Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • No a co se děje. i když prohrajou, tak mají nakradeno na spokojenej život až do smrti.Naopak pro ně bude ta prohra vlastně výhrou, protože nebudou muset řešit nahromaděné problémy, a budou si válet svá vypasená tělíčka třeba někde v Thajsku.A nastane:" po nás potopa", protože sociální demokraté nejsou o nic lepší, a budou chtít vyzobat poslední dropty, a komunisté by byli hloupí, kdyby chtěli byť jen pomoct ten bordel napravovat!Jen si národe notorických zvoničů klíči a milovníku pravdy a lásky, která nezvítězila protrp to, co jsi vlastně sám zavinil, a sáhni si na dno!Jen těch pár lidí, kteří bez ohledu na to, kdo nám vládne celý život poctivě makali ,je mi líto!
 • Super,tomu rikam trefa!!!!! *3* Jen tam jeste chybi,ze bolsevicky bastardi z ODS rychle,jako zazrakem najdou knizku KSC-a budou krast dal...
  Proto jsem pro zakaz Bolsevicke strany,a samo ze i jejim byvalym prislusnikum zakaz jakekoli cinnosti od mistni samospravy vyse!
  Tyka se to i exsoudruhu z Charty77
 • kdyby jich bylo 50.000,bylo by to veselejší. *2*
 • A kdo k tomu dával podklady?
 • Vedoucí úlohu strany a vlády KSČ, převzala modrá ODS. A předstihnout ji v záměrech proti lidskosti může jen strana TOP09 se 4tis členů. Jistě je zřejmé,že většina občanů tady nemá vůbec zastoupení v Parlamentu.A přesto byla vláda sestavena a prezident ČR podpořil všechny její aktivity. Jak to je možné?Vždycky se po volbácch najde nějaká KDU-ČSL, nebo Zelení, nebo VV, kteří rádi přistoupí na jakékoli požadavky vedoucí - vládnoucí třídy, výměnou za svá křesla ve vládě či Parlamentu.Tedy tento systém produkuje pouze takovouto zrůdnou demokracii. Zabíjejí nás tu zaživa.
 • Modří bolševici se už stydí za svou příslušnost ke zlodějské ODS. Bohužel už jsou ve městech a obcích tak známí, že si před nimi každý plivne. Vidíme, že v našem městě jsou ve vedení obce stále bývalí komunisté. Jsou to ti nejhorší zmetci a karieristé, kteří po převratu od komunistů utekli. A co se týče dnešních komunistů. Stále je jich nejvíce, ale přibývají jim sympatizanti, kteří se projeví ve volbách tak, že komunisté porazí modré straky a také STOP 09.
  Bývalí komunisté dnes překabátení modří ptáci jsou zde namočeni ve všech skandálech. A již jim zvoní hrana.
 • Za komunistů nás bylo přibližně půl procenta,kteří si dovolili jít za plentu a tam o volbách komunisty beztrestně škrtat.I tehdy demonstrující studenti byli jenom ti,kteří úspěšně dělali zápočty z Marxismu.Kdyby po údajné revoluci,každý kdo komunisty volil,nebo ,na vysoké,přežvykoval Narxismus chodil tehdy oblečený v rudém oděvu,tak byla při údajné revoluci rudá Letná i rudý Václavák.Takový je holt život.
 • Neoblbuj národ,že odesáci jsou pouze bývalí komunisté.Těch je tam minimum.Ale za komunistů bylo převeliké stádo nestraníků,kteří ač v KSČ nebyli,tak komunistům dělali vše,co jim na očích viděli.Za to byli odměňováni menšími korýtky.Takže se jim za komunistů ,špatně nežilo.Často to byl mnohem horší dobytek,než ti s rudou knížkou.Právě to,že nabyli v KSČ jim unožnilo se po údajné revoluci hnát k těm nejvyšším politickým postům.Pokud neumřeli,tak se dodnes drží politických koryt,jako h.vno košile.Právě tito lumpové chtějí dnes oblbovat národ že nám vládnou komunisté,případně Židé,aby hloupý národ honil bývalé komunisty a Židy a oni mohli v rozkrádání státu pokračovat.Bez co nejkrutějším zatočením s tímto nekomunistickým a nežidovským dobytkem,je každá další revoluce k ničemu.Právě uvedené lumpy,je třeba ,po revoluci,lifrovat na"přátelský pokec s katem" přednostně.Jedině tak může mít revoluce nějaký význam.
 • Bylo by načase aby zase přišel nový Adolf Hitler a udělal v te zkorumpované republice pořádek. *16*
 • Já se domnívám,že po revoluci normální lidé pro věšení nebudou.To spíše pro narážení na kůl,po předcházejícím řádném stažení z kůže.
 • Po revoluci bude asi nejváženějším zaměstnáním dělat hasiče,nebo kata.Protože obě tyto profese lidé budou potřebovat..Těžko se bude hledat někdo,kdo by pak chtěl dělat prezidenta.Když se takový člověk podívá,jací darebáci už tam,na tomto postě , byli před ním,tak mu přejde chuť.
 • Co se divíte.Vždyť to je standartní taktika zlodějů.Nakrást a zdrhnout.
 • Eurostat: ČR je chudobou ohrožena nejméně z celé EU. Nejvíce ohroženo chudobou bylo podle statistiků Bulharsko - 42% obyvatelstva. Hned za nimi následovali Rumuni (41%) a Lotyši (38%). Na opačném pólu naopak figurují kromě ČR, Švédsko a Nizozemsko (shodně 15%), potom Rakousko, Finsko a Lucembursko (všechny 17%). - NO COMMENT! *4*
 • Ve svém okolí znám několik členů ODS ale marně vzpominám který za něco stojí ,těšim se na přiští volby to bude propadák ale zaslouží si to bez pardonů podívejte na tu republiku a v ní obyčejného člověka.HANBA a jen HANBA modří ptáci.
 • Drobil - si to nadrobil. Navíc koukám jaký je to demagog. Divím se že je ještě v ODS protikorupční straně. Hr na ně. *11*
 • Ty chytřejší zlatokopové pochopily že lod jde ke dnu s plnou parádou a zmizely jsem jen zvědav kde se za chvíli vynoří snad né v řadách protestujících drzost na to mají. Ti hloupější budou krást a hrabat až do hořkého konce pak je nasraná ulice pověsí i srodinama na pouliční osvětlení u jejich luxusních vil.
  ODS její členové a voliči mají největší zásluhu za vytunelování rozkradení země, prodej všech výdobytků společnosti za hubičku podnikatelům po 89 a prakticky ekonomické vykastrování naší republiky. se všemi kteří tuto stranu podporovali at už aktivně či pasivně je třeba naložit jako s protistátními zločinci. Pozavírat je do konce života a posílat na nucené práce a na majetky členů a voličů je třeba uplatnit vyvlastnovací zákon jelikož byl nabyt nezákonným nemorálním způsobem. Volič má také odpovědnost a vlastní volbu ! kdo pomáhá a volí zloděje je spolupachatel tohoto 22 letého šíleného karnevalu sociální destrukce státu a ožebračování většiny ve prospěch hrstky volnotržních loupežníků.
 • Měla by být postavena mimo zákon. Je horší, než byla KSČ v 50 letech. Ostatně to jsou oni-její odpodlíci a vlajkonoši. Potomci rudých komisařů.
 • Moc se divím, že jich odešlo jen 5 tisíc. Po prohraných volbách jich přibude a zůstanou jen ti
  skalní, kteří nikdy nepoužívali mozky k myšlení
 • Byl jsem na Václaváku a "dělal" revoluci. Volil jsem pravici do té doby, než se mi chtělo zvracet. tj. do 1993, kdy odstartovala Klausova slavná velká privatizace. Jednou za to Klause doufám zavřou nebo odsoudí. Asi ne. Malá privatizace byla v pořádku a stát z ní vydojil co se dalo, ale VP byl velký podvod a průšvih pro státní kasu na dlouhé roky. Měl by to někdo zpočítat, kdo má k dispozici seriózní podklady. V ODS zůstali nebo přibyli pouze další zloději viz. skřehotal Bárta, apod. kteří pochopili, že mají finance na to, aby se do vrcholné politiky nacpali a získali další zakázky a ovlivňování státních zakázek v jejich prospěch. Je to česká pravicová svoloč. Sociolog Keller by měl založit rozumnou pravicovělevicovou stranu. Topolánek, kterej udělal spoustu svinstev, říka pravdu, že tam, kde se rozdělují finance, je pořádnej bordel.
 • *3* www.holesovskavyzva.zacit.cz *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit