Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • je tak teplej, že se používá ve vysokých pecích, ten teplouš roztaví všechno!!!
 • Ruský teplouš BTW si vytvoří postavu semjona a pak s ním jako bojuje. To je ale vůůůl.
  S tím naklikáním hromady bodů za vteřinu je nenápadný jako howno na tapetě. *15* *15*
  • BTW si už přestal hrát i na Rybannu. Venku je zima a tak se bojí že mu pod sukní
   namrznou koule *15* *15*
 • Semjon Gayínek je teplej až to hřeje!!!
 • Putin je fašistický teplouš.
 • Už zase pláče pitomec blbej teplej Semjon Gayínek, vařící slzičky se mu koulej po xichtě, YEAH !!! Chichichííí!!!
  • Já mám z tebe jenom legraci Ruský teplouši BTW. *2* *2*
 • Ruský homosexuál BTW si zase za vteřinu napráskal 9 bodů a venčí na
  Tiscali jeho imaginárního kamaráda Semjona. To je ale chudák *2* *2*

  Simona mu dala zabrat a ten ješitný chcípák to dodnes nerozdejchal. Yeeah.
  Chocho. muhehe. *15* *15*
 • Jak jinak, pode mnou teplouš Semjon Gayínek a jeho milenec Cígler, chjó!!!
 • Syrský Asádův režim chrání vrahy izraelských dětí
  Raketa dnes v syrském hlavním městě Damašku zabila fanatického islamistu Sámira Kantara, který kdysi v Izraeli surově zmasakroval jednu rodinu včetně malé holčičky. Mám radost, protože tato bestie si nic jiného nezasloužila.

  Stalo se to v roce 1979, kdy Sámir Kantar z radikálního hnutí Hizballáh zavraždil v Izraeli čtyři lidi, mezi nimi malou čtyřletou dívenku, které rozbil hlavu o kámen. Byl odsouzen izraelským soudem na doživotí, bohužel v roce 2008 byl vyměněn snad za těla mrtvých izraelských vojáků. Je mně hrozně z pomyšlení z toho, že tuto zrůdu v lidské podobě fanatičtí Arabové oslavovali jako hrdinu. Jeho osud je také důkazem toho, že mezi Hizballáhem a islámským státem není žádného rozdílu. Obojí jsou islamističtí fanatikové, kteří se neštítí žádného zločinu proti „nevěřícím“.

  To, že našel útočiště u asadovského režimu v Damašku, není náhodné, protože současná syrská vládnoucí klika muslimské fanatiky z Hizballáhu vyzbrojuje a všelijak podporuje. Nelze se divit, v éře Bašára Asada trávil spokojené stáří rovněž v Damašku významný nacistický válečný zločinec Alois Brunner, pravá ruka Adolfa Eichmanna, který má na svědomí životy statisíců Židů, a v poklidu zde v roce 2010 zemřel. Nemám tedy důvod nevěřit ochráncům lidských práv, že syrský diktátor Asad, útočí na civilisty chemickými zbraněmi a barelovými bombami, když vědomě kryje vrahy dětí a jeho stoupenci dokonce taková monstra oslavují jako hrdiny. Stydím se za ty, kteří se po všech těch prokázaných hrůzách mají drzost zastávat takového netvora.
  Na tomto ohavném zločinu z devětasedmdesátého roku mají podíl i komunisté, mezi nimi i Ti čeští, kteří takové akce proti židovskému státu provokovali a dokonce umožňovali islamistickým teroristům zabijácký výcvik.

  Je tedy jasné, že nelze rozlišovat mezi Hizballáhem, který bojuje po boku syrské vlády, a islámským státem. Tato hnutí patří mezi radikálně islámsky fanatická, jejichž cílem je likvidace Izraele, a kteří vraždění nevinných a bezbranných civilistů považují za ctnost. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu přiznal, že izraelská armáda operuje v Sýrii a útočí proti oběma teroristickým uskupením, protože jsou hrozbou pro slušné lidi. A je pravděpodobné, že Kantara zabila izraelská raketa. Já osobně odsuzuji, když se někdo raduje ze smrti jiných lidí, ale pro nestvůry to neplatí. Takže, díky za tuto vynikající akci, která zlikvidovala muslimského zločince.
 • ano bude líp,v sýrii už končí terorismus podporovaný USA-
  Sýrie 2016 – zúčtování přichází – teroristická pevnost byla osvobozena!
  Město Salma v Latakii bylo osvobozeno. Sen se stal skutečností. O tomto městě jsem mnohokrát psal ve svých předešlých článcích. Od roku 2012 do něj nevstoupila noha syrského vojáka. Od roku 2012 byla považována za neproniknutelnou překážku. A také jsem psal, že se díky nové taktice Syrské armády (SAA) o něj nebude skoro bojovat.
  Měsíce si SAA získávala malá vítězství, krok po kroku tuto pevnost dostávala do kleští. Byla to SAA která si vybírala místo a čas překvapivých útoků. Tím získala výhodu překvapení. Místo jedné velké bitvy s velkými ztrátami likvidovala teroristy po malých skupinkách. Z desítek zabitých teroristů se stávaly stovky a tak město Salma bylo bráněno jen posledními zbytky teroristů. Ostatní musí bránit příliš dlouhou frontu, protože si nemohou být jisti že nejde jen o klamný útok.Jejich rychlou mobilizaci znemožňuje ruské letectvo. Proto celé město bylo osvobozeno ze ztrátou 7 vojáků. Čest jejich památce.
  Nyní má SAA pod palebnou kontrolou hlavní teroristické zásobovací trasy směrem k tureckým hranicím. Zbývá jen 10 km do uzavření kotle a výraznému zkrácení fronty.
  V současné době jsou zprávy o útěku teroristů do Turecka a část se jich stahuje do Jisr al-Shughour.Salma není jediné dnes osvobozené město. Ani největší. Svým významem a negativním dopadem na morálku teroristů, na druhou stranu pozitivním dopadem na morálku SAA se jedná zatím o největší vítězství SAA od začátky ruské pomoci.
  Tím dalším dnes osvobozeným městem je město Bilaliyah na předměstí Damašku.
  Začíná se ukazovat jedna věc. Teroristé nejsou tak silní jak se původně udávalo. Byli silní ve schopnosti mobilizovat zálohy při velkém SAA útoku, popřípadě se soustředit a provést široce koncipovaný útok.
  To už dnes neplatí.
 • Američani by ho mněli konečně sami odstřelit pak by mohlo být líp:-))) zatykač již byl vydán..
  • Až bude běhat nahatej po džungli v Keni, tak ho ňákej lovec trefí!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit