Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejdříve koberec, pak pes pak opět koberec ve tmě.Ožrala si nepamatuje co řekl před tím. Pravdu má ten, co napsal že když si neustále ucucává becherovku i v malém, musel by mít nějakou desetinku v krvi. Takže lžou i jeho lékaři, mimochodem, na hulvátství není diagnóza...
  • Co se týká chlastu, tak s Brežněvem by si mohl podat ruce jedině Vašek Humanitární Bombarďák Havel. *1* *1* *1*
  • Pan prezident nesmí chodit "po tmě", ta ho přece nemůže unést a potom padá....
  • Babiš možná nepije ,ale je to Slovák ,jeho žena je sice hezká,ale hodí se spíš do bulváru a jeho mluva a myšlení odpovídá absolventa základní školy a ty nevíš co mluvíš ,nedal jsi si nějakou štamprličku ty?
  • Ožlara je nedá se s tí nic dělat.Podobný je Brežněvovi, a po čase se uvidí kde to dotáhne.Milouši podej demisi dobrý president by mohl být Andrej Babiš.Má velice representační manželku.A co je hlavní NEPIJE.
  • Nesmíš tam chodit střízlivá a řekni žes zakopla o koberec a máš virózu !!!
  • No podle toho kolik sám Miloš Zeman přiznal že vypije za den,tak má nějakou tu desetinku promile v žíle 24 hodin denně. Podívejte se do tabulek, dosaďte množství vypitého alkoholu, přibližnou váhu a je to jasný. Primář Mudr.Karel Nešpor by to věděl i bez tabulek.
  • on nám to ukázal při viroze- jaké ovoce sází ,takové sklízí -je představitel našeho národa my nejsme národ ožralů
  • Do křesla dosadit prasečí hlavu Kchárla *1*
  • Doporučuji použití značkového koberce. Ono zakopnout o rovný koberec je celkem velká dřina a možná ani nejde o náhodu, ale o osud!
  • Vy jste určitě lepší.
  • Kdyby jsme měli všichni takovou pěči u lěkaře to by bylo nádherné.
  • Vážení hospodští přátelé. Podpořtě mě! chudáka kterého pronásleduje čert v podobě
    tisku. Za podporu v předvolební kampani jsem rozdal protekční korýtka Fischerům
    a Klausové. Na mé straně se angažoval i právník ex agent StB Zavadil.
    Svoji partaj SPOZ jsem před volbama propagoval a dokonce část jejich příznivců posadil
    do své nikým nevolené vlády. Po drtivé porážce ve volbách od ní dávám ruce pryč
    a hážů své věrné ale neschopné lokaje přes palubu.
    Slušní lidé mě na hradě nechtějí ale věřím že mám podporu každého správného křiváka.
    S pozdravem upřímný přítel lihu Milouš Jakeš Zeman.
  • Hysterická reakce spíš svědčí o tom, že to co psal Týden, bude spíše pravda. *2* *2* *2* *2* *1* *1*
  • .anonyme, stále jen potvrzuješ, že Tvá paralýza a degenerace se nebezpečně zvyšuje. Z toho se ovšem nevyspíš !!!
  • Odpůrci Milouše Zemana už vědí že se brzo dočkají jeho zaslouženého konce. Stačí
    pár panáků srolovaný koberec a pes. Miloš sletí a bude pokoj od hulváta.
  • Myslím, že nejlepší by bylo, kdyby se Zeman vrátil na Vysočinu a šel do lesa objímat stromy. Nyní je na to nejlepší doba, neboť se hromadně vybíjejí prasata.
  • ... asi největší letošní zhovadilost na tiscali, blahopřeji :)))
  • Nevím jak se opovažuješ mluvit o definici pravdy, když lžeš jak na běžícím pásu a ještě to překládáš do sprosťáren. Pravdu si vykládáš podle tvé interpretace.
  • Tak schvalne.
    Zeman tvrdil blablabla... on ti to rikal? A nebo jsi to jen cetl v nasem "nezavislem tisku"?
    Alkoholik s degenerovanou osobnosti blablabla... jsi Zemanuv psycholog?
    Intrikan a podvratak blablabla... to je a byl kazdy vrcholny politik.
    Jediny zarucene pravdivy veci - Zeman pije a kouri, vic jsi toho pravdivyho nenapsal. Zbytek tvyho vyplodu jsou jen dohady dany tvyma antipatiema k hlave statu a pravdepodobne frustraci z toho, ze tam nesedi misto nej Karel.
    A ujasni si pojmy svoboda a demokracie. To je to co tak rad radis druhym.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit