Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • víme sajmon, podbné
  • To je ale diskriminace! Ovčáček s Forejtem všechny kluky nezvládnou?! A perník si šlehat ani nemusejí, vypadají jako by byli pod drogama imrvére.
  • bez simona by to nemusela být špatná akce *3*
  • mám podbné informace
  • Simon není kavárna ale d e b i l
  • psali, že pražská kavárna ne !!! ty pomatený bezmozku, nauč se číst *11*








    PCHE !!!!
  • tak že přijde i Simon Křenek *14*
  • *14*
  • Letošní příděl pervitinu a mladých prostitutů bude ke shlédnutí ve Vladislavském sále.
    Pražská kavárna byla z této akce vyloučena.
  • je dobře že si vedeš záznamy kdo a kdy přijde a jak dlouho tu chatoval, to se hodí, až k nám zase dorazí velký Si, nebo prezident Maduro můžeš se tím pochlubit a třeba dostaneš za fízlování medaili *3*

    ¨MUHEHE !!!
  • Teplej Semjon Gayínek přijde 25.ledna, zatím tu je inkognito 24h denně!!!








    MUHEHÉ !!!
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/425074-za-hackerskymi-utoky-nemuselo-byt-rusko-uvedl-trump-vic-pry-rekne-pozdeji.html
  • víme sajmon, teplej
  • Né ty blbče ale s bombardéry z Washingtonu, D.C. USA, ty vole blbej.
  • Co? Simon kolaboruje s okupanty z Moskvy! Flákla bych mu přes tu nevymáchanou tlamu, až by běžel až do Vladivostoku! Špína jedna teplá.
  • To jsem zvědavej, kdy Simona zavřou do kriminálu, za tu jeho věčnou kolaboraci s Američany. No řekněte, přeci do toho kriminálu za to musí jít a v tom kriminálu by mu měli pořádně pogumovat záda pendrekem a on už by přestal kolaborovat s Američany.
  • víme sajmon, 4%
  • Já mám Rusy rád. Ať žije ruskej car! My ho uděláme českým králem. To se ví, France Josefa už stejně nemůžou pustit z hajzlu, aby jim nepodělal celej Schönbrunn.
  • Nemuseli vůbec nic, kdyby chtěli, byli by tady do dnes. To Američanů se Němci nemůžou zbavit.
  • Myslím, že ho Zeman za věrné služby pozval do Lán. Aspoň si tam s ovčákem orazí, on je beztak taky 4% ní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit