Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusové ty americké zrůdy nepotrestali, ale naopak je zvou na oslavu, to je zase od Ruska geniální tah, Rusové zase v očích veřejnosti vítězí
  • asociální mongol tu nonstop na Silvestra?
  • na Obamu vzpomínat jako na člověka. který zabránil světové válce. Na jedné straně byl vystaven tlaku mimozemské rasy Draco a jejich pozemských pohůnků z FEDu k rozpoutání pekla a na druhé straně dokázal tyto tlaky minimalizovat na únosnou mez abychom toto období ve zdraví přežili za cenu minimálních ztrát.
    • Myslím, že většina lidí si nedokáže vůbec představit, jakému tlaku musel Obama čelit a jak musel takticky kličkovat, aby zabránil válce s Ruskem. Realita přesahuje ty nejdivočejší fantazie.....

      http://obcanskyparlament.webnode.cz/a2017/
  • na sporáku rýži. Nejdřív jsem si myslel, že si zato můžu sám, měl jsem ji míchat. Ale teď vím, MŮŽE ZATO RUSKO A PUTIN !!!!!!!
  • Ty si snažíš tisíckrát dokázat opožděnost a plytkost svých mozkových závitů. Jsi trapný stejně jako sobotka, bureš a kulousek.
  • ... jsem potěšen, že tak pitomoučké hovádko bylo u toho, když jsem odtud zmizel, čau :)))
  • ... to nemá chybu, blije zde jediný hlupák, ale ten nemá chybu, dokonalý ubožák :)))
    • sebekritika blijící pitomečku.... *8*
  • ... lze si představit, že takový internetový dem*nt je pedofil, tiscali, nechte toho blba zavřít :)))
  • ... bože, jak se těším, že nejpozději za 22 hodin přestanu řešit duševní trosky na netu :)))
  • ... rychle si užívám zdegenerovaného internetového magora, který má být izolován :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit