Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hroch se nebaví o obamovi, ale jenom o jeho uchu
  • Jste beznadějný blb i se svými rádoby odbornými výklady..
  • je špína
  • Foto:

    copak to má s. Obama v horní části levého ušního boltce? Mikro naslouchadlo, komunikátor nebo nebo jinou high-tech peachovinku?
  • ... mám radost, že existují primitivové, ale moc nudí, zloděj mého nicku na prvním místě :)))
  • ... jeden z mnoha rozdílů mezi vzdělanci a nevzdělanci, smiř se se svým zařazením :)))
  • někdo může napsat čuurák a server mu nenapíše, že je to zakázané slovo *6* *8*
  • ... si čurák, který pro mě nyní zanikl, jako když se rozšlápne smradlavá krysa s leprou :)))
  • ... jsi ubožák, kterému stačí hlasovaní nevzdělané trosky, takového blbečka nelze řešit :)))
  • ... je mi tady smutno, jen s impotencí a bez Jourové :)))
  • ... co dodat na adresu primitiva, který marně nahrazuje své IQ 8 primitivním klikáním :)))
  • ... závěr roku jako celý rok je zde arénou největších primitivů, kteří dovedou trochu psát :)))
  • ... jsi neškodné dítě :)))
  • ... jsi totální primitiv, bylo zde maximálně nablito duševním středověkem :)))
  • Pevně věřím, že ho čerti roztrhají a roznesou na kopytech přímo do pekla.
  • ... a nyní je zde také puch poslední trosky :)))
  • No ty krávo, tady je ale havloidně nablito *15*
  • Rusko se snaží ovlivnit politiku cizích zemí. V ČR na to jde přes Zemana, píší New York Times

    http://www.rozhlas.cz/zpravy/svet/_zprava/rusko-se-snazi-ovlivnit-politiku-cizich-zemi-v-cr-na-to-jde-pres-zemana-pisi-new-york-times--1684231
  • podívej se do zrcadla *2* *1*
  • Teploušek Semjon Gayínek se voblíknul a šel ke klávesnici klepat debility!!!








    PCHE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší