Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda,že u nás nejsou dosud zprovozněny katovské mučírny,kam by byli posílání šupem všichní političtí šíbří,kteří tuto zem zbídačili,na přátelský pokec s katem.Zároveň by je katovský mistr vyučoval zpěvu o jejich lumpárnách.
  • Ekologický tendr bratru za 115 miliard - chtěl bych vidět toho, kdo by neřval, když zisk do soukromých kapes odhaduju tak na 80 miliard.
  • Jo a četli jste vesmirni-lide.cz?
    Tam našim prezidentům nabízejí setkání a mají připraveny plány na rychlou záchranu všech lidí. Politici byli informováni, ale nemají zájem. Mršky, oni vědí proč nechtějí nic měnit. Ono jim to tak vyhovuje. Čím méně informací dostane lid, tím lépe jej mohou ovládat.
  • No příspěvky jso udnes jak víno. tak dlouho a nhlas jsem se nesmála ani nepamatuji. Jen tak dále. Máte pravdu všichni, co píšete. Vždyť dnes i ten holohlavý Julínek se třese, aby se mu neudělalo špatně,protože sice penízky má, ale není jisté, že by jej chtěl někdo ošetřit. No a u našich pánů, co z nás škrtem pera nadělali žebráky, to bude stejné. Pes by od nich kůrku nevzal. Já teda ne.
  • KALOUSEK JE POLITICKÝ CHAMELEON, KTERÝ JE SCHOPEN VŠE , ABY SI UDRŽEL MOC
  • Ten Bor..el tu udělat Kalousek s Tupolánkem kdy byl ve vládě to co prošustrovali....ted s velkým gestem napravují prostě kozel záhradníkem
  • Nesmíte toho alkoholika brát vážně. To měl jen ranní absťák a veškerý hluk ho silně znervozní.
  • Nikdo nemuze byt tak hloupy, aby demonstroval proti necemu, o cem nema ani poneti. Pravdepodobnejsi je, ze se jednalo o ucelovou politickou akci, mozna podplacenou, ktera s proklamovanym tematem nemela nic spolecneho. V pozadi mohou byt pohrobci StB, zlocinci placeni cizi mocnosti, levicovi darebaci "cim hur, tim lip", strany, ktere obcane odmitli, a podobne...
  • Hlavně,že inženýr chemik rozumí jak armádě tak ekonomii.Jednou pokud buse sepisovat své paměti určitě to bude začínat VŠE CO JSEM DĚLAL JSEM DĚLAL RÁD otázkou ovšem zůstává zda dobře.Pane Kalousek on měl Topolánek pravdu jste skutečně JEDNIČKA.
  • argus
    Je to pašák , vše zná a ovce jen bečí a bečí . Proč nemáme jiného je nasnadě z vlky nesnadno zasedati

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit