Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tím v podstatě pan bývalý prezident přiznal, že pád tzv. železné opony byl převrat řízený CIA mimo jiné k získání výhodného teritoria k pozdějšímu budování "demokracie" ala USA směrem rusko.
  • to víš, že ti ti věříme Illiescu, a dej ještě tu o třech prasátkách *15* *15* *15*
    • A co takhle tu o Mrazíkovi? *2* *2* *2*
      Nic proti té pohádce, ta je opravdu pěkná. *4* *4* *4*
      • vtomro případě snad ještě Dallas
        • Copak, copak, pohádka o Mrazíkovi se nelíbila? *3*
          • ale líbila, jen v tomto případě u AMERICKÝCH mučíren není stylová *2* *2*
  • No to řikali všichni nacističtí pohlaváři taky, "my jsme o žádných koncentrácích a vyvražďování nevěděli". Je to obehraná písnička milý Iliescu.
  • mučení jer zakázáno mezinárodnímprávem a mučení válečných zajatců a to bez ohledu na to, zda protistrana je za válečné zajatce uznává nebo ne (například Hitler, miláček naší pussy sovětské vojáky za válečné zajatce neuznával... komupak se tím asi podobal?), pro hodnocení zločinů na nich spáchaných váleční zajatci jsou a mučit je je válečný, tedy nepromlčitelný zločin.
  • Od toho je prezidentem, aby toto věděl. Ale, je vidět, že i hloupí a nic nevědící, mohou býti prezidenty. *12* *16* *12*

    Každý prezident má ke své dispozici tajné služby, plno všelijakých špionů, bonzáků a dalších informátorů. Tohle nevědět znamená, lhaní v přímém přenosu. *16* *16* *16*
  • *1* *1* *1* *1*
  • Simčo, povídej ještě o blahodárnosti amerického mučení a vraždění a o zločinném Rusku, které to nedělá, prosím *15* *15* *15* *15*
  • Proruská pusinko.

    Tajná služba tvého SSSR umučila a poslala na smrt miliony nevinných lidí.
    Když SSSR po dohodě s Hitlerem napadl a okupoval půlku Polska povraždil
    zajaté Polské důstojníky.

    Když se zastáváš SSSR nemáš právo volat po lidských právech.
    Rudá diktatura po nich šlapala desítky let.
  • Pusinko máš v tom zmatek.

    Teroristé jsou ti pánové kteří odpalují nálože a vraždí nevinné lidi. CIA je mučí
    aby získala informace o dalších útocích a zabránila jim.

    Nepronásleduje však ty kteří kritizují Obamu. V Rusku jsou odpůrci Putina zavíráni
    a vražděni. To je známka totalitního státu.

    Vy zde nadáváte na USA/EU od rána do noci a nic se vám tu nestane - protože je tu svoboda.
    • takže zabíjet, mučit kohokoliv, kdo není Obama je v pořádku... to teroristi nedělají, války, zakázané bomby. OK, jen když to není proti Obamovi,, už rozumím *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Prašť jak uhoď že?
      Když jsi mučen přiznáš cokoliv!
      Tak že je fuk zda jsi odpůrce režimu, nebo terorista, či nevinej člověk.
      Přiznáním věříš že přestane utrpení. *13*
  • To co tu předvádí dvojka Tirador Bohouš je vrchol ubohosti.

    Jsem holka. Pokud vám to vadí je to jen váš problém.
    CIA mučí teroristy aby z nich získala informace a zabránila další útokům.
    Vaše KGB mučila nevinné lidi - odpůrce jejich rudé diktatury. To je rozdíl chlapci.

    Cvičila jsem pejska. Nikdy jsem tu nebyla celý den. To je pouze vaše rudá pohádka.
    Jen proto že jsem měla jiný názor jsem agentka CIA:
    Pravda je jiná. Vy prostě nesnesete jiný názor než váš.
    Simona
    • běž venčit pejska, uděláš lépe. Co to je za plemeno? Není to Barzoj? *1*
      • Labrador.
    • Opakuješ se jako deska, která se zadrhne. Mimochodem, už ti dal tvůj řídící důstojník kapky za to, že zde veřejně hlásáš, že Američané mučí lidi?
      • Nelži.

        CIA mučí teroristy. Díky získaným informacím zabrání dalším útokům a zachrání
        lidské životy. Putinova tajná služba pronásleduje odpůrce jeho režimu.

        To je rozdíl. Tak nepřekrucuj slova Bohoušku.
        • Tzv. terorista není člověk? To je nějaký mimozemšťan? Takže zapoj logiku a pokud je terirista člověk , čili homo sapiens, tak CIA mučí lidi. A jak jsem již níže psal, při mučení každý přizná vše, co mučitel chce. Takže taková přiznání nemají vůbec žádnou cenu. I amerikanofil Simon by po takovém jednom waterboardingu rád přiznal, že chtěl spáchat atentát na celý americký kongres a senát k tomu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit