Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pokud bude ČT i nadále na online platformách, nebo celkově v dnešní moderní době v online světě, na takzvaných chytrých i hloupých TV které se dají prostě a jednoduše připojit k multimediálním centrům a můžete fungovat jako online uživatel. Tak proč ne. Předpokládám že ČT půjde stejným směrem jako třeba DVTV.

 •  Česká televize už dlouhou dobu neplní žádoucí veřejnoprávní účel. Dávno už tam nenajdeme pořady od konzervativních po liberální. Jde jen jedním směrem a ztratila veřejnoprávní charakter.

  Zároveň je přesvědčen, že sedm miliard korun, které Česká televize každým rokem získává od poplatníků, se dlouhodobě nerozděluji transparentně. Hospodaření České televize podle mne není v pořádku. Za to je odpovědné nejen vedení televize, ale i její kontrolní orgány.

  Snaha některých lidoveckých poslanců, oddálit dovolení členů Rady ČT je více než zarážející.Pokud je šance, že tam budou zvoleni lidé, kteří nejsou poplatní současnému vedení, ale skutečně budou dozorovat dění v televizi, tak to bude velmi vítaná změna. 


 • Zrušte "veřejnoprávní" televizi. Soukromé taky vysílají, ale bez nesmyslných dotací. Teď tam ještě na kontrolu pošlete ty dvě hyeny a je to dokonalé. Kdo má platit takové vyžírky?

 • dzixy

  Kdyby "Nadační fond nezávislé žurnalistiky" stejným způsobem hodnotil tzv. nezávislost ČT a její činnost a výsledky, jeden by musel zaplakat. Zaplakat zejména nad hospodařením, vyváženosti času jednotlivým polickým stranám ke své prezentaci a další a další věci zajisté v rozporu se zákonem o ČT. V současné době o ČT nikdo nemluví, nepíše pochvalně. Snad jedině sám ředitel, který je v ČT coby žába na prameni. Domnívám se, že změnou vedení ČT by zajisté mohlo dojít nejenom k finančním úsporám, ale také ve skladbě a obsahu vysílání. Je smutné podívat se do programu a vidět pořad opakující se staré pořady, a ty nové, nestojí ani za řeč. A co to stojí peněz. A vyváženost času jednotlivým politickým stranám??  Jak může být denně taková Pekárová ze zanikající TOPky na  obrazovce několikrát denně, / a ty její cancy / a ty větší jenom sporadicky?? Žeby přátelská služba starému zkrachovalému politikovi Kalouskovi?

 • Prohlížel jsem Wikipedii. S. Lipovská, absolventka institutu s. Klause. Prozradil jí, jak se krade, specialista na privatizaci? S. Bobošíková pravice i levice, obdivovatelka s. Husáka, rozvracečka televize. Prostě výkvět naší společnosti.

 • To jsou pořád dohady. Zrušte "nějakou veřejnoprávní" televizi, rovněž tak poplatky. Nebudou potom potřeba nějaké komise a subkomise s těmi čardějicemi.

 • Hmmm, nezávislost ČT. Jak takovou blbost může někdo vůbec napsat. Ve světě mainstreamu neexistuje nic nezávislého. Ostatně bývalý člen rady ČT Michal Jankovec na zasedání rady ČT ze 4.2.2015 řekl jasně. Cituji "Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení­. Česká televize se na to nesmí­ dí­vat tak, jako kdyby byla součástí­ současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie," - konec citátu.  Tak nás novinářští šmejdi nebulíkujte nějakou nezávislostí ČT.

 • martin.j

  Spíš je potřeba mít v té radě jen kamarády kamarádů a jejich kamarády. Ideální by bylo zavést dobrovolné televizní poplatky a radu zrušit. Proč platit něco, co nepotřebuji. Fanoušci ČT se na své oblíbené redaktory a soudruha ředitele Dvořáka jistě rádi složí.

  • Přesně to si myslím i já. Máme trh. Proč mě někdo nutí platit za něco, co nechci. Já za televizi platit klidně budu, ale mohl bych se sám rozhodnout za kterou. Tedy pokud ještě existuje nějaká v českých rukou.

 • ČT je nezávislá? Já žasnu, jak to může někdo prohlásit-doporučuji kritické myšlení.

 • Walo, co jsi zač? Pitomio si ty a podej hlášení na Hamtapo. Nezapomeň ještě napráskat to zeMANa za jeho vyjádření hyeny, blbečkové a podobně.

  • KIMCID

   No s novináři má pan prezident pravdu

   • Dědo sedláku zas útočíš? Zas tady vnucuješ své trapné výmysly starce který má hledět z okna. Hledět a vyhlížet ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit