Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohu sloužit, vytváření mravenců není tématem a nechám to zcela v rukou přírody. Ale předpokládám, že jste na světě díky Vašim rodičům, takže pokud máte takový typ dotazu-který vám není jasný, zeptejte se rodičů, kde že jste se tak "z ničehož nic objevil". *1*
  • No,delal sem kdysi ridice sanitky.
    Poznal si to,za to Te chvalim. *3*
  • Do Nebeske Brany Tobe nic neni,nebot pro takovou luzu Tveho 'formatu' je urceno pouze Peklo.
    Uskvar se tam blbe!
  • Hezké, klikači, vy podporujete někoho, kdo krade? Pokud jste věřící, o to hůř! *12* *16* *12*
  • Čím více se vztekáš a nepoužíváš argumenty, tím víc ukazuješ, co jsi zač. To Tvé doporučení vychází jistě z osobní zkušenosti, že? *1*
  • Navazovat na tradice a typy království které jste uvedl a snažit se je dát do příměru, není v našem případě možné.. Ovšem, pokud se bavíme o Česku a Češích. Vy jste možná po předcích a zadcích Němec, nebo Rakušan, eventuálně genetický slouha těchto cizáků, kterému by asi ten řitní alpinismus i dnes vyhovoval.. Potom bych Váš cynismus pochopil. Proč zde podsouváte raubíře Husity, takto stejně vymaštěné náboženské fanatiky, vůči mně, nevěřícímu? *1* *1* *1*
  • Bude klid teprve až tu starou bábu ten mladej kozel Holub někde v průjezdu na popelnici pořádně vošuká. Stačí se podívat, co to udělalo z paní Nagyové za samici. Stálo nás to věru nějaké ty miliony a Péťu spoustu potu, ale holka je furt krev a mlíko. Akorát Péťa trochu sešel (a asi i rozprodal premiérský šatník).
  • No to bych od věřících, nebo sympatizantů církví nečekal, že se sami sníží ke krádeži v tomto případě mého nicku. Je to ubohé a vypovídá to, jak to s tou vírou a Desaterem myslíš vážně. Takové pokřivené křesťanské tradice tu rozhodně nechci. *12* *16* *12*
  • No právě, dolož je, všechny moje příspěvky jsou přeci dohledatelné. Jinak jsi pouze prolhaný, slaboduchý, intelektuálně velmi nesmělý jedinec. Jak to budeš jednou vysvětlovat u "nebeský brány"? Lhaním? *1* *1* *1*
  • Napsané v uvozovkách má opačný význam. Ale s tím si hlavu nelámej, cos nestihl ve zvláštní škole, to už nedoženeš. *1*
  • Stejně jako Střelec mám i já obavy ohledně pohlaví téstaré moravské paní, která spíš vypadá jako jalešný protřelý vyflámovaný chlap z jihu.možná že by tenhle sestr bratrům dost nevoněl močí a kozlovinou.
  • Toho ošklivého moravského chlapa s fousama bych tam neposílal, ten je schopný vyjednat spíš třetí sv. válku, než klid v zemi.
  • Zapluj burane,nikdo neni na tvoje dusevni pochody zvedav.
    Doporucuji Ti navstevu Psychiatra,a vem si s sebou veci osobni potreby.Co vse-vis sam,nebot to nebude Tvoje prvni hospitalizace. *8*
  • Dukazem jsou Tve ''prispevky''. *3*
  • Cože ??? Jakých třista let poroby ? Jaké obrození ??? Ještě vytáhněte Bílou horu a Jiráska . Vy jste opravdu zastydlý puberťák co kouká v televizi na Vávrovu " Husitskou trilogii" a vyřezává si palcát z polínka . Žasnu nad sebou , že na něco takového vůbec reaguji . Tedy těch " třista let poroby " , to jste mě opravdu dostal . Nevěřil jsem , že je něco takového možné ale posunul jste hranice hodně daleko . Máte pod polštářem vlastivědu z páte třídy ?
  • Šeš fakt dobrej, když víš, co si kdo myslí!
  • Opravdu? Dokaž mi z nějakých mých starších výroků, kde jsem nějak obhajoval marx-leninismus. Nebo komunisty. Uděláš oprávněně ze mne lháře a tlučhubu. Stačí zkopírovat. Pokud to ale nedokážeš, jsi také jen ubohý lhář a tlučhuba. Hodil jsem ti rukavici - zvedneš ji, srabe? *1* *1* *1*
  • Jaképak nefrčí pohlaví? Důležitější byl vždycky věk, protože děti lze přivést k bohu snadněji. No a děvčátka tolik po ruce holt nebyla.
  • A máš nějaké důkazy pro svá tvrzení? Pokud ne, tak jsi jen sprostý lhář a pánbůh tě nebude mít rád. protože porušuješ Desatero, kdo lže, ten krade...je to tak, že?! *1* *1* *1*
  • Gajdůšková si myslí, že bude prosit tak dlouho, až zástupce církví uprosí. To ale nepůjde ani náhodou. Kdyby alespoň bylo možné ještě o něco málo ožebračit bezdomovce, ale není o co, když nic nemají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit