Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Bobo má v tomhle pravdu. V 89 se vytvořil precedent s bolševikama, prej ty slušný dosadili do úřadů, nakonec je dali do státní správy, udělali z nich dokonce premiery republiky, poslali je do EU jako komisaře, prostě takovej samet po česku. Dneska lidi poznávají na vlastní kůži kam to tahle sebranka tzv. demokratů táhne. Lidi jsou tak slepí že tyhle bolševiky dokonce volejí ve volbách. Kryl tomu říkal demokratůra. Já tomu říkám normalizační demokratůra.
  • Musím uznat že opravdu jsem hovadooo tupé, tímto se omlouvám.
  • Je to supersamica. Sceme ju na Hrad. *6*
    • No FUJ!!! Zvadlé visící mééé, vydřená a opelichaná 3,14... Zajdi si do Perlovky a tam si levný peníz můžeš vybrat lepší.
  • Pane redaktore je neetické nazvat někoho třeba nýmandem vaše osobní názory můžete vyjádřit zde
    neboť ostatní adeptové na reprezentanta státu nejsou o nic lepší a to je věc názoru
    *11*
  • Rozhodně nehodlám volit ženu která je za hlasy voličů se ochodna i svléknout. To bych mohl pak volit kde jako prostitutku z Perlovky.
    • Stejně ji budeš volit, blafuješ!
    • Svleknout a fuckovat je mirny rozdil...Jinak davam za pravdu *1*
      • Ona ta Bobo fasáda už taky je nespíš dost povadlá. *1*
        • Uz ma vek,holka...A pry ji zacinaji vylezat hrichy mladi *1*
          • jsi li věřící máš na mysli desatero a co ty jsi bez viny jistě ne tak neházej kamenem *6*
            • Nehazu kamenem,ten prispevek je sranda.Skoda,ze nemas mozkove bunky to pochopit... *13* *8*
  • Bobosikova pry pred nedavnem mela prohlasit,ze volici KSC(m) a protestujici odborari jsou opovrzeni hodna luza a spodina lidstva.V tomto mi nezbyva,nez teto dame dat za pravdu. *3*
    Jinak je to karieristka,ktera ma uz sve 'vysluni' davno za sebou! *16*
    • Prohlásila, nebo "měla" prohlásit ?
    • I lhář občas řekne pravdu! (Myslím Bobošíkovou.)
      • Alexeji,mas recht! *3* Jestli to prohlasila,tak to rekla za nas.Ale jinak me tato dama nezajima.
        Ta plivajici odborarska pakaz me presvedcila,ceho jsou priznivci KSCSSD schopni.Toto je podle techto bezmozku dialog! *12* *12* *12*
  • Klaus připravil důchodce o 333 miliard

    Psal se rok 1993. Tehdejší ministr financí Václav Klaus – nynější prezident republiky (neblahé paměti) přišel na „geniální“ nápad.
    Dlouho mu ležel v žaludku fakt, že existoval důchodový fond v celkové výši přes 330 miliard korun – tedy fond pro důchody lidí, kteří celý život pracovali a poctivě si tyto peníze ve státní kase nastřádali, aby na stará kolena měli z čeho žít.
    To bychom neznali Klause, kdybychom si mysleli, že to nechá jen tak být. Kdepak!
    Klaus tento důchodový fond zrušil spojením se státním rozpočem. Peníze pro důchodce naráz – jako mávnutím kouzelným proutkem zmizely… A cesta k jejich vytunelování byla otevřena… Už tu byla rezerva pro různé pokoutníky-lobisty, hochštaplery, tuneláře, tedy budoucí miliardáře tuzemské i zahraniční provenience! (A také pro „nepřizpůsobivé…“)
    Milí (nejen) důchodci,
    když se zahledíme na to, co se děje od doby hadrového puče, vidíme jen stálé zhoršování životních podmínek nás lidí – a naopak stálé zvýhodňování zbohatlické galérky. A vládnoucí pravicová chunta se už ani nesnaží mluvit o nějakém zlepšení, prostě jen útočí na levicová hnutí, zejména komunisty, „že prý za všechno mohou oni“. Přitom za minulého režimu sice nebylo nic moc, ale všichni lidé měli životní jistoty – prostě všem nám bylo nesrovnatelně lépe, i když jsme nebyli v KSČ! A všechno se pro běžné lidi stále zlepšovalo, zatímco teď se vše stále zhoršuje!
    Vládní chunta si teď vzala na paškál důchodce a chce z nich vymačkat ještě to málo, co jim zbylo. Snižuje valorizaci důchodů, i když všechno se nehorázně zdražuje. Stejně dopadli i invalidé. Z původního měsíčního příspěvku 2 000.- teď na 3. stupeň invalidity dostávají postižení jen 800.- Kč, což je tedy hodně velké ožebračení…
    • o kolik nás připravila KSČ asi to neumíš spočíta *6*
      • Toto spocitat,nebo prevest na penize nelze.Ale da se odhadnout-skodu,jez spachala a nadale pacha KSC,prevysuje skodu obou valek v minulem stoleti.
        Ale narusena moralka obyvatelstva je nevycislitelna!
    • Dluhu, s tím vytunelováním důchodového fondu Klausem máš pravdu. To je jedna z gauneřin, za které se bude smažit v pekle. ale není pravda, že jsme se z komunismu měli lépe. Možná ti komunističtí prominenti, ta zločinecká lůza, která za války spolupracovala s Gestapem, pak se z nich stali horliví zastánci rudých "pořádků" a v tom duchu vychovali své následovníky. Za komunismu byla země jeden velký koncentrák obehnaný ostnatými dráty a dráty s vysokým napětím a primitivní ostřelovači stříleli jako po zvěři po lidech, kteří chtěli odejít do svobodné země. Je pravda, že za 10 Kčs se dala v buffetu koupit večeře, ale důchod 950 Kč... Pokud se Ti po tom stýská, můžeš se odstěhovat do Severní Koreje.
      • mýlíš se hloupý Petře, večeře se dala koupit za 6,70 Kč a byt 2+1 stál 270 Kč na měsíc tak si to ty blbe spočítej, koncentrák to je teď protože lidé po setmění nevýcházejí na ulici, je to jak na divokém západě.
      • Petře, to se raději VY VYSTĚHUJTE do kapitalistického Somálska nebo do antikomunistické Nigérie. Tam máte ryzí kapitalismus bez přívlastků nedeformovaný sociálním státem. Mimochodem, jenom naprostý hlupák si může myslet, že odstřelovače může dělat primitiv. Ten může dělat odstřelovači akorát tak TERČ... například. Mimochodem, v době, kdy babička měla po dědečkovi, rakouskouherském a Masarykově důstojníkovi penzi 950.- Kčs, stálo kilo předního hovězího 24.- Kčs, zadního 29.- Kčs a kilo svíčkové (pravé) celých 45.- Kčs. Malá Májka v plechu 1,20.- Kčs. Rohlík 0,20.- Kčs, šiška chleba 3,60.-Kčs, kilo brambor 0,70 až 0,90.- Kčs kilo nových brambor 1,40 až 1,20.-Kčs. Za garsonku s kk a s příslušenstvím (vana, karma, WC,... platila nájem a inkaso včetně ústředního topení 78.- potom 87.- Kčs měsíčně až do své smrti. Poplatek za rozhlas a televizi byl také minimální. Boty - důchodky na zimu stály 90 až 100.- Kčs, přestupní lístek na pražskou MHD stá 0,60.- později celou JEDNU Kčs... Za léky platila v lékárně manipulační poplatek 1.- Kčs za recept, u lékaře nic. Za sanitku - NIC. Takže těch vašich 950.- mělo kupní sílu dnešních cca 9500.-Kčs... Takže není zlato všechno, co se třpytí. Soused, ODS, bývalý multimilionář, po rychlé jízdě invalidní důchodce s papíry na hlavu také tvrdí, že u nás nikdy nebylo lépe.. ovšem to u Ahasvéra nenarůstal od Třicetileté války tak nesplatitelný astronomický státní dluh. Můžete i namítnout, že nebyly banány.. byly celoročně - pro opice. Já, protože nejsem opice, je téměř nejím. Jako nejím svíčkovou. Tenkrát nás na ni mělo víc, než jí z dobytčete bylo. Teď je naopak víc svíčkové z dobytčete, než lidí kteří si ji mohou dovolit.
        • Medikologu, takovému hovadu jako je řečený Petr to nemá cenu vysvětlovat, je to člověk degenerovaný, snad by mu to vysvětlil Švejk, ale ten už bohužel nežije.
      • Vagabunde nicku Petr, za komunistů jsme se měli lépe, ne trochu ale podstatně, to ale tvá hloupá kebule nepochopí protože jsi polointeligent !
        • Proč neemigruješ do Severní Koree nebo na Kubu? Teď můžeš i do Venezuely. Tam se budeš mít jak prasev žitě - podle tvého názoru.
        • Ty nicku Petr na staré časy nadáváš protože jako kikán jsi musel pracovat, a to ti nešlo pod fousy, že je to tak, uznej to.Kikáni se měli dobře ale pracovat museli, to jo.
      • Již jednou jsem reagoval na lživý příspěvek a stále pokračuješ.Tady nikdy komunismus nebyl to za prvé.Byl jsem proti stříhání drátu na hranicích.Jenom tam,kde budou celnice.Pochopitelně bez el.energie.Dnes sem vleze kdejáká verbež ze západu i z východu a běhá tady s otevřenou tuberou.apod.V pohraničí na severu se krade hlavně v trojmezí a to samé na rakouských hranicích.Projdi se po Praze večer a budeš zírat co je tam za svoloč.Policajta tam nenajdeš a když tak nevidí.Já,který jsem pil Plzeň za 3,60.Tak dnes jí nekupuji za 22,protože to se nedá pít.Byl jsem nucen večeřet z platu 1950 Kčs a chodil jsem do vinárny U Šuterů.Za vynikající zbojnický guláš jsem zaplatil 7,50Kčs .Kčs. A v automatu Koruna nebo Lucerna,my ta 10Kčs stačila na kvalitní recepci.Rybárna u Vaňhů to nemělo chybu.Cukrárny U Myšáka a Bergrů a další-to se nedá srovnat.Banán s čokoládou a šlehačkou 6 Kčs,káva 3,50Kčs.Dál nebudu pokračovat,protože to bylo pro lidi a ne pro svoloč po r.1989.Nebudu se rozčilovat,abych se dožil pádu tvého blahobytu.
        • Když jsme se všichni měli tak výborně, pro se emigrovalo na západ.Na východ nikdo, jedině zpěvák Read
      • Komunisti nikdy nikdy nevlezou tam,kde nemaji co plundrovat.
        To je jako ve filmu 'Den nezavislosti' *16*
        A Severni Koreu totalne zdevastovali.Musim jim poblahoprat k uspechu!
    • A má je doma v krabici od vína, že?
      • Ten je má ve Švýcarských bankách nebo u své sestry, která za normalizace zdrhla na Západ a Klaus jako Stbák se v 69- r. dostal na stáž v USA. Ven se jezdilo na doložky, to byly papíry, kde jsi byl ověřen nejen ty, ale celá tvoje rodina až po babičku a dědečka, jak v práci, tak v Uličním výboru, který vedl estébák a byl v každém městském bloku a rozhodovali i o tom, které děti půjdou do škol a jakých, ale i do učení bez maturit. A musel si makat za 1000,- Kčs. To bys čuměl, jak to chodilo za komoušů. Nesměl bys nosit rifle ani řetízky, nebo by tě vyhodili z učení a byl z tebe metař nebo bys myl výlohy.
  • Divná diskuze, nahoře je napsáno že by neměl být prezidentem komunista nebo cizinec, fišer a ten z ameriky,/úmyslně malá písmena/ A tady se nadává p. Bobošíkové, nějak to nechápu. A stát Morava byl kdy? Asi jsem měl angínu když se to ve škole učilo. Lidi probuďte se.
    • Proč píšeš úmyslně malá písmena tam, kde mají být velká? Angínu máš zjevně chronickou. Vzhůru jsem od 5:00 hod. Pa, nevzdělaný a nemyslící soudruhu!
      • jsi jen malý blbeček s velkou hlavou, ale rozumu mdlého čepičko .:-)))
      • Podle tvých blábolů,ještě spíš,jak "kníže pán"v Parlamentu.Pa,pa,pa,pab.be. *1*
    • v jinotajích, že lidé jsou "blbci" kteří nejsou schopni v přímé volbě samostatně rozhodovat a zaně musí prý myslet politruci, (ti politruci kteří zavlekli zemi za dvacet let do dnešní mizérie) a u nichž by snad bobošíková měla šanci na zvolení. to jen pro upřesnění pojmů. a co se týká Moravy, tento celek existoval v druhé polovině prvního tisíciletí. po velkých snahách se téměř všechny informace o tomto období dějin podařilo vymazat a zdeformovat. nicméně i přes velké manipulační snahy zde jakési zmínky o Velké Moravě zůstaly. pokud jsi zrovna v té době v hodinách dějepisu chodil kouřit za školu a popíjet čučo a tak ti zmíněná informace unikla, tím se radši nikde ani nechlub
      • O Moravě toho vím asi víc než Vy, ale republika Morava to je trochu moc, stačí když nám moraváci vládnou,sice hodní lidé, ale toť vše, rozum utopen a koupit nejde.Prostě slováci hození přes hranice do čech/ známý fór/ p. Bobo pochopitelně volit nebudu, to jsem ani nepsal, psal jsem o lidech navržených na presidenta. Komunista hlavou státu, nebo američan, jdu ...........
  • Paní Bobo je vše nej. Kdo ale nenaplije a neodsoudí českou pavici, tak má malé šance. Resp. kdo nenabídne zabavení nakradeného majetku, neodmítne církevní tunel, nevyžaduje zvření zlodějů, tak může mluvit jakc chce.
  • Už ji to haraší, bylo by ju třeba pořádně vydřet. Navrhuji za 50Kč odměny, kdo dá víc?
    • Ono haraší Tobě, a to pořádně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit