Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trpajzl nedorostlý se tváří, ale je to jen nafouklá niť!
    Příspěvek je vkládán po prvé, aby bylo jasno, křivopravoslavní vrazi!
  • Trpajzl nedorostlý se tváří, ale je to jen nafouklá niť!
    Příspěvek je vkládán po prvé, aby bylo jasno, křivopravoslavní vrazi!
  • Trpajzl nedorostlý se tváří, ale je to jen nafouklá niť!
    Příspěvek je vkládán po prvé, aby bylo jasno, křivopravoslavní vrazi!
  • Trpajzl nedorostlý se tváří, ale je to jen nafouklá niť!
    Příspěvek je vkládán po prvé, aby bylo jasno, křivopravoslavní vrazi!
  • Trpajzl nedorostlý se tváří, ale je to jen nafouklá niť!
    Příspěvek je vkládán po prvé, aby bylo jasno, křivopravoslavní vrazi!
  • Trpajzl nedorostlý se tváří, ale je to jen nafouklá niť!
    Příspěvek je vkládán po prvé, aby bylo jasno, křivopravoslavní vrazi!
  • Názorář. Zcela jsi pominul Ruské agrse v Gruzii a na Ukrajině.
    Zcela jsi pominul pravidelné ruské provokace v pobaltí . narušeování vzdušného prostoru a pravidelné útoky na vládní počítače které pořádají Kremelští hackeři.
    Ne NATO se roztahuje do pobaltí. Pobaltí žádá více vojáků NATO protože je ohrožováno ruskou agresivní politikou.

    Rozpad SSSR proběhl v režii KGB a ne USA. Kdo si vybral Gorbačova? Kovaný Stalinista Andropov. Na čím seznamu agentů jsou představitelé solidarity? Na seznamu komunistické tajné policie. U nás se také mnoho svazů StB údajně ztratilo.-

    Komunističtí zločinci udělaly komedii v roce 1989. Rudá smetánka rozkradla majetek v podvodné privatizaci a přes noc se změnila v bohaté tržní pravicové podnikatele.
  • Chudák Křesťan, ten za všecko může! Vrátil se ze školení, pln svatého rudého nadšení!
    Co dodat?
    Příspěvek je vkládán po prvé, nelži naducaný trpajzlíku!
  • Chudák Křesťan, ten za všecko může! Vrátil se ze školení, pln svatého rudého nadšení!
    Co dodat?
    Příspěvek je vkládán po prvé, nelži naducaný trpajzlíku!
  • Chudák Křesťan, ten za všecko může! Vrátil se ze školení, pln svatého rudého nadšení!
    Co dodat?
    Příspěvek je vkládán po prvé, nelži naducaný trpajzlíku!
  • Chudák Křesťan, ten za všecko může! Vrátil se ze školení, pln svatého rudého nadšení!
    Co dodat?
  • Chudák Křesťan, ten za všecko může! Vrátil se ze školení, pln svatého rudého nadšení!
    Co dodat?
  • Chudák Křesťan, ten za všecko může! Vrátil se ze školení, pln svatého rudého nadšení!
    Co dodat?
  • Chudák Křesťan, ten za všecko může! Vrátil se ze školení, pln svatého rudého nadšení!
    Co dodat?
  • Ne, tady si prostě spousta novinářů ubožáků přivlastňuje rozhodování, jaká má být politika, kdo jaký je. Oni to dotáhnou jen na ubohé článečky s nádechem ovlivňování. normální člověk si masáž z médií a politiků k tělu nepřipustí. Kéž by už další zabijácký USA prezident nebyl nikdy zvolen. Klika, že padla ta Kliftónová. To by byl celosvětový masakr!!!!. Začali rozbitím SSSR, válkami po celém světě, Írák, Sýrie, Libye. Snad s tím bud konec!!! Putin a jeho tým jsou fakt na úrovni. No a kdo asi tak vyvolává nepokoje v Rusku, platí opozici- hádejte? Ti samí, co tu nasadili Havla, Dienstbíra a jim podobné!!!!! Všude západ strká pazoury, proč se USA nelíbí, že jim to někdo třeba někdo vrátí? Držím palce míru a smíru Putina a Trumpa!!!!!!! Hezký nový rok!!!!
  • ted tu našu((((((((((

    tps://www.youtube.com/watch?v=19oUVarhM4Y *2* *1*
  • se psát blbe a pak si zajdi za "soudedem"
  • Co to je za článek, já jsem tam nenašel žádné sanxe, jaké že to jsou? Napíná svaly a trestá Rusy. Každý z Vás napíše pár slov nebo jednu větu a to vše. Pouze fráze co nemají hlavu ani patu. Pouze zde čtu, že Obama je prolhaný, Trump je lump atd. Chudák Putin, který za nic nemůže.
    Pokud nebudu chtít se soudedem mluvit a obchodovat, tak jednoduše nebudu a kdo mi v tom zabrání, je to pouze mé rozhodnutí a jinak bych to nekomentoval.
    Je možné, že soused nemá co mi nabídnout a nemá ani peníze aby mi zaplatil za nějaký produkt, který mu dodám, nemam důvod mu dávat na dluh a ještě aby mne pomlouval, tak sousede měj se hezky a teď se starej.
  • Zvolený prezident USA Donald Trump se vysmál předním televizním stanicím za informování o situaci kolem sankcí USA a vyhoštění ruských diplomatů, a také absence odvetných opatření ze strany Moskvy.
    "Rusové vyhrávají nad CNN a NBC jako nad hlupáky — je směšné vidět, že ty (televizní stanice) nemají ani sebemenší představu!", napsal zvolený prezident na svém Twitteru. Podle jeho mínění „situaci chápe správně televize FoxNews".
  • Ten Putin tomu ušatýmu opičákovi dává kapky, jedna radost. Ten ušatej hňup už neví, kde mu hlava stojí..hi..hi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit