Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to rikam bendl je zlodej ,vytuneloval nemocnice ve strednich cechach ,a ted rozkrada zemedelství *12* *12* *12* *12* *12* ,komous spinavej
  • To,že pan Vydra chová koně,je prostě jeho záliba.To,že je neková,beru,ale na druhou stranu se divím,že je neokuje lehkými podkovami,jak to dělají u dostihových koní.Ale ,já jako chvatel poštovních holubů jsem od Bendla o žádnou dotaci nežádal,protože je chovám coby svého koníčka.Vzhledem k tomu,že má Bendl u Vydry ustájené dva své koně,za které prý platí náklady,vtírá se otázka,zda to není jen fornálně.Potom ta dotace by už byla jasná,jako převody nemocnic v středočeském kraji kamarádům hasiče Bendla.Našili to na nový,ale bolestivý způsob ošetřování koňských kopit!Pan Bendl se nám u nového koryta začíná vybarbovat!Těch pět melounů,když Kalousek s Nečasem dělají zásadní škrty by se
    dalo využít smysluplně na podporu našeho zemědělství proti dotované konkurenci ze zahraničí.Ale Bendlovi je to jedno,jamu jde hlavně o jeho DVA koně u Vydry a ne lůzu se dívá jako na póvl.Přestaňte si z lidí dělat blbce vaším zdůvodněním dotací.Lidé nejsou na rozdíl od vás blbci!!! *12*
    • Omluva,Má být: kopyt.
  • Z tohoto státu a jeho ovčanů jsem znechucen.Kdy bude možnost mít dvojí občanství?Měl jsem ho oblíbeného,díky jeho matce a jsem z něj těžce zklamán.Ať se vrhne na pěstování slepic to jsou taky užitečná zvířátka -budou aspoň vejce.
  • Soudruhu Bendle, fandím Vám, protože je lepší železo v hubě než olovo v hlavě. Pouze doplněk- dotujte chov koní raději ze svého!
    O panu Vydrovi se raději nezmiňuji...
  • Nejdřiv si hrál s pistolkama a zkrachoval.S koníkama mu pomuže Bendl,my to zaplatíme.
    • Ano, zkrachoval s pistolkama. Tvrdou konkurenci neustál, tak musí podnikat alá ODS z peněz daňových poplatníků. Vydra jim za to udělá nějaký přiblblý spot v politické kampani a bude to O.K. Tohle je opravdu hnus. Normální koňák, kterej si na farmě na koně vydělá živočišnou nebo rostlinou výrobou tuto dotaci nedostane, ale Vydrýsek ano, protože je s Bendlovcema jedna ruka. ráth dá dotaci na střechu jednomu kašpárkovi, Bendl druhému. Oni se předhánějí, jan aby nedostal někdo z jiné strany. Na podnikatelský záměr se kašle.
  • Komu chceme,tomu pomůžeme.Alespoň nemusí ten korupčník s nemocnicema ve Středočeském kraji všeho ministr Bendl platit Vydrovi nájem za ustájení jeho 3 koní na Vydrově farmě.
  • neznám podrobnosti,ale v každém případě na to používat peníze daň.poplatníků je nehoráznost....
  • Pokud koně méně trpí, pak panu Vydrovi fandím, a řekl bych, že mít nebo nemít železo v hubě , jak si jistě dovedeme představit, je rozdíl dosti značný, o podkovách nemám názor, ale jak říkám, pokud zvířata žijí pohodlněji, pak je dotace na místě
    • Pokud se oprostím od těch peněz. Co je to za týrání, když je kůň bez podkov, nemá udidla a žije volně na pastvě?! Mustangové jsou také týráni?

      U nás ve vsi takhle chovají koně (i skot) úplně normálně a nikdo z toho nedělá kovbojku. Na zimu jsou krásně chundelatí. I připouštění probíhá úplně normálně. Prostě nechají hřebce se stádem klisen ve výběhu a přírodo snaž se. *3*
    • Pravda!Dotace na chov koni je na miste,at nekdo zavidi,nebo ne!
      Sotva by clovek,jez se uvazal k chovu koni a ma kone rad dotace zneuzil.
      Na miste fakt nejsou dotace na "zacleneni" cikanu,tyto penize jsou predem ztraceny!!!
  • já chci taky 5 melounků na svého koníčka. Je vidět , že na tom stát tak špatně není, když se rozdávají naše peníze. Je to gaunerství, *16*
  • Dostat dotaci 5 mililonů jen tak "mírnix týrnix", na svého koníčka jenom protože jsem známá
    osobnost a že mám vlivné kamarády je nemravné, do nebe volající a zralé na prošetření, případně na žalobu ! Vašku styď se ! Ty peníze Tě nepřinesou štěstí !................
    Oskar
    • Ale on žádné štěstí nemá,Jako herec dřevo,doma Bouškovou,dluhy z pistolek.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit