Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě tohle USA a EU nevyšlo. Mysleli si asi při své rozpínavosti, že budou mít zase základny na UK. Je dobře , že je Rusové trochu srovnali.Tato rovnováha byla vždy zárukou toho, že nikdo nevyvolá konflikt. Ale zápaďáci nedají pokoj, takže dobře, že dostanou přes prstry. Je to v zájmu všech zúčastněných stran. Odnesli a newjspíš odnesou to lidé, kteří na tyhle hrátky musejí tvrdě vydělávat.
  • Vem si prasek ,blabolis blbosti.Bohudik stale ma Amerika silne slovo ve svete a vy si tu placejte jatra jak chcete je Vam to houno platny.
  • Ty taky
  • na to mohu jen napsat háá hááá
  • Žid-Nežid všechno jedna banda..........
  • A takhle je to se vším.............
  • Docela jsem zvědavá, jak Obama s touto informací naloží.............
  • stejne jako Ukrajina
  • podle sebe soudíš mne? s tebou jsem kozy nepás ty z prostitutky synku
  • Pravopis na VUMLu neměli a do základní školy se nedostal.
  • Topole,já myslel,že tě včera Rusáci vystřelili do luftu a ty tady zatím hniješ na netu.
  • mně se líbí "Zvorálek"
  • Hlavně aby ten náš "chytrák" někde zase něco duchaplně neplácl......... to by se nám teď opravdu nemuselo vyplatit *7*
  • Hm, a co ty pravopisné chyby?
  • Zeman sklamál! Je proti okupaci! Už ho nikdy nezvolíme!
  • Mi komunisti vraždíme bez varování! Kdo neokupuje s nama - okupuje proti nám!
  • USA nikdy právníky nepotřebovali a neppotřebují. JIm stačí zbraně a spojence v zádech VB a vyvraždí celý svět.

    Taková je pravda pane Obamo
  • CCCP je žumpa této planety!
  • Holt Obama není zvyklí,že se mu někdo postaví a nejedná jak chce USA.
    Stalina na vás! To při jednání na Jaltě se stavěl i Churchill když Stalin vešl do sálu.
  • Peto jsi jednicka jeste ted mne brni pridi zas vecer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit