Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda, že by měl Barack zrovna nějakou fyzičku, to se říci nedá. S těmi činkami, co drží v rukou začínak tak slečny v dámském fitku. A určitě se při tom netváří, jako kdyby měly v rukou půl metráku. A to kvůli Barackovi jistě hotelové fitcentrum celé vyklidili, aby ho v jeho výkonech nikdo nerušil.
  • kdyby zůstal v džungli mez banánama,zůstala by mu i f.kondice.Trošku mně amerika sklamala v tradici,už se dlouho nestřílelo na prezidenta...
    • Teda po přečtení názoru Ornera jsem se utvrdil v tom, že Češi jsou banda rasistů, co si léčí mindráky na internetu. Poprvé a naposled v diskusi na internetu. Mezi takovou sebranku patřit nechci. Mějte se tu pěkně.
    • ba ba
  • Za půl hoďky v těch šusťákách tak akorát chytnul pořádnýho vlka makak jeden černej *1*
  • Jsem to ale ovado pitomé a potomek kozy!! *15* *2* *1*
    • konečně je tady sranda :-) Potřebuju napovědět. To je jen výkřik do tmy? nebo to nějak souvisí? :-)
    • Vzácná sebekritika!!!
  • Dalo to poměrně hodně hledání, nakonec jsem jej však našel, OPIČÁKA ednoho: skupina ploskonosí (Platyrrhini čeleď malpovití (Cebidae čeleď malpovití (Cebidae)čeleď chápanovití (Atelidae)čeleď kosmanovití (Callitrichidae)

    └── skupina úzkonosí (Catarrhini)
    ├── nadčeleď kočkodani (Cercopithecoidea)
    │ └── čeleď BARACK BOMBAMA (NEGROIDUS HAWAIANA)
    └── nadčeleď hominoidi (Hominoidea)
    ├── čeleď gibonovití (Hylobatidae)
    └── čeleď hominidi (Hominidae)
    • Bože, další vemeno. Vás tady ale je.
      • bež si zasportovat ty olympioniku na tvé nejoblíbenější nářadí.........koza *15* *15*
  • Vlastně urážka, ale docela inteligentní. to beru. Tak se měj
  • Vida, kolik se toho dá opičku naučit.......
  • No jo, s petikilovkama se opravdu velmi prisne posiluje. Obzvlast nohy... Boze muj to je chcipak...
  • Hele na tu opici :-) to je kokos modrej
    • A ty jsi b l b, co ho urazis, nesahas mu ani po kotniky primitive. *11*
      • No hochu, jsi trochu vedle, genetiku neoblafneš. Je to prostě negr a navíc američan. Ti všeobecně mají IQ výrazně pod 100. Takže s tím primitivem jsi to přehnal nebo jsi sám negr, ev. cikán. Ono to vyjde nastejno.
        • Ty jsi tedy elita b l b. *11*
          • Marek a elita jsou jelita nejhrubšího zrna. Na první pohled to vypadá, že jsou to siláci těžkého kalibru. Vlastně jsou to chudáci, kteří jsi nezaslouží žádnou reakci. Ale neodolal jsem, asi jsem slaboch.
            • Ty ses hlavne tecka anonym. To je proste diagnoza *5*
  • Vypadá to,že posiluje svěrače *15*
    Asi má důvod *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit