Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neznám žádného prezidenta u nás který by objímal náš lid ,ti naši ve vládě zalezou jak krtkové a neví jak už slušné pracující lidi s rodinami oškubat aby měli co nejvíce do vlastních kapes a je jim jedno zda s tím souhlasíme či ne ,když tady byly povodně ale americký to dokáže a já mu moc fandím a pošleme za rodinu peníze na humanitar.pomoc protože před takovými katastrofami nikdo neuteče ani se nedají s přehledem na den odhadnout i když někde předpověděli vědci že se něco podobného stane tak na tohle se připravit ze dne na den opravdu nedá a je mě líto těch dětí a lidí co ztratili své domovy a někteří i své blízké je to smutné ale ráda naše rodina jim pomůžeme a kdyby každý poslal nějaký obnos a pomohl rodinám s dětma a starým lidem tímto a věřím že kdyby nás američané osvobodili ne rusové tak je naše zemička na tom podstatně lépe ,mám v americe čechy příbuzné co tam emigrovali v 68 tak vím o čem mluvím a taky si tam nežili dřív jako nyní a vše si museli vydřít aby se měli lépe než tady a děti čechů co tam studují též na holičkách nenecháme ,jedno děcko nám studuje v zahraničí a druhé zatím u nás v čr tak vidíme ty rozdíly jak se žije ve světě a jak u nás ,to se nedá srovnat vůbec ,tam se mají podstatě lépe mladí lidé na studiích než u nás ,sme rodina co ráda druhým pomůže a věříme že i oni by pomohli i nám a lidi by si měli pomáhat po celém světě
    • I já s Vámi souhlasím,pěkně napsáno.Mohu jen potvrdit mám tam taky rodinu.roč.69 *3*
  • SVĚTOVÝ TERORISTA Č.1 USA

    3. července 1988: křižník USS Vincennes, nacházející-se v Iránských výsostných vodách sestřelí let 655 Iránského A300 Airbusu letícího do Saudské Arábie, Dubai. Zahyne všech 290 lidí a USA se za to nikdy ani neomluví. Posádka křižníku je vyznamenána. wikipedia.org/wiki/Iran_Air_Flight_655 1989: Agent CIA Manuel Noriega, sloužící jako president Panamy, odmítne plnit příkazy z Washingtonu a obnovit dohodu s USA o užívání Panamského průplavu. USA napadnou Panamu a odstraní Noriegu. Umírá 3.000 civilistů.Tuto praxi rozvinuly po ukončení druhé světové války, kdy tato území považovaly za sféru svého vlivu. Když se náhodou stalo, že v některém jiho- či středoamerickém banánovém státě zvítězil režim, který začal stavět školy, nemocnice a využívat národní bohatství ve prospěch životní úrovně lidí, označily USA tento režim jako komunistický a ten byl svržen buď pučem, inscenovaným a financovaným CIA, výcvikem protivládních teroristů nebo přímou vojenskou intervencí. Namátkou jmenujme puč v Guatemale roku 1953, při níž bylo zabito 200 tisíc civilistů, puč v Dominikánské republice v roce 1965, puče v Bolívii, Urugay, Chile, Peru a Argentině v 70. letech, převrat v Salvadoru, který si vyřádal 70 tisíc obětí, podpora hrdlořezů "kontras" v Nikaragui, jejichž řádění podlehlo 30 tisíc obyvatel, intervence na Grenadě či intervence v Panamě, kde se agent CIA Manuel Noriega, sloužící jako president Panamy, vzepřel příkazům z Washingtonu o obnovení dohody s USA o užívání Panamského průplavu...
  • Možná by to ani nepostřehl,když by byl v zahraničí na přednášce.....myslím našeho pana prezidenta.....
  • Nedokážu si představit Kikinu jak takhle někoho objímá a soucítí s ním.Obamu rád nemám,ale příjde mezi lidi.Zato ti naši zvolení volové zalezou jak krysy a vymýšlí jak nás zase oškubat a jak sprasit zákony. *7* *7*
    • souhlasím s Vámi ,sem obyčejná ženská ,ročník 68 *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit