Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera jsem si přísně zašukal. *7*
    • vopicí?
    • já ne ale přísně *1* *1*
  • Za půl hoďky v těch šusťákách tak akorát chytnul pořádnýho vlka makak jeden černej *1*
  • Ve zdravém těle , zdravý duch.To tělo tedy zdravě vypadá, ale s tím duchem to tak skvělé nebude.V tomto případě kolakagathia jaksi selhává.Jestli to nebude tím, že je bigotním věřícím to prý leze na mozek. Nakonec příkladů u nás máme dosti, stačí si udělat audit v jisté politické straně!
    • No tak, včera večer jsme se o tom mohli přesvědčit v Heyde parku!
      • Jo, taky jsem se snažil dívat, ale připadalo mi to celý šojdremj a tak jsem to přepnul!
      • Nespletla jste si to s Hajdy Jankovou?
    • Skvělé a výstižné!
  • A jak se posiluje PŘÍSNĚ? Prosím o popis přísného posilování.
    • tak to vím přesně.......když už je prezident hotovej a nemůže,tak jej ochranka seřve,že pokud ještě to nedá alespoň 10krát,tak........tak že jeho stará má malý kozy *15* *15*
  • takové duležité datum dneska a píšou se tu takovéhle kraviny *16*
    • D-day
  • Vlastně urážka, ale docela inteligentní. to beru. Tak se měj
  • toto je cvik pro baby *15*
  • kdyby zůstal v džungli mez banánama,zůstala by mu i f.kondice.Trošku mně amerika sklamala v tradici,už se dlouho nestřílelo na prezidenta...
    • Teda po přečtení názoru Ornera jsem se utvrdil v tom, že Češi jsou banda rasistů, co si léčí mindráky na internetu. Poprvé a naposled v diskusi na internetu. Mezi takovou sebranku patřit nechci. Mějte se tu pěkně.
    • ba ba
  • Teda, že by měl Barack zrovna nějakou fyzičku, to se říci nedá. S těmi činkami, co drží v rukou začínak tak slečny v dámském fitku. A určitě se při tom netváří, jako kdyby měly v rukou půl metráku. A to kvůli Barackovi jistě hotelové fitcentrum celé vyklidili, aby ho v jeho výkonech nikdo nerušil.
  • milacekpublika

    No je vidět, jak mu to dává. Ještě bych mu trochu naložil. A to myslím v dobrém. :) Tenhle trend posilujících politiků mě osobně moc nebaví a nevidím v tom nějaký přínos. Spousta z nich se vyfotí u činky jen kvůli promu a sami nevědí, co znamená třeba QNT BCAA 8500. Ale já jako fitnesák nemůžu chtít, aby tomu všichni rozuměli tak jako já. To dá rozum. :) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit