Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=SY2IIU_xe8c
  • prospělo kdyby toho drzého pupkáče v čele Koreje někdo vykuchal a veřejně vyvrhnul. Jeho drzost ke světu je bezmezná. Už dávno měl natáhnout ráfy rukou nějakého hrdinného korejského samuraje. Jejda to by bylo všeobecného veselí. Taková poctivá korejská zabijačka.
    • Americká drzost ke světu je mnohem bezmeznější. Asi tak 100x.
      • máte pravdu, ale na Ameriku si prostě nikdo netroufne, Putin má určité ambice rozpoutat jadernou válku, ale nějak se mu do toho nechce

        škoda






        PCHE !!!
  • jako rukojmí ještě krvavějšího režimu
    http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx
    *8* *7*
    • Stavaj strana agromnaja *15* *15* *15* *15*
  • V KOREJSKÉ VÁLCE PODLE OFICIÁLNÍ STATISTIKY OSN padlo, nebo v důsledku válečných zranění zemřelo, či bylo na obou stranách fronty popraveno 2,5 milionu Korejců.

    K tomu připočítejme přes 33 000 Američanů a 3 000 příslušníků vojsk OSN jiné národnosti, kteří zde padli, nebo zemřeli v důsledku utrpěných zranění,


    kde pan redaktor vycucal těch 400 000 padlých Američanů fakt nevím!
  • Ať už ti zas... bolševici táhnou do pr... na celém světě - včetně Severní Koreje!

    SMRŤ BOLŠEVIKŮM!
  • velitel naší neohrožené armády
    http://www.imagehosting.cz/?v=vendeln2.jpg
    • Tak teď už jsem klidný, s tímhle to opravdu vyhrajeme! Zajímalo by mě, co tím Babiš sleduje, že tam má takovou "kapacitu". Babiš je přece velice inteligentní člověk a má tam takového klauna. To je mi záhada.
      • jaká armáda takový velitel, naše speciální síly se prý jmenují humberto a velitel je opravář kol cirkusáckých maringotek, máme mobilní armádu
  • Co je to za ignoranta co napsal ten článek? To klame záměrně, nebo není schopen si zjistit relevantní údaje? Prý americké ztráty se odhadují na 400 tisíc. Američanů zahynulo přesně 54,246. Jestli i ostatní údaje o Severní Koreji jsou podobně "přesné", tak je ten článek, lidově řečeno, o ničem. Zajímalo by mě, zda autor článku v KLDR byl, když o ní tak "zasvěceně" píše. Akorát jsem se nikde nedočetl, že hodní Američané srovnali celou Severní Koreu se zemí, kompletně byla zničena všechna města a vesnice a nezůstal doslova kámen na kameni. V podstatě nezbyl v celé zemi ani jeden dům a místo měst a vesnic zbyly jeh hromady suti. Historici tvrdí, že Drážďany v roce 1945 byly po náletech spojenců v porovnání se Severní Koreou celkem zachovalé město. Takže když dnes vidíme v KLDR, mezinárodním sankcím navzdory, moderní města a budovy, všude pořádek, že byste málem mohli jíst z chodníku, tak je to celkem slušný výkon. A to nemluvím o jejich armádě, ta by si dala tu naší ke svačině.
    • Neboj včer vytřeme všecm havloidům zrak, budu psát o KLDR, je to tam úplně jinak *3*
      • Mám stejné informace.
      • přéééésně, těším se strašně








        YEAH !!!
  • Pravda je, že v současném režimu, po vítězném listopadu 89, lze věřit jen tomu co nám neřeknou. Co se nám tady propaganda dnešního režimu snažila nacpat do hlavy, prostřednictvím všelijakých ČTxx, babišovských IDěsů a spol., se vždy ukázalo jako více nebo méně propracovaná dezinformace, většinou se šovinistickým podtextem. Inu, přeci nejsme jako Oni, že? ( jak nás tady tahal za nos jistý Havel). Takže dneska báchorkám, které nám předkládají tzv. hlavní sdělovací prostředky, může věřit buď beznadějný naivka, nebo fanatik.
  • dearputin.com
  • Právě jsem se vrátil z KLDR, chtěl jsem se na vlastní oči přesvědčit jak to tam chodí.
    Večer Vám napíšu obsáhlo reportáž a prozradím jen malý bonbónkek KLDR je takové Monaco Asie, takže už víte kam budu směřovat. *3*
    • klidně si to nechej pro sebe. Tady nikoho nezajímáš. Ty jsi byl maximálně na skládce za městem. Celý týden!
    • přééééésně

      budeme se těšit






      YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit