Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... název známého filmu Slunce, seno a jahody je proti tomuto názvu článku oskarový :)))
    • Zase tě to popadlo? *12* *12* *12*
  • jindra.enrico
    Americká opice ještě kope! Jako každá ..... před smrtí (obzvláště když má ještě moc)...FUJ!!!
    • ... ty před smrtí nikdy kopat nebudeš, nadosmrti zůstaneš na duševní úrovni embrya :)))
      • jindra.enrico
        AHA...já věděl,že dostanu "inteligentní" odpověď. Je vidět,že jsi na velmi vysokém stupni vývoje,bohužel někde to začalo trochu váznout. Ale s tím už se musíš vypořádat sám :-)
        • ... vypořádat se ze závěry pitomce, který chrlí gramatické chyby, není důvod, blbečku :)))
        • ... ty inteligentní odpověď nikdy nedáš, tedy vlastně nevíš, o čem píšeš, ubohý blbe :)))
        • ... jsi v hajzlu, moc jsem si užil blba na úrovni Róma s lopatou, jsi bezmocná troska :)))
        • ... ty se nikdy nevypořádáš s tím, že napíšeš v jednom výblitku nejméně 5 chyb, blbe :)))
        • ... miluji dokonalé primitivy, zamysli se nad tím, že narozdíl bez tebe píši bez chyb :)))
          • To určitě! *1* *1* *12* *12*
        • ... jsem nadšen, jak ze sebe ochotně ve své blbosti děláš zase hadr na podlahu, blbe :)))
        • ... jedno je jisté, můj velký stupeň vývoje je pro dementa jako ty naprosto nedostupný :)))
        • ... gramatika úplně v hajzlu, kdybys nebyl blb, nereagoval bys, ale opuštěný blb musí :)))
        • ... nikdy se nenaučíš psát, natož myslet, s*ru na bezmocné výblitky ubohého sr*če :)))
    • ... jsi v omylu, blbe, zdegenerovaný primitiv jako ty není sto posoudit ani jízdný řád ČD :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit