
    • Jsem zvědav, Václave Chalupo, co dokážeš ty, až tě omylem někdo zvolí. Na každý pád, s trollováním budeš mít utrum. *1* *1* *1* Pro všeobecný diskusní klid. Ale, tobě to stejně nedá a budeš tečkovat a trollovat stále a rád, viď? *1* *1* *1*
  • má v tradici provádět zásadní politické světové změny bez jediného výstřelu, viz třeba Leninovu Velkou říjnovou revoluci z roku 1917, či Krym a BRICS, a že potom následně na jejich nekrvavou změnu reaguje Západ zbraněmi krvavě, je jiná věc. Od té doby se vlastně vůbec nic nezměnilo, odlišné tradice Ruska a USA se nezměnily.
    • Nekrvavě ??? A co Finsko, Pobaltí ,Besarábie, Polsko, Katyně a miliony umrzlých v gulazích na Sibiři TO je Rusko.
  • Četla jsem rozhovor s panem Pavlem v novinách Právo,tento nebo minulý týden a bylo mi to jasné.Dost se mi zvedal žaludek, jak se vyjadřoval proamericky, až jsem se lekla, jestli je normální, když projevuje takovou lásku k americkému národu a takovou nenávist k Rusku.Myslela jsem si, že je na vyšším inteligenčním žebříčku. Prostě zelený mozek zůstane zeleným mozkem, jak za komančů,nebo teď 25 let po revoluci ,jo sametové.
    • Je to vlastizrádný gauner.Napřed hrabal s komunistickou knížkou v kapse.Pak zjistil,ze lze,ve stávajícím kapitalistickém svinčíku,hrabat také,tak v tom pokračuje.Bezpáteřná darebák.
    • Dobrý den, paní Anno!
      I já jsem četl ten rozhovor a můj dojem se blíží Vašemu. Ovšem slyšel jsem i názor, či spíše "obavu", zda je funkční povýšení pana generála správným rozhodnutím. Když už někdo z (bývalého) východního bloku, pak by to měl být odhodlaný Polák, protože "Čech je v každém případě rizikovou volbou". To jsou paradoxy,že! Panu generálovi není co závidět, cena jeho výběru je -má být- určitě na prvém místě v té symbolice! Velitelské a štábní rozhodování NATO ovlivněno není. Osobní kariera to samozřejmě je !!

      Doporučuji si přehrát z ČT 24 pořad Hydepark z 19.9.. Vystoupil plk (gen) Jaroslav Štefec, zbrojní analytik, dříve náčelník sekce vyzbrojování ČA. Velmi kriticky k pozici a stavu TÉTO ARMÁDY, v níž je pan gen.Pavel náčelníkem generálního štábu. O dvě miliardy ročně by prý měl v následujících letech stoupat rozpočet naší armády. Přilákají peníze a nový kariérní řád do uniforem minimálně tisícovku mužů a žen každý rok, jak si slibuje vedení ministerstva obrany? A jaká bude role českých vojáků v chystané alianční jednotce rychlého nasazení? Kam se poděl vlastenecký duch? Na tyto otázky jsme slyšeli velmi skeptické odpovědi a na potenci NATO ostatně taky. Ale raději si to přehrejte.

      Na závěr poznámka: O zelených mozcích netřeba mluvit. Armáda poslouchá to co politici nařídí. Sledovat obsah a úroveň parlamentních žvástů - tady hledejme úroveň rozhodování.
      A skutečné bezpečnostní riziko.
    • Prozraďte jediný důvod proč mít jakoukoli náklonost k Rusku?
      • Moje náklonnost vyplývá z toho, že jako Češi vůbec ještě jsme. Ovšem pokud to pro Vás není důvod, měl byste dostat orlici na klopu nebo obrázek pana Reichsprotektora v kůži vázaný.
        Dneska nejde jen o nějakou "náklonnost k Rusku" . Hříchem už se stalo pídit se po objektivních informacích. Málo prý jsme se naučili Rusy nenávidět. Skoro mám strach, aby někdo nezačal velebit druhou republiku . Významný český politik zase s úctou vzpomenul pana prezidenta Háchu. Na Slovensku je takový ultra-radikál Kotleba dokonce županem v Banské Bystrici, centru povstání. A Vy se ještě ptáte!
      • vylez z té svoji havlovské ponorky a rozhlídni se po světě jsi sto let za opicemi *5*
      • Prozraď jediný důvod, proč mít jakoukoliv náklonnost ke státu plnému násilí a vražd, jako jsou USA!
        • Protože na rozdíl od Ruska nám nikdy neuškodilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit