Přejít na výpis diskuzí

Obama: Mandela dosáhl víc, než by se čekalo od jakéhokoli člověka

6.12.2013 7:28
5 příspěvků

Krátce po oznámení smrti bývalého jihoafrického prezidenta Nelsona Mandely mu začali vzdávat hold státníci z řady zemí v čele s americkým prezidentem Barackem Obamou. Ten prohlásil, že Mandela dosáhl více, než by se dalo očekávat od kteréhokoli člověka. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žvásty státníků mi jsou lhostejné. Zajímal by mě názor obyčejných lidí v JAR a rád bych věděl, jestli Mandelu vnímají podobně jako u nás vaška - jako někoho, kdo zaprodal vyspělou zemi a pomohl zbídačit miliony lidí.
  • Jeden se jen diví jaké lži se pouští do světa.
  • To je pravda..,protože on nenásilně dokázal více, než nositel Nobelovy ceny a "mírotvůrce" Obama s celým zbrojním aparátem a vyhrožováním, kde komu za kde co, že přijdou kamkoliv někoho v zájmu "demokracie, svobody i nezávislosti osvobodit".. Obama má buď kachní žaludek něco takového říkat a nebo spíše, jako stání zaměstnanec říká co musí, aby "to hezky znělo", protože on je přece ten "nejmocnější muž na planetě"...Jen tak mimochodem..v Libyi bylo před dvěma dny i díky těmto "Obamomírotvůrcům včetně EU" zavedeno oficiálně právo.. Šaría...O tom, ale jistě pan Obama mluvit už nechce a politici z EU i Nato už asi zřejmě taky ztratili raději pamět..
  • tomascech
    A za to mají dnes v JAR kriminalitu, jaká se určo nečekala. Být white, emigruji do Austrálie.
  • To sou ale pateticky kecy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit