Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes Kuba v Radiožurnále prohlásil že Klaus je nejsilnější pravicová osobnost v naší zemi, tak na to berte zřetel,,,
  • Prase samo dobrovolně od koryta neodejde!!!!
  • Jsem názoru, že sněmovna se nerozpustí. Přeci většina poslanců si nezruší stálý měsíční příjem za sezení v parlamentu. Tak jako nebyla vyslovena důvěra Rusnokově vládě, nebude ani odhlasováno zkrácení volebního období poslanců.
    • tak vidim.
  • strachem a obavou co bude se superposlancem Bendou. Pri pohledu na to ilustracni foto je tam ten Pepek Vyskoc zrovna jako zivej. Uz je pro nej nejaka trafika paneboze ? Kdyby se nahodou nedostal zase do parlamentu byla by to zkaza pro cele Cechy na dalsi tisicileti. Nezacal uz nekdo organizovat nejakou sbirku na tohohle parazita nejvyssi kategorie ?
  • STOP nastupující mafii soudruha Zemana. To je heslo dne každého správného
    vlastence. Nevolte ani ČSSD která je nyní v područí Zemanova lokaje Haška.
    Za řečma o změnách se skrývá jen mamon kmotrů kteří chtějí i nadále
    těžit ze státních zakázek.
    • Máš pravdu je lepší hned volit KSČM co? Rudochu přebarvenej na modro.
    • Já nebudu volit ODS s TOP09 tedy zloděje a mafiány a soudruh nejsem. Ty jsi stejný lotr jako Kalousek.
    • Naopak, ať žije a šíří se odpor k pravicovým zlodějům. tedy i k tobě. Když nechceš přátelství ve jménu svých krádeží, budeš mít nenávist !!! Pak se ale nediv a nekuňkej !!!
      • zastavte SPOZ a spol. Ježišmarjá, kde bych k takovejm prachům přišel ... můj posranec je balíku a já, poradce se mám jak prase v žitě a víte kolik nás je ... a to bereme prachy oprávněně, ale jsou jiní a ty mají skoro takové příjmy jako my a nic se neděje, přece s nima nebude stát na sociálce *1* *1* *1* Nechto to dožít a pak nás stejně vyberou znova jako poradce *1* *1* *1*
  • A hloupí levičáci se radují. A brzy přijdou na to, že si z nich jenom Kalousek vystřelil.
    • Kaqlousek je dnes tím posledním, kdo má náladu dělat si šprťouchlata. Ještě neví, co mu hrozí...
      • jak zde napsano drive podle byvalych policistu mluvi jako zkuseny kriminalnik a vse za nim zameteno umeteno do ztracena. V kriminale nesedel ale praxe jako jako po 50 letech ve Valdicich.
  • No, toť otázka. Ono se to zatím spoustě poslanců rozleží v hlavách, že rozpuštěním sněmovny se připravují o pohodlné a bohatě placené místo, kam ani nemusí chodit a jenom brát peníze. Nikdo také záměrně nezveřejňuje celkovou absenci poslanců za rok, ale většina z nich tam mnohokrát více a déle nebyla, než byla. Vyřizovali si svoje kšeftíčky a přijížděli jen na důležitá hlasování o důvěře a tak. Pouze komunisté tam budou všichni. Ti jediní nemají so ztratit, ale mohou jen získat. Ale zejména TOP 09 má 42 poslanců, které nikdo ani nezná, známe vesměs jen Kchárla, Kalouska, Gazdíka, Langšádlovou a občas nějakou tu "zvykací " poslankyni, co zaperlila, jak je důležité okrást důchodce, aby oni měli z čeho krást a že "ono si zvyknou" Takové zlodějce by chtělo useknou obě pazoury a pak jí vysvětlit, že si také musí zvyknout... navíc je to lékařka, které bych nechal odejmout diplom !!! Kazí slušným lékařům jejich image i odbornost !!!
  • už couvají, srabi
  • Konečně budou volby, to si přálo spoustu lídí v naší zemi. Konečně je pravice od koryt. Těšim se na volby, jsem voličem Levice, které dám určitě šanci. A myslim si že nás nebude málo. Lidi myslete aš půjdete k volební urně, jde tu o nás a o budoucí generace.
    • Volby dříve nebudou. Poslanci si s určitostí neodhlasují zkrácení volebního období, stejně jako nevyjádřili důvěru nové vládě.
  • Toho bohdá nebylo, abychom se my poslanecká sněmovna rozpustili. To vám povídám, tohle je jenom další komedie pro občany a až na to přijde, dopadne to úplně stějně jako teď u Rusnoka. Mimochodem ta 101 stále existuje, akorát se o tom teď chvilku nebudeme zmiňovat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit